UFB – ūkiška fabulous blonde

2009-09-14 | 17:12 | This is the Life
14

200909122101

Nu, ką. Nuėjau į parduotuvę, pagaminau pietus, sutvarkiau “virtuvę” (studio flatuose tokia nelabai egzistuoja) – dabar galiu pablog’int. Ach, dar nepaskaičiau, kas “Google Readeryje” dedasi – what a pity. Na, šitą padarysime vėliau.

Vakar bandžiau normaliai sutvarkyti chatą. Bet to nelabai įmanoma padaryti, nes niekas niekur netelpa. Bet tuos tris futbolo kamuolius vis tik kažkaip sukišau ant spintos. Tačiau batai dar vis stovi vidury buto. Kaip bebūtų keista, visos šitos buitinės nesąmonės manes visai neužpisa. Taip, taip – that sucks a lot less, negu aš kada nors galėjau įsivaizduoti! Aš netgi išmokau naudotis skalbimo mašina. O mano sugyventinis dar iki šiol negali patikėti, kad “princesė tvarkosi ir gamina ėdalą” ir “netgi daro tą gerai”. In ya face! Visi gi nuo senovės laikų žino, kad Evelina nieko nedaro ir nieko nemoka. Realiai, tame yra dalis tiesos – jei gyvenčiau viena, paliubomu daryčiau daug mažiau, nes man to paprasčiausiai nereikia. O kai jau gyveni su vyriškos lyties draugu (pabrėžiu – tik DRAUGU), tai nešersi gi jo sumuštiniais ir sriubomis iš pakelio (mmm, yummy!!!). Iš tikrųjų, tai aš nesu labai tvarkinga, kaip čia dabar bandau pavaizduoti, bet bordelio nepernešu taipogi. Todėl tvarkausi tiek, kad manęs nenervintų ir nebūtų murzina kaip kiaulių tvarte. Negaliu pakęsti nešvarių indų, todėl juos plaunu dešimt kartu per dieną. Jau matau, kad šiandien teks persilakuoti nagus nuo šitų namų ūkio darbų.

Kalbant apie maisto gamybą, niekada gyvenime negaminčiau nieko sudėtingo. What for? Čia viskas taip paprasta ir jau paruošta NAUDOJIMUI. Mano didžiausia gamyba tikriausiai buvo vištos krūtinėlės atšaldymas, voliojimas prieskoniuose ir kepimas. Nors ne. Su pesto omletais, makarais ir kokias nors ten risotto pažaisti reikia kiek daugiau (bet vis tiek mažai, palyginus su kokiais cepelinais – bwe).

Žiauriai noriu naujos tattoo, kaip jau minėjau šimtą kartų. Ją norėjau darytis šlaunies viršuje, iš priekio. Bet prieš porą dienų man patarė geriau darytis kur nors apačioje, nes ten, kur noriu, atseit labai išsitampo. Nu, žodžiu, vietoj to, kad parinčiausi apie piešinį, dabar parinsiuos ir apie piešinį, ir apie vietą. Šiaip su kojos apačia man viskas zjbs, bet aš norėjau, kad tai būtų tokia vieta, kurios nesimato paprastą dieną. Man patinka, kai niekas neišlenda vilkint net ir pačia trumpiausia suknele bei atviromis basutėmis. Bet apie tai dar verta dar pagalvoti. Nejaugi rimtai tamposi tos leškos labai? Ar čia gal tik nėščiosioms? Nes tokiu atveju man tas būtų neaktualu, kadangi aš nežadu savo gražaus gyvenimo kada nors baisinti vaikais.

Prieš akis jau matau piktus mamos e-mail’us po šio post’o (prašau tik nerašyk man nieko – I’m a big girl now!). Anyway, neturiu tam šaibų šiuo metu. Berno, kuris man padarytų tokią kalėdinę dovaną šįkart irgi nėra.

P.S. Išprotėsiu kaip trokštu šopingo.

P.P.S. Vakar buvau T-Bar’e su kablais. Neįitikėtina. Mano draugas sako, kad moku jais naudotis ir visai neatrodau kvailai (kaip man pačiai atrodo), bet aš juo netikiu.

P.P.P.S. I’m not pretty enough!!! Noriu naujų plaukų, rūbų ir dietos lengvos. 🙁

Komentarai

Aš irgi ne kulinarinio blogo rašytoja, bet įtariu, kad tą krūtinėlę tu atšildei, o ne atšaldei :)))))

Ieva ( September 14, 2009 at 6:11 PM )

ai nu gal. 😀

aš maniau, kad kai padarai daiktą šiltu iš šalto, tai jį atšaldai. (tipo “at” reiškia pašalinti). o jei daryčiau, kad būtų šaltas, tai užšaldyčiau.

nežinau. ne aš čia filologė.

evelina ( September 14, 2009 at 6:13 PM )

lol:)

dainora ( September 14, 2009 at 6:25 PM )

o kokiu plauku nori? tamsiu?
siaip jau liaukis su tom dietom… genai, mazut, genai

manevaroisproto ( September 14, 2009 at 6:27 PM )

o ką genai (šūdinoki, jeigu atvirai)? bet šiaip aš esu ganėtinai liekna, bet man gi niekada negana. (kai kurie netgi sako, kad skinny :-O)

plaukai man patiktų maždaug tokie:

http://www.jenniferanistonhairstyle.net/jennif1.jpg

bet esu jau tokius turėjus ir galiu pasakyti, kad ant manęs atrodo blogiau (nes mano didesni žandai). be to, tiesinti juos kasdien būtų irgi nesąmonė.

evelina ( September 14, 2009 at 6:35 PM )

Nu dabar visai susipainiojau su tuo “at”… 😀 Tai įrodo, kad aš irgi ne filologė, bet kai diplomą davė, tai negi neimsi.. . 😀

Ieva ( September 14, 2009 at 7:08 PM )

siųlau nebekirpt grifkos šitaip.

kva. ( September 14, 2009 at 7:24 PM )

nu aš ją dabar auginu, bet kai ji būna atauginta, tai irgi šūdas. visada šūdas. VISADA.

evelina ( September 14, 2009 at 7:25 PM )

trumpai nenori? gal tiesiog persidazayk spalva.

manevaroisproto ( September 14, 2009 at 7:46 PM )

ne ir ne 🙂

paliksiu natural. su ilgesniais man irgi geriau.

evelina ( September 14, 2009 at 7:47 PM )

išsitampo???

yshtabi ( September 14, 2009 at 10:40 PM )

leškos? nu, ką aš žinau. man taip sakė berniukai. 🙂

evelina ( September 14, 2009 at 10:54 PM )

hm. moterys ilgais plaukais visada geriau. taigi netrumpink.

kva. ( September 14, 2009 at 11:14 PM )

gal tiesiog bandyk kitaip segti plaukus?

kva. ( September 14, 2009 at 11:15 PM )

žinoma. neturiu tokio noro 🙂

evelina ( September 14, 2009 at 11:15 PM )

kol kas nėr kaip. bet man dabar labiausiai patinka, kai ištiesinu juos. bet nesnori kasdien gadinti plaukų sveikų. nx.

evelina ( September 14, 2009 at 11:23 PM )

bet pas tave jie neblondiniski. shienovi

manevaroisproto ( September 14, 2009 at 11:29 PM )

nu ir?

evelina ( September 14, 2009 at 11:31 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook