This is sick? (vienas iš daugelio nevertų skaitymo postų)

14

Kai su kažkuo kalbu, labai dažnai pagaunu save modeliuojant pokalbio tęsinį. Aš įsivaizduoju, ką pasakys pašnekovas ir tada sugalvoju atsakymą. Dažniausiai pataikau. Kai nepataikau, susibiesinu nežymiai. Kartais būna, kad pašnekovas mane aplenkia (pasako mano sugalvotą atsakymą, neuždavęs anksčiau numatyto klausimo). Tokie žmonės mano akyse pasiekia kitą, GUDRUOLIŲ (t. y. prilygstančių man), levelį. Visa tai vyksta tik mano galvoje. Jie nežino, kurioje lentynoje juos laikau. Be to, visada galiu kažką suvadinti. Pvz., nustebusią. Dabar norėtųsi pasakyti, kad niekada negali žinoti, ką toji nekaltų akių savininkė galvoja iš tikrųjų. Bet viskas iš tikrųjų yra taip paprasta. Dažniausiai taip ir yra, kaip atrodo nuo pradžių. Bet po to smegenyse kažkas susimakaluoja ir pradedi abejoti, ane? Hahaha. Tai ir yra juokingiausia. Nu bet nieko. Man irgi pasitaiko nuolat. Nieko čia nepadarysi. Belieka tik gydytis – išsioperuoti abejonių geną.

Beje, man teko girdėti, jog esu apsimetėlė. Pfff. Ir dažniausiai tą sako trečiaplaniai mano gyvenimo teatro aktoriai (?), kurie “žino” viską geriausiai. Visada vertinau nebaigusių aktorinio cirko “aktorių” nuomonę.

Žodžiu, aš norėjau paklausti, ar tai yra normalu? Nu, tokios mintys ir visokie įsivaizduojami pokalbiai? Gal čia jau kokia šizofrenija ankstyvojoje savo stadijoje? Ir aš tas nesąmones mąstau/darau nuolat. Ta prasme, ir ilgesniuose procesuose. Suplanuoju viską jau pačioje pradžioje. Nuo A iki Z, papunkčiui. Tarkim, jeigu kabinu berną nuo nulio (nulis – kai jo net nepažįstu), įvertinu savo šansus, galimybes ir apskaičiuoju, kada maždaug rūkysiu cizą užsidėjusi šikną ant jo nenušveistos viryklės. Nuostabiausia yra tai, kad paprastai viskas susiklosto daug geriau ir greičiau, nei aš norėjau. Šiuo metu turiu planų porai metų į priekį. Konkretesnių – iki Naujako. Galiu tik pasakyti, kad viskas klostosi maždaug dvigubai per greitai. Tai man – labai netikėta. Bet vis tiek viskas yra šūdas ir ilgai laukti. Ir aš nežinau, ar tai ko aš noriu yra tai, ko man reikia. Ir aš bl, kaip kokia nesveika, kankinu save šitais klausimais ir mintimis. Kokio velnio aš gaištu laiką? “Tu atsipalaiduok.” Negaliu. Aš taip dirbu ant savo ateities batų kalno.

P.S. Ant viryklės greitu metu nesėdėsiu.

P.P.S. Man labai įdomu, ar žmonės su manim bendraudami gyvai (na, tie, kurie mažiau pažįsta) kur nors pritaiko informaciją perskaitytą čia. Tikiuosi, kad ne, ahahah. Nes po kokio pusmečio nebegalėsiu pist proto net daunams.

Komentarai

pritaiko, jei susitike dar sugeba ka nors pritaikyt 😀

dark black ( April 14, 2009 at 8:54 AM )

fuck 😀

evelina ( April 14, 2009 at 9:09 AM )

Ev, atsipalaiduok, izvelgiu kazkokius nereikalingus spazmus :)))
Kadangi viska aishkaiai isivaizduoji/planuoji, o tai reiskia, kad zinai tiksliai kokio nori rezultato, tai tau ir gaunasi viskas taip greitai. Tu tiesiog pasmerkta sekmei brangioji.
Del dalinamu patarimu nesijaudink, zmoniu daunizmas mum padeda suprast begalybes prasme… tai daunu, kuriem galima pist prota visada atsiras, o protingi zmones (kaip pvz as :))) ) atsirinks tik naudingus dalykus, shudus prakoshiant pro mastymo sija :))))

geros tau dienos ;]

kit ( April 14, 2009 at 9:19 AM )

ahaha, prajuokinai ;]*
einu bandyt mokytis.
LOL

evelina ( April 14, 2009 at 9:45 AM )

evelina klausosi fidzheto !

DIZAS ( April 14, 2009 at 9:57 AM )

this is sick…

evelina ( April 14, 2009 at 10:00 AM )

tas speliojimas ką kitas žmogus padarys/pasakys yra norma. ypač merginom. jūs į daug daugiau faktorių atsižvelgiat rinkdamiesi žmogų. jei jis nuspėjamas, reiškiasi nuobodus/neįdomus. juk visad ieškoma žmogaus, kuris PAPILDYTŲ tave. kaip tu pati sakei, įvertini save/jį (“levelį”) o tada eini bendraut. tu esi atramos taškas ir ieškai geresnio
sunkiausia save įvertint dešimtbalėje, prie kito dajebatsa lengva 😀

tralivali ( April 14, 2009 at 8:48 PM )

man save įvertint lengva – 9. 😀
bet čia tik mano nuomonė. haha.
geriausia bendrauti su lygiaverčiais sau.

evelina ( April 14, 2009 at 8:50 PM )

ne geriausia, o lengviausia.

ai nu man keista, kad kai tau niezti, tu pariniesi pasikasyti. Bet del to juk gauni p***i ir taip nuolatos, tad gal kita karta :))

Reivara ( April 14, 2009 at 9:10 PM )

teisingai, nes tada tobulėji, arba bent jau nedegraduoji. ir dar optiškai gerai atrodai
sakai, hot babe 9
p.s. teisingiausia, kai vertina nepažystami

tralivali ( April 14, 2009 at 9:12 PM )

nu o nx rinktis levesnius už save? i don’t get it. :)))) geresnius ir vienodus – suprantu.

nesupratau paskutinio reivaros sakinio.

evelina ( April 14, 2009 at 9:17 PM )

Tralivali, neteisingiausia, nes parduoti save pagal svetimus poreikius nera sunku.
O 10 balu – tai suzadetuves is zydros dezutes, vestuves bankrutuojanciame Vegase, skyrybos Londone ir viska ten?

Reivara ( April 14, 2009 at 9:22 PM )

Pasiekusi Las Vegasą, Tiffany’s ir visa kita neprisidėčiau sau jokių balų. Gal tik kokį pliusiuką. Balai yra labiau susiję su asmeniniais pasiekimais. Jie prisideda, kai pati tobulėji kaip asmenybė ir pan. Kai kas ateina ir su branda.

Tas vienas likęs balas (mano sukurtoje sistemoje taikomoje sau) iš tikrųjų yra labai didelis ir reikia padaryti daug daugiau, negu ištekėti norint jį gauti.

Man užteks pasiekti ir kokius 9,7 balo, kad visada būtų, ko siekti.:)

Jeigu tapčiau turtinga, prisidėčiau sau 0,1 balo:)

evelina ( April 14, 2009 at 9:34 PM )

na žiūrint iš vyriškos pusės, jie tais balais vertina daugiau moters grožį. t.y. lygindamas su savim vertina šansus medžioklėj gauti laimikį. daugiau bent jau man, nxj nereikalingi. tikrų draugų nepasirinksi, o žinių visų irgi negausi.
norint ištekėti, reikia tik laiku išsiskėsti. nepriimu jo kaip rodiklio. geriau likčiau, kaip kad tu teisingai sakei, gražiu senberniu, negu gyvent su ragana vampyre, nervus ėdančia. pasipist rasi ir būdamas 50

tralivali ( April 14, 2009 at 10:20 PM )

jo, grožis, aišku, irgi prisideda. šiaip labai savimi nesikundžiu, bet būna visokių dienų. ir aišku, visada yra, kur tobulėt.:) visiems.

o dėl vestuvių pritariu. bet tikiuosi, jog kada nors rasiu ahujeną vyrą, kuris ne vaikų norės, o amžino tūso hahaha. bet su mano norais, tai turbūt nelabai verta tekėti išvis.

evelina ( April 14, 2009 at 10:26 PM )

nenori vaikų? įdomiai
aš norėčiau po vestuvių 2-5m pagyvent sau, be vaikų. bet su tokiais tikslais, tai jau dbr reiktų ieškoti žmonos + kaip minimum 5m jaunesnės, kad nebūtų per vėlu jai :)))
bet dar neradau sau vietos, taigi..

tralivali ( April 14, 2009 at 10:41 PM )

įdomiai? normalu šiais laikais.:) neatmetu galimybės, kad persigalvosiu kada nors. KADA NORS.

nesiženyk, dabar trisdešimtmečiai ir vyresni nėra laikomi senberniais.

evelina ( April 14, 2009 at 10:53 PM )

aha. kažkada girdėjau, kad prancūzai 30-ies eina iš mamos namų. tipo kai jau būna gerai išsibegioję ir apsirūpinę gyvenimą, t.y. pastovus darbas, namai ir t.t.
logiška
p.s. močiutė jau pronukių prašo. liepė skust barzdą ir.. :)))

tralivali ( April 15, 2009 at 12:08 AM )

manęs neprašo, ačiū dievui.

evelina ( April 15, 2009 at 12:11 AM )

,,Tarkim, jeigu kabinu berną nuo nulio (nulis – kai jo net nepažįstu), įvertinu savo šansus, galimybes ir apskaičiuoju, kada maždaug rūkysiu cizą užsidėjusi šikną ant jo nenušveistos viryklės. Nuostabiausia yra tai, kad paprastai viskas susiklosto daug geriau ir greičiau, nei aš norėjau.”

Tai vadinama saviįtaiga. Tu susiplanuoji, tu žinai, ko nori, ir net neabejoji, kad taip bus. Taip ir būna. Simple. Ir čiuju taip su viskuom galima daryt:)

frette ( April 15, 2009 at 7:41 PM )

jo, manau panašiai ir yra 🙂

evelina ( April 15, 2009 at 10:41 PM )

acipalaiduokit 😉

dainora ( April 15, 2009 at 10:45 PM )

Vadinasi, Tiffany žieduką gausi 😉

frette ( April 15, 2009 at 11:52 PM )

hah, jo!!!
bet šiuo metu man jis nelabai rūpi. tikrai nėra vienas iš siekiamų tikslų. gal greičiau tikslų pasekmė ahaha

evelina ( April 15, 2009 at 11:54 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook