Žemaūgiai storuliai, kurie nevalgo bulvių

2009-06-06 | 18:25 | Gyvenimo tiesa
07

Šiandien atradau, kad lietuvių vyrų vidutinis ūgis yra beveik toks pats kaip mano – 176,3 cm (2006 m.). Nu, atsiprašau. Gražu, naxui. Nykštukų šalis (kaip ir daugelis kitų). Tiesą sakant, mane visada stebina vyrai, kurių ūgis mažesnis nei 178 cm. Nes aš tada galvoju – kaip gi čia taip jie neužaugo vargšiukai (???). Bet po to pagalvoju, kad čia gal aš tiesiog GERAI UŽAUGAU. Daug košės valgiau vaikystėje, matyt.

Dar man labai įdomu, kaip veikia genai. Nes šeimoje (neturiu omeny visos giminės) esu šviesiausių plaukų ir smulkiausia – mažiausio ūgio (!), mažiausio batų dydžio, smulkiausių kaulų, liekniausia, siauriausių pečių ir t. t. Tik su žandais nepasisekė. Ir šiaip stora. 😀 Ai, o mano aukšta draugė tai sako, kad nepasitiki mažaūgiais. O štai man kažkas minėjo, jog aš pasitikiu VISAIS. 😀

Taip pat šiandien atradau, kad anglai yra lieknesni už lietuvius. Rimtai? Ir italai irgi mol. Na, ir daug kitų (pvz., kaimynai lenkai ir latviai). Mūsų litovcai atseit priskiriami prie Europos storulių. Cha cha cha! Bet bulvių per metus daugiausiai suvalgo ne lietuviai, o latviai (kažkur apie 130 kg per metus). Man žiauriai įdomu, kaip jie apskaičiuoja. Pagal perkamumą per person? Nu, o gal aš išmetu arba naudoju kompresams. 😀 Kažin, kaip jie su čipsais elgiasi beskaičiuodami? Priskiria prie chymkės (kartu su narkais ir kečupais) ar bulvėmis laiko?

Komentarai

nuuu ūgis labai nuo daug ko priklauso, nuo kaulų ilgio, kurie priklauso nuo genetikos, o dar nuo augimo hormono, mitybos ir t.t.
ir visi tavo isvardinti pozymiai priklauso nuo kaulu.
tai gavai smulkius kaulus.

nu o jeigu genetiskai, tai visai imanona, kaip ir abu rudu akiu tevai gali turei vaika su melynom akim. as tau kaip fiLOLogei paaiskinsiu – zodziais.
tetis turi du genus – dominuojanti stambiu kaulu ir recesyvini smulkiu, mama – tokius pacius. kadangi ju genetiniam kode stambiu kaulu genas dominuoja smulkiu kaulu geno atzvilgiu, tai jie turi stambius kaulus. dbr ju vaikas gauna is abieju tevu po viena gena. ir vaikas gali gauti dominuojanti + dominuojanti (for sure stambus kaulai); dominuojanti + recesyva (vistiek stambus kaulai) arba recesyva + recesyva (smulkus kaulai!!!! woohoo!!!!)

bet vistiek cia ne vien nuo genetikos priklauso. cia daug visko susideda, bet is genetikos puses, tai va mzdg taip viskas vyksta.
panasu, kad prisirinkai dvigubu recesyviniu komplektuku, jeigu taip jau skiriesi nuo teveliu.

Reda ( June 6, 2009 at 8:47 PM )

na, mes aukšti esame visi. šiaip viskas skiriasi (akys – irgi), bet bruožai tai panašūs kažkiek. 🙂

vėl spameriai… ;____;

evelina ( June 6, 2009 at 9:07 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook