Traumos tualetuose

2010-02-28 | 19:08 | This is the Life
28

Nusibodo melstis, blet. Ne tokia aš ir pamaldi, pasirodo. Niekada nepraktikavau klūpėjimo ant kelių pozicijos – na, žinot. Jei rytoj mane pažadins koks nors nemalonus skambutis iš letting agentūros, uroju visus, pažadu. Savo pačios sumuštomis rankomis (apie tai – vėliau). Mūsų smegenys – jau seniai nučiuožusios. O mūsų batai gražiai guli dėžėse. Mano lagaminas – sukrautas, nors niekada niekas jo ir nebuvo iškrovęs. Maisto namuose mes negaminom gerą mėnesį, nes neapsimoka pirkti maisto į chatą, iš kurios išsikraustom RYTOJ. Geriau eime papietauti į restoraną (darbo metu su vyno buteliu).

Kas gi ištiko mano baltąsias rankeles? Jas ištiko mėlyna spalva. Krč, penktadienį buvau svečiuose (tame bute man patiko viena interjero detalė – Mickey Mouse’as kanarėlės narvelyje) ir anuose svečiuose kažkodėl per klaidą nusprendžiau apsilankyti tualete. Lyg ir nieko ypatingo – argi mes neiname į tualetą, kai prispiria. Bet kuriuo atveju, bėda buvo ne mano nore pamyžti. Bėda buvo mano nore uždaryti langą – DUBAKAS mol.

Tarpą tarp lango ir palangės prilaikė pakištas tualetinio popieriaus rulonas. Tam, kad uždaryčiau langą (langas užsidaro nuo viršaus į apačią), savaime aišku, turiu ištraukti ruloną. Rulonas neišsitraukia. WTF? “Matyt, gerai prispaustas, sūka.” – pagalvojo Evelina. Be abejo, taip ir buvo. Ruloną spaudė langas, sveriantis mažiausiai toną. Prakeitą šiktpopierių aš ištraukiau, bet ištraukti rankos, deja, nespėjau. Sunkusis langas į apačią nuskriejo šviesos greičiu. Nukritęs prispaudė man tris kairės rankos pirštus. Bet baisiausia buvo ne tai.

Kad mano pirštams JAU ŽOPA tai čia fignia yra – pamirškim tai. Baisiausia buvo tai, kad prispaustų bei nežemiškų skausmų kankinamų galūnių niekaip negalėjau iš ten išraukti. ATGAL. Dešine ranka bandau kelti neraliuotą langą – bybį tau į akį, ne. Kai bandau tiesiog išsitraukti ranką… irgi nelabai kas gaunasi, nes kaip jau minėjau, langas pernelyg mane prispaudęs. Kviesti pagalbos irgi negaliu, nes muzonas kalbasina ir šiaip vonios duris užrankintos. Jei laukčiau, kol mane išlaisvins, likčiau be pirštų. Gal ne be pirštų, bet be trijų pirštų galiukų tai tikrai. Anyway, ištraukiau pati tuos pirštus per jėgą – tai man kainavo kelis papildomus nubdrozdinimus (giloki tokie).

Galutinis rezultatas: trys sutinę pirštai, trys nubrozdinimai, trys duobės-nuospaudos, 6 mėlynės. Ant kiekvieno piršto – po dvi. Jeigu skaičiuoti mėlynes iš priekio ir iš nugaros, tada galima skaičiuot, kad ant kiekvieno piršto jų buvo po keturias. Dabar patinimas jau kiek aprimo; nubrozdinimų nebeskauda, kai kišu rankas po vandeniu; nuospaudos susilygino; o mėlynės – jau nebe tokios mėlynos. Bet dar vis skauda ir sunkiai lankstosi.

Komentarai

Bet tai pasiusiojai anyway?

Kalnierius ( February 28, 2010 at 7:38 PM )

gerokai vėliau, nei norėjau;))))
man tada rūpėjo skaumas.

evelina ( February 28, 2010 at 7:58 PM )

Eina nachui – žinau ką reiškia žalotis pirštus. – Skaičiau ir verkiau …

Pirštas ( February 28, 2010 at 8:20 PM )

haha, neverk

evelina ( February 28, 2010 at 8:21 PM )

O tai dabar viską kaire ranka?

archatas ( February 28, 2010 at 8:52 PM )

sužeidžiau gi kairę. 😉

anyway, jau gi geryn tik eina viskas.

evelina ( February 28, 2010 at 8:56 PM )

graziai atrodai is galo.

protinga boba ( March 1, 2010 at 1:09 AM )

thank u!

evelina ( March 1, 2010 at 1:14 AM )

ojezau, nelaimėle tu. O galėjai gi įkliūt kaip kokia lapė ir tektų leteną nusigraužt 😀

yshtabi ( March 1, 2010 at 9:27 AM )

reik gipsą dėt, ir viskas bus gerai 😉

petras ( March 1, 2010 at 2:15 PM )

Graži lb foto:) kaip modelis;P

le ( March 1, 2010 at 3:26 PM )

:)))))

evelina ( March 1, 2010 at 3:27 PM )

Ir zvengiu ir papust norisi.. 🙂 super postas, viskas bus gerai. 🙂

skaitytojas ( March 1, 2010 at 11:39 PM )

yra gerai!

evelina ( March 1, 2010 at 11:41 PM )

Pletkai
to me

show details 11:53 AM (0 minutes ago)

Tavo vardas:
įdomu
Dėstyk: *
Kokios tavo apimtys, ūgis, svoris?:)

Tokio pobūdžio klausimus siųsti į http://www.formspring.me/Neevelina 🙂

O šiaip tai: 177 cm / 55 kg
84-64-92 (turint omeny, kad galiu matuodama galiu būt ne 100 % sąžininga; tačiau potūsinėse stadijose gali būti ne daugiau, o kaip tik mažiau)

evelina ( March 2, 2010 at 11:58 AM )

Dėkui už atsakymą, reikėjo gražaus kūno duomenų pasilyginimui ;).

įdomu ( March 2, 2010 at 10:47 PM )

Eveliute, gavau chueva reference. Dabar klausimas, kaip techniskai issipizdinti nachui dar sio menesio pabaigoje nelaukiant kito pabaigos. Name gali buti panaudotos technines priemones.

Andrius ( March 6, 2010 at 1:06 PM )

gerai varai

Damn Filthy Girl ( March 7, 2010 at 3:24 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook