Vilnius vs. London vs. Amsterdam

2010-12-05 | 14:48 | Inner city life
05

Į Londoną išvažiavau 2009-ųjų rugpjūtį visiškai netikėtai ir iš anksto neplanuodama. Tų pačių metų liepą svečiavausi būtent Londone ir taip jau nutiko, kad žiauriai nenorėjau išvažiuoti. Keliaujant link Vilniaus – tame kelionės segmente, kai važiuoji autobusu į Stanstedą – nusprendžiau, kad čia sugrįšiu ir pagyvensiu. Daviau sau mėnesį. Lygiai po mėnesio ir grįžau.

Nenutuokiau, kas manęs laukia, kada rasiu darbą, nes šūdo dirbti nei moku, nei noriu. Na ir, ačiū Dievui, turėjau, kur gyventi. Nors žinoma, toji chata yra apipinta daugybės graudžių istorijų, apie kurias šnekėti nenoriu.

Susiradusi normalų darbą… kaip mat išsikrausčiau. Su viltimi, kad ČIA TAI JAU BUS TIKRIEJI MANO NAMUČIAI. Eime pirkti indų ir pagalvių! Daugybė ginčų, skandalų ir buitinių nesusipratimų namų jaukumo nedidino ir man dabar net atrodo, kad niekada neišlaukiau to momento, kai šis butas taps mano NAMAIS. O dabar iš čia jau išssikraustau. Ir man gaila tik vieno dalyko – SIENINĖS SPINTOS, KUR GALI BATUS GRAŽIAI SUSTATYT.

Kas ten žino, ar naujieji namučiai turės tokią spintą. Turiu įtarimą, kad vis tik NE. Kažin, ką gero jie man pasiūlys mainais?

Gruodžio 14 kraustausi į Amsterdamą.*

*Bet tik kelioms dienoms, nes po to varau į Vilnių ir greičiausiai į Londoną trumpam, tai čiuju oficialiomis kraustynėmis galima bus laikyti sausio pradžią.

Komentarai

Jei sujungtumėm šituos miestus tiesėmis, tai gautumėm trikampį. įdomiai gaunasi ne ?

petras ( December 7, 2010 at 1:01 PM )

blet nepagalvojau apie tai.

gali gal pafotošopint?

UFB ( December 7, 2010 at 1:04 PM )

vnž didelis eroras
bet tai ble ble. štai ir išlindo miegojimo pasekmės per geometrijos – geografijos pamokas. pasirodo pagal rusų mokslininkų sudarytą žemėlapį miestai išsidėstę taip, kad bukasis trikampis pavirsta tiese.

gaunu du ir sėdu pailsėt

va kaip viskas iš tikrųjų yra: http://www.ipix.lt/desc/29112805/

matai taip ir tavo gyvenime viskas travialu ir tiesiškai artėja prie to, kad norėdama gyvent londone turi aplankyt amsterį. kito kelio iš vilniaus nėra 😛

petras ( December 7, 2010 at 2:50 PM )

bet aš londone jau pagyvenau pusantrų metų, o amsteryje dar tik gyvensiu…

UFB ( December 7, 2010 at 6:39 PM )

aaa fak, tai tada nekreipk dėmesio į mano sapaliones.
bet prisimink: a spliff a day keeps doctors away 😉

petras ( December 8, 2010 at 8:56 AM )

You got to push it-this esniatesl info that is!

Irene ( September 16, 2014 at 8:55 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook