“Turi mane ir gana.” – Lietuva.

2009-07-19 | 03:09 | This is the Life
19

3684972061_9f9016e510

Metas kraustytis į Naująją Zelandiją. Ar tik ne ši šalis šiuo metu gali pasidžiaugti sparčiausiai pasaulyje augančia ekonomika? Skaičiau kažkur. Dar vienas anos šalies privalumas: Naujoji Zelandija – labiausiai nuo Lietuvos nutolusi šalis (tai mane džiugina, nes esu suinteresuota kuo mažiau užuosti jaukų mielų namų kvapelį). Šitie du džiuginantys faktai nustumia Sidnėjų į antrą vietą (po Oklando).

Aišku, reiktų kažkur įterpti ir svajonių miestą Niujorką, bet mano horoskopas teigia, kad į šį miestą Mergelės ženklui naudingiausia būtų kraustytis mažiausiai po poros metų. Kadangi užaugau gilias lietuviškas tradicijas puoselėjančioje šeimoje, tikėti astrologinėmis nesąmonėmis man yra kaip ir įgimta. Todėl tenka ieškotis alternatyvų. O pasilikti nuobodžioje tėvynėje šiuo momentu man neatrodo kaip viena iš opcijų.

Niekada negalėjau pasigirti dideliu pareigingumu, vet vis tik jaučiu šiokią tokią pareigą pabaigti mokslus. Tačiau tikrai nemanau, jog ši maloni smulkmena – neišsprendžiama. Žodžiu, nenustebkite iš manęs sulaukę siurprizų, nes aš (kaip nutylėti mėgstantis žmogus) greičiausiai iškrėsiu ką nors nepranešus. Visada taip darau – daug šneku, bet svarbiausio taip ir nepasakau. 🙂

Ai, dar vienas minėtinas dalykas: Vilnius jau seniai nebegali pasigirti netikėtomis gražių bernų apraiškomis. Man atrodo, kad Lietuva kaip drąsi šalis paprasčiausiai nepabijojo gražiųjų tautiečių išmėtyti po svietą, kai kuriuos netgi apgyvendinti Nachujaus planetoje, o likusioms Vilniuje merdėti mergelėms mainais pasiūlyti nei daug, nei mažai – paprasčiausiai užsipisti. Kitaip tariant, apmąstyti savo galimybes Pietų Europos gyventojų glėbiuose.

Picture 41

Vaizdinėje medžiagoje aprašyti keliai, atrodo, žada nemažai posukių. Aišku, dar vertėtų pakalbėti ir apie realias galimybes, bet aš bijau ir nenoriu prisišnekėti anksčiau laiko. Todėl geriau patylėsiu. Bet galimybę, kad neišdegs visiškai niekas galime lengva rankos mostu imti ir atmesti. Blogiausias variantas būtų toks: išdegs, bet labai trumpam. Tačiau man tai neatrodo, kaip kažkokia parkė, nes aš juk nieko neprarandu. Blogiau nei yra tikrai nebus.

Dabar pereisiu prie visiškai kitos temos, kad jau čia užsišnekėjau šiandien. Aš galvoju, ant kiek žmonės rimtai priima tai ką aš kalbu/rašau (?). Dabar čia neseniai supratau, kad labai mažai kas žino, kas iš tikrųjų dedasi mano galvoje (“Tavo galvoje dirba kinai batų fabrike.”). Man lyg ir patinka daug ko neparodyti, bet vis tik giliai širdyje (cha cha) aš tikiuosi, kad tie net ir neparodomi dalykai yra pakankamai akivaizdūs ir sveiko proto apilnkiniai nesugadintu regėjimu juos tikrai pamatys. Bet pasirodo, kad ne (“Nes jūs, durnele, esate gera aktorė.”). Kai kurie mandagūs cinikai netgi drįsta man suteikti “Mis Arogancijos” titulą.

Picture 34

Marshall: She does not have the “Crazy Eyes”!
Ted: You just can’t see it because you’re afflicted with “Haven’t Been Laid In A While Blindness”.

P.S. Aš nuolatos pisu protą, bet niekada nemeluoju.

Komentarai

kas tas ekonominis augimas? ir marijos žemės ekonomika augo kaip ant mielių. kaip augo, taip lygiomis dalimis krenta žemyn (latviai dar kažkiek lenkė, o dabar kone bankrutuoja).

aii, whatever. ir taip šikna (kovo mėnesį žadama šūdų kulminacija). Nors man asmeniškai dar visai px gyvenimas einasi, norėčiau pakeliaut, bet išpyzdint kur ilgam dar ne. matyt, ne aš tikiu zodiaku, o zodiakas manim — sako, kad vėžiai prisiriša prie savo žemės.

o tu tai gali varyt iš čia. mąstau savanaudiškai — nujaučiu, kokiais super postais lepintum. jė.

o šiaip tai tokia nagų lako spalva sucks, nebūk kiaunė.

nutaip ( July 19, 2009 at 6:14 PM )

ką aš žinau – apsimoka labiausiai ir tiek.
px yra iš esmės, nes mane labiausiai parina tikrai ne babkės. ir jaučiu lietuvoje gyvenčiau turtingiausiai (nes tik čia turiu daugiau sprandų nei savo pačios lūžtanti nugara). nagų lako spalva – prikolas. kartais reikia taip lakuoti, turint omeny, kad mano aprangos spalvos 99% atvejų – labai santūrios (dominuoja juoda).

dėl postų, tai nežinau, ar geresni jie būtų? manai? nu gal, gal. o ką pasakot išvykus? domiuosi jau. 🙂

evelina ( July 19, 2009 at 6:18 PM )

kaip eini naujais keliais — kad ir pisimosi, nors žinom, neišpasakosi visko, doroji avele.

pasakoti galėtum tą patį, ką ir čia, vilnioj, sėdėdama į blogą pasakoji. tik viskas savaime būtų įdomiau, nes kitas miestas/kiti žmonės/nėr akropolio/kiti bernai/etc etc etc.

tikiu, nuu

nutaip ( July 19, 2009 at 6:48 PM )

nu jo, true. žinai, tie pisimosi keliai niekada man nebuvo didelis tabu. bet deja, prie šito blogo daug visokių prašaičių prieigą turi. todėl aš norėdama kažką labai nepadoraus papasakot turėčiau viską labai žostkai gerai užmetaforint. bet tada neaišku, ar išvis kas suprastų. 🙂 prašom skaityti įdėmiai. ha ha.

evelina ( July 19, 2009 at 6:52 PM )

labai į temą, bet aš, deja, bėgčiau daug arčiau:)))
o ir mano bėgimas – visai ne nuo krizės.

evelina ( July 20, 2009 at 10:23 AM )

Klausyk tu visai nieko tokia bobelė,bet nesidaryk taip juodai tų akių ,nu gal realiai ir tinka,bet blecha kai tie nagai ir akys tai biški ne kaip

lili ( July 20, 2009 at 10:33 AM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook