“Vasara artėja, o tu neturi PAPUOŠALO. Kas kremais teps tavo kojas?”

2009-05-08 | 03:23 | This is the Life
08

– Tuoj bikini sezonas, todėl daryk, ką išmanai, bet susirask čiūvą.
– Gerai. Prie bikinio, kad tiktų. Žydras.

Praktiški žmonės varo į egzą nieko nemokėdami, o nepraktiški atideda jį rugsėjui. Spėkit, kuriems aš priklausau? Esu tikra, kad atspėjote greičiau nei iš trečio karto, nes niekam ne paslaptis, koks elgesys man yra būdingas. NEATSAKINGAS. Bet tai aš labai gerai padariau, nes rizika rytoj gauti skolą – itin didelė, o dabar man tiesiog rudenį teks laikyti vienu egzu daugiau. Jaučiuosi beveik laiminga.

ezoterikaKaip Jūs atrodote paprastą dieną? Vartojate daug make-up’o, kvepalų ir papuošalų? Ašpicture-81 tai mėgstu gąsdinti žmones išeidama viešumon be špaklės, bet su akiniais nuo saulės. Šiandien tai išvis išėjau šlapia galva (tai jau tapo kasdienybe), be visų savo auskarų, laikrodžio ir netgi be liemenuko. O variau aš pas draugę Ulijoną, kuri prieš išvykdama į svajonių, emigrantų ir vaiduoklių miestą Londoną norėjo man padovanoti suknelę. Kuri, žinoma, man labai tiko ir patiko.

Burnoje neturėjau nė lašo alkoholio jau dvi savaites. Matomai reikia kažką keisti gyvenime. Pvz., eiti rytoj gerti. Paklausčiau, ką gi Jūs veiksite rytoj vakare, bet neklausiu, nes šįkart man kažkaip visiškai nusipjaut ant tokių dalykų. Aš čia mol surimtėjau, todėl man nereikia žinoti, kur didžiausi Vilniaus tapkių susibūrimai vyksta. Ahaha.

Geroji žinia yra ta, kad po savaitės man prasideda atostogos. Anksčiau nei pirmokams mokykloje. Sekasi gi tiems žydraakimas daunams, ane? Reikia tik kažkaip šį semestrą užbaigti padoriai, nes po to nebus jokių pašalpų kokiai kelionei ir gėrimams. Neatidirbai, sakys, dabar kentėk.

Noriu miego, todėl atsivekinu. O už ankstyvą nuėjimą miegoti rašau sau m_nusą.

Komentarai

man kiekviena diena šventė:)

dainora ( May 8, 2009 at 10:03 AM )

Nu bet rimtai tau gyvenimas lengvai eina, bent jau mokslu atzvilgiu, vis prasisuki ir prasisuki. Ziauriai pavydziu , nes tokie kaip tu mums moksliukams gyvenimus gadini. :p

Onute ( May 8, 2009 at 11:58 AM )

nu tenka ir man pavargti (at least jau prieš egzus). na, o tokie moksliukai kaip tu, bent jau nemoka už mokslą ir gauna stipendiją. 🙂 man tas niekada nešvietė ir nešvies. 😀

evelina ( May 8, 2009 at 12:08 PM )

Bet turiu tu fotkini lygiai taip pat kaip, kad aš mažas būdamas. Kojos visos matosi ir pokojom viskas, bet galvos trūksta . Kas čia per žiūrėjimo kampas į pasaulį ? nematai lyrinio subjekto akių tai negali apie jį nieko sužinot. Dar tiesa stovėsena tokia mandra, gal pas kokį sencėjų lankiai grakštumo pamokėlių ?

petras ( May 8, 2009 at 1:18 PM )

galvą nukerpu specialiai gi. nx viešinti savo feisą? darau tą sąmoningai.:)
pamokėles lankiau pas NORMOS MOTINĄ.

evelina ( May 8, 2009 at 1:59 PM )

Ėėė gera suknia! jaja ir gavai dovanų?

malgozata ( May 8, 2009 at 3:18 PM )

taaaip:)

evelina ( May 8, 2009 at 3:19 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook