Vaje, vaje, apie mane parašė garsioji encikopedija Pipedija!

2009-06-06 | 21:35 | Šiek tiek info apie mane
18

UFB arba User friendly bitch – anokia smarkiai garsėjanti anoniminė veikėja iš internetų. Turi blogą maistasausims.lt – aname išdeda visą teisybę apie tai, ką jinai galvoja. Ir neslepia, skirtingai nuo užsimaskavusių geruolių. Tiesą sakant, kai mes paskaitėme, tai pakraupome. Ką galim pasakyti šitai diagnozuodami – manome, kad tai dar nekalta mergina. Nei karto vyro neturėjusi. Drovi labai savo širdy. Netgi nemačiusi pimpalo. Todėl matyt prisigalvoja visokių nesąmonių, kurias rašinėja. Gal dėl to ir anoreksija serga. Labai įdomi tema kaščenitinėms analizėms.

Tarp kitko, kažkaip pastebėjom ir dar kai ką – Yshtabi kažkokiu būdu yra mylima UFB draugė. Ir netgi kažkokia dvasinė vadovė, nes UFB ją nuolat cituoja. Todėl jau turim įtarimų, kas čia tarp šiųjų dviejų vyksta? Ale turim įtarimų, kad tokia draugystė laikina, nes entelekto skirtumai gan jaučiasi.

Kadangi ieškojom, o visvien neradom jokios padorios UFB fotkės, tai jokios čia ir nededam. Tiesa, buvom kažkokią suradę pusplikę, ale ten nesimatė nei veido, nei papų, nei užpakalio, jau nekalbant apie kai ką geresnio, tai nusprendėm nedėt. Nes nenorim klaidint skaitytojų. UFB, atsiųsk mums savo fotkę čionai, į Pipediją – norim tave parodyt pasauliui, gal tapsi žvaigžde!

UFB citatos:

 • Niekas juk nenori duotis su kūrvomis (kalės tuo ir skiriasi nuo kūrvų, kad viską padaro tvarkingai ir slaptai – classy). Tad jeigu nori santykiauti su dešimt lopų, devynis (aštuonis arba septynis) paprasčiausiai tvarkyk kur nors užsienyje.
 • Man labai įdomu, ar žmonės su manim bendraudami gyvai (na, tie, kurie mažiau pažįsta) kur nors pritaiko informaciją perskaitytą čia. Tikiuosi, kad ne. Nes po kokio pusmečio nebegalėsiu pist proto net daunams.
 • Man juk celibatas. Negaliu kalbėti apie tai, ko vengiu. Aš esu traumuotas žmogutis.

Komentarai

Krc, panašu, kad čia memelenderis parašė ;DDDDDDD

GossipChic ( June 7, 2009 at 2:31 AM )

eik tu, čia gi ironiškai 🙂

evelina ( June 7, 2009 at 2:33 AM )

AHAHHAHAHAHHAHAH geraaaaaaaaaaaaaaas! lmao 😀

Aiste* ( June 7, 2009 at 12:10 PM )

Nu kaip jie ten ieškojo, aš vien šią savaitę dviejuose bloguose mačiau normalias fotkes, vienoj net paplūdimy, ir visi jiems reikalingi dalykai matosi…

redvel ( June 7, 2009 at 7:14 PM )

o paplūdimy čia kokiame blog’e?

evelina ( June 7, 2009 at 8:14 PM )

į pletkų boxą atsakyk 😀

evelina ( June 7, 2009 at 8:14 PM )

Nėra čia kuom girtis.. toli jiems iki wikipedijos !

P. S. O tai kodėl už mane niekas nebalsuoja?

Engeslas ( June 17, 2009 at 10:44 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

 • Sena blogo versija su komentarais

 • Čia
 • Maistas Ausims Instagram’e

  Instagram
 • Blog’o autorė Instagram’e

  Instagram

 • Archyvai

 • Maistas Ausims on Facebook