“Užsitarmazilinusi kūrva ta mano dukra. Visai apčipsėjo smegenys.”

28

– Tai va. Teks dabar tylėti.
– Nebus lengva, aišku.
– Tai man JAU nelengva – vos laikau liežuvį už dantų.
– Hahaha. Neprisikąsk tik, vaikuti.

Taip, taip. Kartais išlaikyti paslaptį būna labai sunku. Ypač, kai žinai jų labai daug. Neretai daug žinantį žmogų ištinka tokia nelaimė, kad jis ima ir pamiršta, jog tas “pikantiškas tavo gyvenimo faktas” buvo slaptas. Todėl ir išpliurpia jį. Visai ne iš blogos valios.

Bet aš dažniausiai nukenčiu ne dėl to, kad per daug prisišneku. Tiesiog esu linkusi prisišnekėti labiau ne apie kitus, o apie save. Be to, nelabai moku/mėgstu meluoti – žvengti man norisi. O kiti ant manęs dažniausiai pyksta ne dėl ilgo, bet dėl trumpo liežuvio – mol aš nuslepiu daug. Nu, bet tai negi aš kiekviena savo nuodeme turiu dalintis su visais? Net ir su artimiausiais. Ypatingai, kai nuodėmė man pačiai yra leva. Tada geriau tegul niekas be manęs ir nesužino.

Esu slapukė, bet kai kuriais atvejais – per daug atvira. Kartais tenka vaidinti paslaptingą (ne meluojant, o tylint, nuslepiant kažką) per prievartą, nes bandau įgyvendinti kokį nors planą-chuliganą, kurio sėkmei užtikrinti reikia strateguoti būtent taip. Beveik niekada nepasitaiko situacijų, kad tylėčiau dėl drąsos stokos. O labiausiai nervina, kai nežinai, kaip geriau veikti su konkrečiu žmogumi – tylint ar rėžiant į akis. Be abejonės, visuomet galima aiškintis, gilintis, bandyti perprasti ir kitaip gaišti laiką kažkieno smegenyse. Turint omeny, kad tokios investicijos visada atsiperka. Bet ne kiekvienas “verslas” nori, kad į jį investuom.

Krč, trumpai tariant, ne visada aišku, kuriuo būdu pisti protą vargšui žmogui. Kad neįvyktų failure. Studijuodama įsivaizduojamoje smegenų plovimo magistrantūroje bandau išrasti idealų proto pisimo būdą, kuris padėtų man iškrušti visas, net ir pačias gudriausias, smegenėles.

picture-21

Komentarai

viskas labai simple. tiesiog mokinkis neaurolingvistinio programavimo.

kit ( April 27, 2009 at 9:21 PM )

matai kaip. niekuomet nežinai, ar tavo hmmmm pašnekovas netyčia tau netaiko kokios xujnios. ir po to šneka atitinkamai. pagal planą.

evelina ( April 27, 2009 at 9:23 PM )

“NLP atveria manipuliavimo kitu žmogumi galimybes.”

Ahaha. Zjbs. Aš jau moku kažkiek. Su jaunimu “bendrauti”.

evelina ( April 27, 2009 at 9:29 PM )

tajp tajp. tik zek kad neatsirastu gudresniu uz tave. nes zinai gi buna tyliu kewliu… 😀 o tu viska atvirai. cia esmine klaida ;)))

kit ( April 28, 2009 at 12:00 AM )

ne viską, o daug ką.

evelina ( April 28, 2009 at 12:01 AM )

gud klip

nutaip ( April 28, 2009 at 12:29 AM )

nlp jau menas. manau reik daug laiko perprast/išmokt. o kai pradžioj darysi tai nenatūraliai, tai lb matysis kitam pašnekovui.
kūno kalba yra pasakoma lb daug. daugiau nei žodžiais. jos “ženklų” aprašymų lengvai ir nete galima rast, nereik spec seminarų lankyt

tralivali ( April 28, 2009 at 11:19 AM )

Nuodėmė, o ne nuodemė

unknown ( April 28, 2009 at 7:08 PM )

ačiū

evelina ( April 28, 2009 at 7:12 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook