To prenup or not to prenup?

25

Prašome išsakyti savo nuomonę komentarų skiltyje. Mums juk taip rūpi, KĄ MANOTE.

Nu čia toooooooks geras klausimas, kad šakės! Viena vertus, vedybinė sutartis – taip neromantiška. Ir šiaip visa aplinka – darbas, namai ir likusi pasaulio dalis – tokia unromantic, kad dar tą romantiškumą iki minuso davedinėt visokiomis sutartimis – VAPŠIE AKIŲ DRĄSKYMAS MEILEI. Kita vertus, o kas, jei aš kada nors tapsiu milijoniere, kuri turės daug milijonų, o mano vyras prasigers kaip kiaulė paskutinė (kuri bus tinkama nebent Makdonaldo burgerių gamybai atiduoti) ir dar skyrybų paprašys? Kad už pusę mano milijonų varytų pist į Bora Borą savo naujos malalietkos sūkosdūros. Nu naxui, nedaleisčiau tokio nė už ką. Nupurtė net. Geriau mirtis (jo mirtis), bet tik NE TAI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bet ant trečios rankos, tai gal blet žiūrėk, už ko teki/ką vedi? Jei pilnai žmogum nepasitiki ir galvoji, kad milijonus iš tavęs vogs po pem metų, gal neverta tada ir į tą zaksą eit? Ne… čia kvailai gal pasakiau. Apsauga gėdos nedaro… Bet juk aš esu naivus mielas žmogutis.

Naivi ar nelabai, bet esu įsitikinusi, kad aukščiau paminėtos ŽMONIŲ bėdos man negresia. Ir tikrai ne dėl to, kad niekada netapsiu turtinga Beverly Hillso namų šeimininke.

Žodžiu, aš už romantišką meilę ir už tai, kad visi pinigai atitektų man. 😀

P. S. Realybė tai šiaip jau yra tokia: aš galvoju, kad prenupas yra zjbs net didžiausiai meilei esant, bet aš to nedaryčiau, nes paprasčiausiai tingiu durnais popierizmais užsiimti.

P. P. S. Kažodėl nepagalvojau, kad turto dalybos per pusę gali būti ir MAN į naudą. Pfff… nesąmonė. O net jei ir taip, tai man svetimų baksų nereikia – savų iki kaklo. 😀 (tai jau tikriausiai…)

Komentarai

Busiu neromantiskas, bet po pirmu vedybu ir skirybu, be sutarciu jokiu oficialiu santykiu daugiau. 🙂

blum ( January 26, 2012 at 5:41 PM )

tai kad ir pacios vedybos yra popierizmas (ir nieko daugiau

sup ( January 26, 2012 at 5:58 PM )

taigi vedybos – NUOTYKIS! :DDDDD

nuotykis lasvegase

Evelina ( January 26, 2012 at 6:09 PM )

Vedybų sutartis – labai subtilus dalykas 🙂 Ji gali būti ir labai romantiška, ir iš viso nuteikti prieš vedybas. Jeigu vedybų sutartį pasiūlo mažiau pajamų turintis asmuo, tai ko ne romantika: “Man reikia ne tavo pinigų, o tik tavęs”. Bet jeigu pasiūlymas iš turtingesnės pusės, jau kvepia nepasitikėjimu, kad būsimas sutuoktinis nori tik pasipelnyti 😉
Šiaip pačios vedybos – tai asmeninių neturtinių (ir, aišku, turtinių) prievolių sutartis (profesinė liga visur matyti sutartis, sorry :).
Draugų tarpe ši tema yra ne kartą apkalbėta ir pastebėjau, kad dauguma vedybų sutarčiai nepritaria ir laiko tai nepasitikėjimo ženklu ir apskritai turtingųjų išsigalvojimu 🙂 Tačiau tarp susituokusių moterų vis dar gajus įsitikinimas, kad reikia kuo daugiau turto perrašyti savo vardu ir turėti slaptas nuo vyro sąskaitas – skyrybų atvejui. Klausydamasi tokių kalbų visada galvoju, kad vedybinė sutartis, pagal kurią turtas niekada netampa bendras, yra geras sprendimas, kadangi suteikia santykiams aiškumo, skaidrumo. Nes šiuo metu yra taip, kad vedybų sutartis yra smerkiama, bet slapukavimas už sutuoktinio nugaros – normalus dalykas…

me_myself_I ( January 26, 2012 at 6:09 PM )

O BET TAČIAU. po dešimties metų pajamos gali smarkiai pasikeisti. mažiau turtingas gali per tą laiką įkurti sėkmingą verslą ar gauti palikimą.

labai gerai ten papasakojai apie slapukavimą. APSAUGA GĖDOS NEDARO!

nu bet dabar tai aš labai pasitikiu, bet jei kitoks išpultų, tai tik sutarčių man daugiau :DDDD

Evelina ( January 26, 2012 at 6:16 PM )

ne. jokių sutarčių. kaip ir vedybų. greičiausiai.

toto ( January 26, 2012 at 6:50 PM )

Vedybų sutartį visada galima pakeisti 🙂
šiaip ta sutartis būtų matyt koks lapas ar du, Europa – ne JAV, kur viską detaliai aptaria, nes įstatymų nėra, taigi tikrai ne popierizme bėda, problema yra psichologinio pobūdžio 🙂

me_myself_I ( January 27, 2012 at 2:02 AM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook