Tai sakote, šiandien pilnatis

2009-05-09 | 15:04 | This is the Life
09

Tikriausiai dėl jos aš šiandien atsikėliau aštuntą.

picture-7

picture-21

Kaip matome iš NUOTRAUKOS, Evelina antrą kartą gyvenime sugebėjo grįžti namo anksti (pirmą kartą baigėsi priemonės, o aš kaip tyčia buvau labai pavargusi). Plojimai! Man atrodo, pagaliau supratau, kodėl anksčiau nesugebėdavau to padaryti. Tiesą sakant, nesugebėčiau ir dabar, jei nepabėgčiau, kol niekas nemato. Tie žmonės, jie tave verčia eiti prie baro, pabūti dar pusvalanduką, užsukti trumpam į afteriuką. Rezultate – nesusilaikai ir grįžti namo kitą dieną (dažniausiai tai būna vakaras).

“Atsipalaiduok, nes gadini byčką.”

Tai va. O vakar aš užsidėjau tamsiai mėlynas pėdkelnes prie rausvų batų (visa kita – juoda), tačiau šis puikus derinukas (prisiekiu, kad spalvos nesipjovė) reivo nesulaukė, nes mano 50-ties denų pėdkelnės kažkodėl sumanė biškį pajuokauti ir suplyšo. Draugės siūloma alternatyva (priklijuojamos kojinės) man pasisukus atrodė va taip, todėl nerti į naktį nusprendžiau nuogomis kojomis. Nuogumas ir žvilgsniai mane vertė jaustis šiek tiek nejaukiai, tačiau kaip visada buvau išgelbėta pletkų (jie turi raminamąjį poveikį), kurie tą vakarą mane džiugino ne tik savo kiekiu, bet ir įvariausiomis variacijomis. Nu žodžiu, variety show. Varijotų šou. Hahaha.

prosenele

UFB prosenelė. Dabar aišku, iš ko BLOGo autorė paveldėjo krūtinę, gražius plaukus ir menišką sielą.

Kaip aš džiaugiuosi, kad išėjau iš namų su platformomis, o ne su kablais. Ir visai ne dėl neplanuoto apsilankymo pajuodėlių vakarėlyje. O tai dėl ko gi? Nes kaip tik tada, kai atrodai LIKE THAT, prie padjezdo tave pasitinka būrys marozų. Bandai eiti ramiai, bet vis tiek mintyse įsivaizduoji, kaip jie tave užpuola ir sugadina tavo šukuoseną. Tačiau man pasisekė ir marozai pasitaikė išauklėti, todėl trumpa suknelė nesukėlė didesnio pakilimo jų nusileidimo take. Gal tik vienas kitas pasitaisė savo kietą į patogesnę vietą. Kad neatrodytų taip seksualiai iššaukiančiai.

P.S. I gotta admit she’s got a banging body. NOT.

P.P.S. OMG.

Komentarai

jo, su kablais pro marozus tai nefaina :/ kartą ėjau pėsčiom namo į Saulėtekį iš centro su kablais, tai dieve saugok, daugiau niekada gyvenime…

Apyt ( May 9, 2009 at 3:59 PM )

dar suknelė. ta mini (pora postų žemiau).

evelina ( May 9, 2009 at 4:04 PM )

o rihana visgi yra hawt! 😛

dark black ( May 10, 2009 at 11:54 AM )

nu man kitas berniukas irgi kažką čia šnekėjo apie kompaktišką jos šikną. bet tai ką aš galiu pasakyti. GAL JŪS GERŲ NEMATĘ? 😀

evelina ( May 10, 2009 at 11:57 AM )

Eina nachui tie katinai dalbajobai zalio molio. Net susinervinau.

i ( May 10, 2009 at 6:19 PM )

😀

evelina ( May 10, 2009 at 6:21 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook