“Tu vis dar sugebi mane nustebinti.”

2009-02-08 | 03:40 | This is the Life
04

Taip man šiandien pasakė draugė, kai papasakojau, ką gero nuveikiau šį penktadienį. Praeitą savaitę aš buvau švenčiausia iš mūsų trijulės, todėl vakar teko taisyti (?) padėtį.

Bet tai ot, kaip vakar gyvenimas staiga vieną minutę ėmė gražėti. Taigi viskas turėjo būti kitaip. Sėdėjau sau be nuotaikos, tinginiavau, skaičiau knygą, telefonu kalbėjau apie tai, kaip “šiandien aš niekur neisiu” ir panašiai. Ir aišku, įvyko tai, kas ir turėjo įvykti – nusprendžiau išeiti trumpam ir grįžau lygiai po paros.

“Aš draudžiu. Čia griežtai, žinok. Baigsis, dukra, tavo diskotekos. Man gana pakaks bendrauti su urodais. Sėdėsi savaitgalį prie knygų.”

Kažkas vakar minėjo, kad pašnekėjau metams į priekį – skaičiau individualią filosofijos įvado paskaitą “Gravity”, išgėriau nemažai šampano.

“Bet tu tai nesveika, jei bohu.”

Kažkodėl visai nesiseka šnekėti rišliai.

“Mimoza tu nx. Prigąsdinai tėvą, mąstyk.”

Jie man sako: “Tu iš tikrųjų esi geras žmogus, bet tave labai sunku perprasti su tavo penkiom kaukėm.” Oh well, o štai aš galvoju, kad iki pat galo niekas manęs taip ir nėra perpratęs ir neperpras niekada. Tu gi nežinai, kad aš kartais mėgstu įsijausti į savo sukurtus vaidmenis ir po to pati neatskirti, kuris iš jų yra tikroji aš. Renkuosi tą, kuris geriau derės prie situacijos. Besirinkdama teisingai pataikau maždaug kas antrą kartą. Krč, noriu sumuštinio su lašiša. Rūgštynių sriuba sotus nebūsi. Bet lašiša netinka ant “Actimelio”.

“Vaikutis mano.”

Žiūrėjom filmą apie drag queens balerinas. Totali nesąmonė. Klausiau, ar čia specialiai tokiems kaip mes sukurta buvo.

“Aš laukiu, kol ji atsikels ir pradės rėkti.”

Jaučiuosi nesaugiai. Tokia visiškai insecure iki apsišikimo, žinot kaip būna? Moralkės?

“Žinok, bet tu tai mane visuomet džiugini.”

P.S. Redagavau šitą rašalą keletą kartų, nes norėjau, kad būtų viskas aišku, bet ne per daug. Bet, man rodos, niekas nieko vis tiek nesuprato.

Komentarų nėra

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook