“Tu ir esi tas niekas, kuris yra VISKAS.”

2009-06-05 | 02:37 | This is the Life
05

picture-34“Login 2009” konferencijos užkulisiai. Kriauklėje rastas nedidelis kiekis narkotinių medžiagų. Įtariamoji – boba kažkokia juoda. (sukos.lt nuotrauka)

Daug nekalbėsiu apie “Loginą”, nes visa mūsų miela blogosfera (nekalbant jau apie Tviterius, Blakes ir Feisbukus) ir taip zyzia vien tik apie tai. Bet šita tendencija tikrai pasibaigs po kokios paros. Tačiau kol dar nesibaigė, reikia gi vargšus Lietuvos interneto/blogosferos ateitimi nesidominčius internautus pradžiuginti kokiu nors akiai mielu šūdu – pvz., mano paruošta apklausa.

Mes čia su drauge vakar kažkaip užsidiskutavome apie nekenčiamus dalykus. Reikia ir su Jumis aptarti šį reikalą. Aš tikrai puikiai suprantu, kad Jūs galbūt nekenčiat viso pasaulio, kaip ir aš. Bet aš turiu omeny ne tą švelnią neapykantą “daunas man vakar nepaskambino – dvesia lai jis greičiau”, o tuos dalykus, kurie mus nervina tiesiog NEREALIAI. Tada mūsų oda staiga pasidaro kaip žąsies, o rankos ima drebėti it epušės lapai. Neretai prireikia ir konsultacijos pas greitosios pagalbos asilus.

Mane šitaip veikia ČEPSĖJIMAS (ir siurbčiojimas). Ble, čia žiauru yra. Purto vien nuo minties. Nepernešu nuo vaikystės šito reiškinio. O ypač kai būna tokia situacija, kad negali užčiaupti žmogaus, nes mol nemandagu. Nu, ir valdaisi sau. Naxui mintyse siunti. Prakeiki. Papildomai dar ir į pragarą porą signalų nusiunti – “paimkite greičiau tą nusidėjelį man iš akių”. Aišku, per ilgai pasitvardęs žmogus gali po to netikėtai imti ir mesti kokią lėkštę į žemę. Bet šukės juk neša laimę, todėl px yra.

Ir šitą nuostabų garsą, žinoma, dažniausiai skleidžia mūsų brangūs naktiniai svirpliai. Na, tie kur naktimis dar ir knarkia – VYRAI. Bet knarkimas nėra taip baisu, nes tokiais atvejais aš arba pradedu žmogų žadinti rėkdama, arba tiesiog elegantiškai perpisu jam per veidą (“netyčia per miegus man čia taip gavosi – atsiprašaaaaau labai labai, zuikeli”). Bet kadangi seniai su vyru nemiegojau, tai kažkaip netgi nėra kur tos agresijos dėti. Paknarktų man dabar kas, tai pasmaugčiau turbūt. Mmm. Ko nepdarysi dėl minutės (žudynių) euforijos.

Trumpam nukreipsiu temą į “zuikelio” sąvoką. O kokie mažybiniai žodžiai dabar madoje? Mano nekenčiamiausi: zuikiai (nes pabuvau jau zuikiu VISIEMS ir taip), saulės (šitas man nepatiko niekada), kašarai (šitas irgi)… Net nežinau, kas zjbs, bet paliubomu reikia vis tiek kažkokį žodį vartoti, kad į vimdančias buities simfonijas įdėti bent kelias gražesnias natas. Vat princesė gal visai nieko būtų. Ar kokia karalaitė. Žodžiu, netraukia manęs prie gyvūnų, bet gyvatė gal ir sueitų.

Grįžtant prie čepsėjimo norėčiau paminėti dar vieną labai svarbų dalyką. Aš pastebėjau, kad patinkančio vyro čėpsėjimas nervina daug mažiau lyginant su šiaip kokio dauno. Man atrodo, tai vadinama MEILE. Taip pat meilė yra tada, kai žmona skalbia vyro kojines ir neužuodžia jų kvapo. Štai pvz., man skalbimo patirti taip ir neteko (tikiuosi, neteks).

Daug čia uždaviau klausimų. Stengiausi, taipinau, o dabar prašau į viską gražiai atsakyti komentaruose bei sudalyvauti apklausoje (dešinėje pusėje).

Komentarai

mane tiek daug dalyku nervina, kad nezinau nuo ko pradet ;D
– riebaluotiii mergu plaukai! man iskarto bloga pasidaro (puke). As nesuprantu ar negalima pusvalandi anksciau atsikelti ir ISPLAUTI galva?
– nervina kai bernai kviecia i kina, butent per YOMAYO diena 😀
– nervina one.lt “forjumiukas ljudi;// kas papild.-tam erot foto”, {LAISVAS}, “HOT” ir tt.
– ziauriai nervina kai tau į darbą reikia 10 val., o Kažkam 8val., ir jis keliasi ir tave zadina kartu
– nervina pas vaikinus auksiniai dideli ziedai
– nervina panos kurios ant kablu vaiksto kaip karves
– nervina oranžinė tonalkaaa
– aj blet susinervinau 😀 visi mane nervinaa krcee ;D
einu miegoot ;)))) nes jau pradedu nusiišnekėt ;SD
p.s. o mano mazybinis zodis dabr yra Žuvytė. Nes aš rytais esu žuvytė be kojų rankų ir todėl negaliu atsikelti iš lovos ;D nauja atmazkė :}

posh ( June 5, 2009 at 3:23 AM )

hahah mano nauja kamabriokė čepsi ir vos ne lėkštes išlaižo kai valgo. Fu.
Apie meilę tai gerai čia pasakei.
O aš savo seną buvusį bičą varliuku vadindavau.

Ko į afterpartį nevarei?

Apyt ( June 5, 2009 at 3:26 AM )

aš su kablais jaučiuosi kaip karvė 🙁

į afterį nevariau manydama, kad nieko neprarasiu. 🙂 nes jei penktadieniniai “gigai” man yra šūdas, tai ką jau kalbėt apie ketvirtadieninį geekų balių.

evelina ( June 5, 2009 at 3:29 AM )

hahah man tai gykai patinka, jaučiu jiems silpnybę,bet kažkaip pagalvojau,kad labai pilna bus žmonių, o mane nervina 🙂 kai praeiti negalima.

Apyt ( June 5, 2009 at 3:34 AM )

nemanau, kad labai daug, nes nejaukioje havanoje daug vietos. :))

evelina ( June 5, 2009 at 3:35 AM )

as tai galiu net nualpti is nervu, kai isgirstu valgomo banano garsa… toki kriurksciojima. aaaaaaaaaa!!!!!!
pamacius riebaluota galva irgi nupurto braurasties drebulys.
Siuo metu “zuikelio” zodis yra baby.

Skiesta ( June 5, 2009 at 3:59 AM )

Matau neblogai peintbrušą įvaldžiusi, profesionaliai paslėptos akys. Beja, kodėl tu nenori, kad tokie balvonėliai kaip aš, atpažintų tave gatvėj ?:)

O nervuotis tai nėra ko, nes gyvenimas yra šūdų pyragas ir viskas realiai px.

petras ( June 5, 2009 at 9:22 AM )

petrai, nueik į http://spintosguru.lt/2009/06/04/login-2009-ir-as-ten-buvau/, ten Evelina visu grožiu demonstruojama!

PinkCity ( June 5, 2009 at 10:12 AM )

hah, netgi matai, kad paint brushas, o ne kas kitas. 😀

ne tai kad nenoriu, bet nesidemonstruoju per daug. beje, spintos guru nuotrauka man nelabai patinka. ne tragedija, bet… :/ tai ką dabar gražią teks dėti? 😀 kad kompensuoti.

evelina ( June 5, 2009 at 10:23 AM )

Įdėk įdėk !!!!!.. :DDDD kompensuok :)~~

Šiaip aš nemačiau, kad peintbrušas, tiesiog šitą vienintelę vaizdo redagavimo programą žinau :D:P

petras ( June 5, 2009 at 11:05 AM )

duok meilą – mesiu linką

evelina ( June 5, 2009 at 11:39 AM )

aha, dėl čepsėjimo pritariu visu 1000 procentų!!! ir dar žiauriai negaliu pakęst riaugėjimo…. eeek. nupurto vien pagalvojus.

o, žinai, karalaite ir aš norėčiau būt vadinama:]]]. princesė man nuo vaikystės kažkoks a la pasipūtėliškas žodis atrodo :D, o karalaitė toks sweeeet:]]]

nors jei vyras sakytų “KARALAITE, KARALAITE… išplauk mano kojines”, tai…

😀

tylumoj ( June 5, 2009 at 12:00 PM )

ėėė, dar pažiūrėjau tą tavo foto iš Login. turiu pasakyt, labai gražiai ir stilingai atrodai!!!

tikrai tikrai:]]]. prancūzaitė tokia;]]]

tylumoj ( June 5, 2009 at 12:02 PM )

:-O

;]]]

evelina ( June 5, 2009 at 12:05 PM )

ghrr, tuoj ir aš čia savo trigrašį įmesiu: man nesuvokiama: priklijuojami kojų nagai (sako, dabar labai populiaru Estijoje), masyvios vyriškos sidabrinės grandcynės, senos babcės be viršutinių apatinių (ir visa tai, kas su tuo susiję (nusvirę)), dar nemėgstu, čia jau sutinkant su posto autore – kai čepsi, riaugėja, užsiiminėja meteorizmu ir atlieka kitus, su kūno balsu susijusius reiškinius. weukt ://

trypki_kojom ( June 5, 2009 at 12:07 PM )

Ok duosiu meilą, tik atsiųsk (arba linką numesk) kokią egzotinę fotkę. pvz kaip malkas pas močiutę skaldai, daržą ravi arba su kablais lakstai.
vinipukas@gmail.com jei patiks tai gal prisiklijuosiu ant sienos, šalia britnės plakato 😉

petras ( June 5, 2009 at 12:54 PM )

ahahahahah, nu einu ieškoti 😀

evelina ( June 5, 2009 at 12:58 PM )

nekenciu bukai uzsispyrusiu zmoniu, nekenciu visokiu pilkos plauku spalvos sektanciu, kurios atejusios pisa prota apie Jezu, nekenciu baisiu, apsleidusiu, persiedusiu zmoniu.

nekenciu, kai as tobulai susiplanuoju ka nors ir nesigauna taip, kaip man REIKIA.

ir dar nekenciu, kai oras keiciasi kasdien. rimtai. as suprantu, kad rudeni lyja ir reikia nusipirkti grazu lietpalti. as suprantu, kad ziema salta ir reikia aveti UGGsus. beeet kodel mano naujasis maudymukas dabar turi duleti komodoj? nes oras Lietuvoj tikrai uzpisa, todel vat.

Reda ( June 5, 2009 at 1:22 PM )

Nekenčiu smirdančių, neplautų megztinių, kuriuos kai kurie nešioja net ir vasarą, drįsta tokius užsidėti net eidami į egzaminą ir taip trukdo susikaupti, ypatingai tvankiose nevėdinamose patalpose…

Išbadyk kažką tokio, galbūt perprasi aukštakulnių nešiojimo meną 🙂 http://tv.delfi.lt/en/video-rated/CCIP7jnD/?p=60

Beje, gerai atrodei per LOGin’ą, bet net ir su veido slėpimu labai lengvai atpažįstama 😉

me_myself_I ( June 5, 2009 at 4:12 PM )

Oi ačiūūū 😀

kas žino, kaip kovot su spameriais? nx

evelina ( June 5, 2009 at 5:05 PM )

Man protingi bernai kažkokį Akismet’ą įdiegė, tai visokie tokie eina tiesiai į šiukšlyną.

PinkCity ( June 5, 2009 at 5:44 PM )

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook