Why I could probably never date a Chef or a fat guy

2009-09-16 | 15:22 | This is the Life
16

Picture 3

Antras pagal svarbą supermarketų skyrius (po čipsų, of korz).

Vakar pietums ar tai vakarienei valgiau “Marsą”* ir galiu Jums atvirai pasakyti, jog “Twix’as”, “Kit Kat”** (ypač tas naujas Chunky Caramel) ir netgi labiausiai iš visų pasaulio batonėlių nuvalkiotas “Snickers”*** YRA GERIAU. Aš nesakau, kad ufb zodis“Mars’as” yra kažkuo man prasikaltęs. Ne, ne, God forbid, ne. Aš tik sakau, jog šis batonėlis yra BLOGESNIS už minėtuosius ir dabar man pagaliau dašilo, kodėl aš niekada jo nepirkdavau (nu tai dėl to sąlygino jo blogumo). Nes jau nuo vaikystės mano dėmesys buvo sutelktas ties “Twix’u”.

Tačiau priešistorė, kodėl pietums ar tai vakarieniei aš pasirinkau batonėlį, o ne ką nors NORMALAUS, SVEIKO ir na… ŠALDYTO, irgi yra ganėtinai įdomi. Viskas prasidėjo tada, kai už lango ėmė lyti lietus, o Evelina buvo ką tik išsiplovusi veidą, kartu su kitomis kūno dalimis.

– Į parduotuvę aš eisiu su amerikietiška vėliava puoštu rankšluosčiu ant galvos. – pamanė ji ir prisiminė, kad neatsimena, kur yra skėtis.

Buvo slidu, Flip Flopai pasimetė vidury gatvės tarp mašinų – teko juos rinkti, nepaisnt raudonai degančio šviesoforo. Kiaušinių artimiausioje parduotuvėje rasti nepavyko. Vyriškos pižaminės kelnės peršlapo. Makiažas nenuplaukė, nes jo nebuvo. Na, žodžiu, daug čia yra ką pasakoti, todėl norėčiau prieiti prie reikalo: kai vakar aš atidariau viryklę, nes norėjau ištraukti, KAS TEN IŠKEPĖ, priešgaisrinė signalizacija staiga ėmė rėkti kaip paklaikus. Skubiai uždariau ėdalą viryklėje ir ėmiau atidarinėti langus bei duris… Sirena netrukus užsičiaupė, bet per tą laiką sudegė ėdalas. HA HA HA. Ačiū Dievui, netrukus mano roommate, kaip ir kasdien, atnešė man kavos iš “Strabucks”, which is very maistingas patiekalas. Tai kaip ir neprapuoliau. Jo, o “Marsas” buvo kažkada po to.

*Tikriausiai būtent dėl to gudrūs amerikiečiai jo nebeparduoda. It has been replaced with the slightly different Snickers Almond

**The name is believed to have come from the Kit-Cat Club, an eighteenth-century political club for artists.

***In 1930, the Mars family introduced its second product, Snickers, named after their favorite horse (mėgstu ūkiškas sąsajas labai).

Komentarai

o kam išvis valgyt ??? geriau kava + cigaretė

petras ( September 16, 2009 at 4:22 PM )

pritariu.

evelina ( September 16, 2009 at 4:23 PM )

nu kodel taip Marsa sudirbai? man jis pats skaniausias is visu panasaus pobudzio sokoladuku, na gal daim skanesnis, bet cia jau sunku apsispresti

moteriska moteris ( September 16, 2009 at 5:29 PM )

man “marsas” skanus irgi, bet kažkaip “twix” ir “kit kat” – daug geriau. greičiausiai dėl ten esančių sausainių ir kitų šūdų. o “marse” nieko panašaus nėra, tik masė kažkokia šokoladinė ir karamelės biškį.

beje, ar man vaidenasi ar “snickersas” suprastėjo pastaruoju metu??? o gal jie tik UK prastesni…

anyway, “twix” forever. nervina tik, kad londone niekur nerandu “twix white” (taip, jis – dar saldesnis už daugeliui per saldų paprastą “twixą”).

evelina ( September 16, 2009 at 5:33 PM )

jezus

kad taip man jūsu problemos..

ghhhghh ( September 16, 2009 at 7:21 PM )

čia ne problemos, o gyvenimo džiaugsmai.

evelina ( September 16, 2009 at 7:22 PM )

so why you probably could never date chef or fat guy???

murka ir serbentas ( September 17, 2009 at 9:06 PM )

a fucking chef would make me fat and a fat guy is unfuckable.

evelina ( September 17, 2009 at 9:10 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook