“Taip šneka tik filmų vertėjai.”

2009-09-01 | 23:02 | This is the Life
01

Kaip užpisa sirgti – neįsivaiduojat. Ir ypač tada, kai TIKRAI YRA KĄ GERO NUVEIKTI. Štai pvz., rytoj į Londoną atvyksta viena mano geriausių draugių ir aš TIKRAI pageidaučiau būti FORMOJE. Kita vertus, taip man ir reikia – aš gi niekad nevengiu po laukus bėgioti nuoga. O nesirgau jau kokį šimtą metų. TAI KAIP IR METAS SUSIMOKĖTI.

Šiandien visa kaip iš lavoninės prikelta ėjau į pokalbį dėl darbo. Tipo viskas zjbs, Fashion PR agentūra ir taip toliau – FAU FAU etc. Bet aš kažkaip nelabai susižavėjau ta vieta. Nežinau, nežinau – mažas ofisėlis ir nėra ten labai jau mirtinai POSH. 😀 Nors turiu pripažinti, kad akį džiugina prie kompo stovinti pakaba su gražiais rūbais, kuriuos po to skolins kokiam nors “Vogue”. Tada tu turėsi surašinėti, kas kam ką skolino ir kas kam ką turi grąžinti. Taip pat tau duos “Oysterį”, kad karts nuo karto ir pats galėtum kažką suvežioti. Po šių nuostabių žodžių mano ir taip pusėtina nuotaika, žinoma, smuko dar labiau – žemiau nulio. T. y. į minusą. Na, bet tai turbūt nieko nestebina – juk visi nuo seno žino, kad didžiausia viešojo transporto fanė  Marijos Žemėje esu būtent AŠ. Krč, tikiuosi, nepriims.

Beje, persikrtausčiau į kitą chatą. Location’as visai netgi geras. Viskas netoli ir gana lengvai pasiekiama – pradedant Brick Lane, baigiant lošimo namais.

Evelina, prašau maldauju tavęs būk gerutė – PASVEIK IKI RYTOJAUS. PLZ PLZ PLZ.

Ai, kažkam (pvz., mano mamai) čia dar kažkada knietėjo sužinoti, kokį šūdą sėdėdamą Londone aš ėdu. Labai geras šūdas, tarp kitko. Demonstruoju viską, ką turiu:

ėdalas

Atradom čia vieną neblogą gėrimuką kažkada. Primena sveiką “Sprite’ą” (žr. pavadinimą):

gerimas

Kokią “nuostabią” parduotuvėlę aptikau kažkada čia:

stratford

Sakė, ten kainos keičiasi kiekvieną dieną. LOL.

Komentarai

Tokia iskaba keiksmazodziu Dubline taptu. Gal virsutinis pavadinimas ir ne, bet del kitu…
Vienas kaimynas (amziuje) kada cia pasiguode, kad niekada negirdejo tokio pavadinimo Lituanica.

Andrius ( September 2, 2009 at 12:09 AM )

nesupratau. tai patinka tau ta iškalba ar ne? 🙂

o tu dubline tupi? net nežinojau.

evelina ( September 2, 2009 at 12:23 AM )

omg, evelina, pasislykstejau tavo maistu 🙁 geriau jau jokio arba 5 twixai 🙂

agne ( September 2, 2009 at 12:34 AM )

kąąą? čipsai – forever (gi mėgstu juos labiausiai). o sumuštiniams pirkti produktus – pernelyg sudėtinga man (kaip užimtam žmogui).

evelina ( September 2, 2009 at 12:37 AM )

Kažkada vienoj iš tų “nuostabiųjų” parduotuvių kabėjo iš dviejų baltų A4 lapų suklijuotas “plakatas” skelbiantis apie bavarijos koncertą.. kaina siekė 30 svarų. Kai iš smalsumo paklausiau ar kas perka bilietus, sulaukiau atsakymo (pikto, su lietuviško apmaudo šešėliu): “Perka, perka..” :))

1000 dreams ( September 2, 2009 at 10:44 AM )

kai merginos kalba apie seksa. kazkaip nutilai mergiote. beje, man labai idomu del tavo plauku paklausti. tu cia tuos kirpcius nesioji jau gana ilga laika. tau tai patinka ar tapo tavo ivaizdzio dalim?

manevaroisproto ( September 2, 2009 at 7:36 PM )

Labai patinka. Nerealiai.
Jau senai tupiu. Kur moka ten ir tupiu. Kur man daugiau detis? Negi i Lietuva vaziuoti.

Andrius ( September 2, 2009 at 9:52 PM )

Taigi avizine kose gali nusipirkti pusryciams. Ir sveikiau, ir pigiau. Zarnynui gerai, ir kepenys apsidziaugs. Slykstu, tiesa, bet priprasti galima. (Galima koki dzema ant virsaus uzdeti, kad geriau rytusi.)

Andrius ( September 2, 2009 at 9:56 PM )

aš mėgstu tik sūriai

evelina ( September 3, 2009 at 12:22 PM )

Svarbiausia, kad paprasta: nuryji košę ir žinai, kad iki pietų apie maistą nėra reikalo galvoti.

Andrius ( September 3, 2009 at 12:45 PM )

uoj, manęs tokie dalykai nepisa.

evelina ( September 3, 2009 at 2:47 PM )

a? kas ten apie seksą buvo? nesupratau 🙂

evelina ( September 3, 2009 at 9:34 PM )

Atsiprasant, ta tavo sumustini gamino atsilikelis fabriko darbuotuojas kuris po breako ir tuoletu neploves ranku gamino Sita suda, dar gal nosi pakrapste!!! Kaip tu gali valgyti Sita suda!!!! OMG sito is taves nesitikejau……..

Deeelaila ( September 5, 2009 at 11:38 AM )

nepisk proto.

evelina ( September 5, 2009 at 11:47 AM )

pirma, tas sumuštinis man sužadino apetitą ir teko eit į virtuvę, tačiau dabar, kai jau suvalgiau savąjį, galiu pasakyti, kad man labai liūdna, kad Evelina išvažiavo į Londoną ir neberašo apie Vilnių. Mano nuomone, Londonas labai jau banali vieta emigracijai. Stambulas ar bent jau Paryžius, kokia Maskva – būtų žymiai įdomiau. Pagalvok apie tai ir pirk bilietą pas francūzus arba į rytus.

nijole ( September 5, 2009 at 9:08 PM )

apie vilnių galėčiau parašyti nebent tai, kaip aš jo siaubingai nepasiilgau ir kad man jis asocijuojasi tik su liūdesiu.

londonas buvo pasirinktas neatsitiktinai. nu kamon, negi miestą turėčiau rinktis pagal banalumo lygį? o neatsitiktinai, nes:

1) londonas yra didmiestis. tai – vienas svarbiausių momentų;
2) būtent londone, o ne kur kitur turiu nemažai draugų (kaip ir daugelis lietuvaičių). o man tai yra ganėtinai svarbu, nes vis tik norisi jaustis saugiai ir turėti su kuo bendrauti. na, ir turėti vilniaus dalį visada šalia savęs, kuri neleis pasiilgti namų;
3) būtent londone aš turiu kur gyventi;
4) būtent anglų, o ne vokiečių ar prancūzų kalbą aš moku. tai kas, kad visur gali susišnekėti ir anglų kalba – tai nėra tas pats, kas kalbėjimas tos šalies kalba. o ką aš daryčiau prancūzijoje? būčiau working class hero prie indaplovės. minėjai ir maskvą. rusų kalbą moku, bet rusynas manęs nedomina visiškai. kaip ir minėtasis stambulas ir įvaraus plauko pietiečių/babajų/negražių žmonių kraštai.

na, ir nepamirškime fakto, kad mane iš tikrųjų domina niujorkas, o ne londonas. aš labai tikiuosi, kad londonas – tai tik pereinamasis (kol kas visai neblogas) laikotarpis. 🙂

evelina ( September 5, 2009 at 9:23 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook