“Tu – durna, o ne stora.”

2010-01-08 | 04:19 | This is the Life
08

“O tu – ir stora, ir durna.”

Jaučiuosi stora. Mano pilvas kažkoks deformuotas šįvakar. Žarnos negerai guli – pilvūzas primena šikną. Dalijasi į dvi lygias dalis. “Evelina, tau vaidenasi.” – sako kolegė ėsdama picą, penkiolika centimetrų per minutę greičiu. “Tu gal žinai būdų, kaip man greičiau nueiti į tualetą?” – tariau aš. “Palauk, brangioji, pagūglinsiu.”

Vienu žodžiu, toliau gal nebepasakoju, bet mąstau, kad reiktų rytoj daryti iškrovos dieną, nes jaučiuosi privalanti save lengvai nubausti už per ilgai užtrukusį nebadą ir DAVALGYMĄ. Žinoma, geriausia būtų tiesiog prisipirkti spydo ir vartoti jį mažomis dozėmis visą savaitę… Kaip vitminus. Bet aš juk dar ne tokia degradė, po galais.

Man reikia sporto. Man pzdc kaip reikia sporto. Man pzdc pzdc kaip reikia sporto. Ir soliariumo, be abejo. Tie lašiniai… Jie krenta iš šonų. Jie krenta iš džinsų ir atrodo kaip dramblio ausys. Galėčiau juos nusipjauti ir iškepti kam nors kiaušinienę su šonine.

Kažin, ar pavyks man užmigti su dėl nedasimokymo rėkiančia sąžine ir netoliese urzgiančia skalbimo mašina? Turbūt, kad ne. Todėl ir nusprendžiau pablog’int. Mokytis sekasi sunkiai. Nuobodu kaip pragaro Nuobodumo Kajutėje. Aš nežinau, ką daryt. Nu, bet stengiuos, stengiuos. Melskitės, sūkos! Būtų juokinga, jei neišskrisčiau į Lietuvą laikyti egzaminų. Nes čia pas mus gi sniegai atseit ir uraganai. LOL. Normalus tas oras.

Dieve, dieve. Kartais bandau įsivaizduoti, kas nutiktų, jei staiga išstorėčiau… Taigi viskas – baigtųsi mano karejera! Gyvenimas būtų sugriautas! Manęs joks bernas gyvenime ne tik nemylėtų, bet net nežiūrėtų kaip į JUDANTĮ OBJEKTĄ. Aš dar bandau įsivaizduoti situaciją: tipo, duodies su bernu, ryte atsikeli nuoga ir varai į tūliką, jis per miegus pakelia galvą ir staiga pastebi, kad prie tavęs prilipo kažkoks penkiakilogramis lašinių svetimkūnis… Tau pasako pastabą a la “Laukiesi mano kūdikėlio ar šiaip maistelį pamėgai, žyrna?” Ir tu vietoj to, kad nusimyžtum, kaip planavai, eini skandintis vonioje.

Rytoj ėsiu tik sriubą.

Komentarai

Piskis dazniau ir busi zjb 😉

protinga boba ( January 8, 2010 at 6:02 AM )

tai kad jai liezuviu malti apie pisimasi geriau sekasi, nei kad realiai ta daryti 🙂

Alus ( January 8, 2010 at 8:11 AM )

tai gerai kad tik mala : ] nes kurvu ir taip uztenka per akis siais laikais: ] ciulpia is meiles is pirmo zvilgsnio tulikuose net issiriete 🙂

dzomolunga ( January 8, 2010 at 8:42 AM )

Ehehe 🙂 Postas vienas iš geresnių 🙂 Tiesą sakant, tavo dabartinis svoris manęs ne ką labiau sužavėtų 🙂 Bišken per kūda, nėr už ko pagriebt. Bet čia turbūt tik man senosios nomenklatūros atstovui taip, visas elytas tikriausiai tokiais kūnais ir tevaikšto.

Beje, pagarba už lietuvybę.

Sąmoningas pilietis ( January 8, 2010 at 9:36 AM )

oi, paimt tikrai yr už ko! patikėk! 🙂

evelina ( January 8, 2010 at 12:47 PM )

dziaugiuosi, kad ne man vienai reikia mokytis ir laikytis dietos 😀 hahahahahahhahahaha 😀 man visada padeda mintis, kad ne as viena tokia nelaiminga ;D

posh ( January 8, 2010 at 1:03 PM )

bet man blogiau – man pirmas egzas antradienį. aš nieko nemoku. ir nelabai turiu iš ko mokytis. o kiekiai nesveiki. ir man neįdomu tragiškai.

evelina ( January 8, 2010 at 1:05 PM )

duodu ranka nukirsti cia puse siaip sugalvojai is neturejimo ka veikti..ar bent parasei cia viska nes noretum kad taip butu..jei taip butu tikrai to nerasytum 🙂

nevermind ( January 8, 2010 at 1:55 PM )

jai tokia esi pxuiste tai mesk tuos mokslus tau neidomius daryk ,mokykis kas tau idomu ..daaah

nevermind ( January 8, 2010 at 1:55 PM )

nu gi nemesiu būdama 4-ame kurse (iš penkių). 🙂

evelina ( January 8, 2010 at 1:59 PM )

o dėl sugalvojimų… na, mano blog’e visuomet buvo pagražinimų… bet jie nėra melas. 🙂

evelina ( January 8, 2010 at 2:02 PM )

Aš dabar tikrai neatsisakyčiau kiaušinienes su šonine …

Andrius ( January 8, 2010 at 4:48 PM )

Yra tik vienas būdas atsikratyti storumo baimės. Tapti stora. To ir linkiu. Hm, bet čia moteriškom smegenims gali būti dar didesnė nelaimė – neturėti dėl ko jaudintis, apie ką galvoti ir…

Saulius ( January 8, 2010 at 5:54 PM )

Per sesiją (kai tipo sėdi namie apsikrovus filologinių lapų rulonais) nuo ėdimo apsaugo ėjimas mokytis į biblę:)))) Ten vienintelė pagunda tik kavos aparatas, bet kai įpila 100 ml už 1,50, tai taupai ir valdaisi. Išbandyta. Londone gal irgi yra kur išsitremt save, paieškok.

Marija ( January 8, 2010 at 6:14 PM )

na, man mokslai įtakos svoriui nedaro.

evelina ( January 8, 2010 at 6:15 PM )

Tu man parodyk už ko čia yra pas tave pagriebt. Nelabai matau 🙂

Sąmoningas pilietis ( January 8, 2010 at 11:50 PM )

nusirengiu tik intymioje aplinkoje prieš ‘laiminguosius’.:)

evelina ( January 8, 2010 at 11:52 PM )

O ka tu studijuoji, Evelina? Tokia gudri, smaiksti mergina, tai kaip cia tokias nuobodzias studijas pasirinkai?.. Ir zinok, isimylek. Svoris kris kaip reikiant, ir minciu apie ji nebeliks. Kitos mintys kankins:)

Mikute ( January 10, 2010 at 12:25 PM )

Man nuogybių nereik 🙂 kiek mačiau esi pernelyg plona 🙂

Sąmoningas pilietis ( January 10, 2010 at 5:02 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook