UFB balsuoja už kerštą

2009-10-27 | 05:51 | UFB pataria
27
Tavo vardas:
patark
Dėstyk: *
kaip sugadinti gyvenimą vyrui, kuris mane metė? ar verta išvis tai daryti?

Į šitą klausimą yra keli atsakymai. Du iš jų skamba taip:

– TAIP
– NE

KODĖL TAIP? Nes daunams reikia įkrėsti šiek tiek sveiko proto. Naujais durnyno vėjeliais apdeitinti seną, nuo senos ir atsibodusios bobos supelyjusią vyro smegeninę (nors nelaimė jo galvą ištiko būtent per tave, argi tai tau turėtų rūpėti? žinoma, kad ne). Vienintelis būdas tą padaryti – atkeršyti. Ir neduok Dieve, jei jis tave metė dėl kitos bobos. Tokiu atveju teks arti dvigubai. Taip, kokybiškas kerštas reikalauja aukų – arimo. Realiai, toji katorga man kažkuo primena bulviakasį. Užtat rezultatas… prilygsta čipsų ėdimo metu patiriamam malonumui. Todėl investuoti – kaip ir verta.

Kaip tą padaryti? Yra daug įvairių būdų (smurtas, teroras ir… smurtas). Galima visaip kenkti, šikti, triesti – na, vienu žodžiu, skonio reikalas. Bet aš tau patarčiau paprasčiausiai tapti ACHUJENA. Visada dėvėk trumpus sijonus ir šalia savęs turėk kavalierių – a vdrug sutiksi aną asilą. Ir taip toliau. Jeigu ir sumanysi kenkti pvz., apdaužydama jo “nuliovą” mašiną, vis tiek prieš tai turi tapti achujena. Nes kadangi jam šiuo metu ant tavęs yra pochui (nes tikriausiai netenkini jo būdama tokia, kokia esi – todėl tave ir metė, skatyna tas blt), tau teks padirbėti, kad nors biškį tarp jo kojų kas nors suvirpėtų. O šiaip tai ką – ŽUDYT. Prakeik jį pas kokią būrėją ar ką. Aš va pvz., visus ex’us prakeikiau. Tai dabar prašau – matome puikius rezultatus: vaikšto sau su urodėm už parankės. Ir kaip po tokių dalykų netikėt burtais?

KODĖL NE? Čia tau atsakys vyriška nuomonė (pasak kurios, nieko daryti nereikia, nes tikriausiai tu buvai verta to metimo per bortą): “O gal ją metė dėl ko nors prišikto ir kvepiančio? Gal ji gulėjo kaip lenta ir laukė kol viskas atsitiks ir mes gyvensim ilgai ir laimingai. Tai ir metė. Pati kalta, kad metė. Durna, kad nejautė, nematė jokių PX ženklų. Gerų bobų niekas nemėto. (O jei randi dar geresnę?) Kai turi GERIAUSIĄ, geresnių nebūna.”

Nežinau, nežinau. Aš tai per savo bernų karjerą visuomet pasvarstydavau, kad galiu turėt ir geriau. Ta prasme, visada yra ką tobulinti. Man net sunkiai suvokiama, kad būna kitaip. Nors gal ir būna – ką aš žinau. Nesusidūriau. Bet vis tiek aš – pzdc romantikė. 😀

Komentarai

Manau geriau būtų pasikalbėt ir išsiaiškint su tuom žmogum kodėl metė, užmiršt nuoskaudas ir gyvent toliau. Keršydamas tik sau kartinsi gyvenimą ir kitam, tai laimės neatneš nei kiek (nebent šiaip patinka žmonėms blogą daryt).

petras ( October 27, 2009 at 10:22 AM )

pritariu “tapti ACHUJENA”. patirtis byloja kad tas jausmas kai eini isiciustinus ir su kitu parankej yra net ir geresnis uz cipsu edima, o ir pati kerstauji tik niekas fiziskai nenukencia, viskas grazu

rugshcioji ( October 27, 2009 at 12:51 PM )

ar įmanoma pasikalbėt ir išsiaiškint, kodėl metė, jei tai padarė sms’u (!!!), nors vaikinas jau seniai nebe penktoje klasėje. o sms’as buvo labai trumpas ir emocingas, be jokių metimo priežasčių, tad jos tik numanomos

*** ( October 27, 2009 at 2:56 PM )

to ***:

tokiu atveju reiktų keršyti už metimo būdą.:) net ne už patį faktą.

evelina ( October 27, 2009 at 3:24 PM )

skaitydama visa laika prazvengiau, pzzz jo pats geriausias ir nuostabiausias kerstas yra tapti achujena o jei vistiek jam px ant taves ir jis neuzkibo, i duobe pati nekrenti, tapus achujena, didesne tikimybe, jog netycia uzkliusi uz kokio nors labai achujeno bico ir tada tai bus pats pats pats saldziausias kerstas – susiradau GERESNI uz ji ir visi aplink tai zino, iskaitant ir ji (juk kalbos sklinda greit). siaip geriausia suderinti abu variantus, akivaizdus kerstas yra nesamone, nes jis supranta kad dar vis kazkokia nuoskauda uzsilikus tau po jo ir jam nuo tik saldziau tai manyciau reiktu apsimesti tipo kad nekersyji, bet istikro slapta veikti;D manau atkersyti reikia visada;D nebent taves visiskai nepykdo issiskyrimo priezastis

fetisistine ( October 27, 2009 at 7:18 PM )

nelabai suveiks, jei devėsi tik trumpus sijonus ir turėsi kokį lievą bičą šalia 🙂 achujenumui pasiekti daugiau reikia :))

m ( October 28, 2009 at 5:21 AM )

o ko dar reikia? :))

*** ( October 28, 2009 at 2:31 PM )

atkersyti galima tik.. bunant abejingam, bet tada ir kerstas nebesaldus.
Na, o graziam ir fainam visuomet malonu buti, ypac, kai nepasitiki savim.

Dar del achujennumo-siaip jau reikejo buti achujennam kai buvai santykiuose, nes atmintyje visuomet liks tik tie atsiminimai, kai buvote kartu, o ne kai “patapai” kietas/kieta, nes tokiu atveju tai tebus tik trumpas atsiktiniu susitikimu ispudis, kuris nenustelbs seno emocinio bagazo is buvusiu santykiu patirties.

ca ( October 29, 2009 at 3:38 PM )

aukso zodziai ca komentare 🙂

agne ( October 31, 2009 at 2:55 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook