Šv. Kūrva

2009-06-07 | 01:04 | Šiek tiek info apie mane
19

Nuotraukoje – picture-25Šv. Kūrva prieš prarandant nekaltybę.

Šiandien dar norėčiau pakalbėti apie tai, kaip visiems rūpi skaitomo blogerio asmeninis gyvenimas ir kaip man nedaeina, kodėl taip yra. Labiausiai žmonės mėgsta kibti, žinoma, prie išvaizdos. Nes būtent šioje vietoje, tarp veido ir turinio, jie įžvelgia kažkokias ypatingas sąsajas.

Štai ir prie mano prieštaringai vertinamos išvaizdos vis rūpi kažkam prikibti. Matote, blogerė “kai aš ją išvydau gyvai”, pasirodo, yra tokios geruoliškos išvaizdos, kad jūs nepatikėsite, bet “man net tavo blog’ą nebeįdomu skaityti pasidarė”. Nu, man čia LOL’as totalus. Tada man iškyla klausimas: Jūs kai knygą perkate, tai iš pradžių pasigūglinate autoriaus veidą? Jeigu į klausimą atsakėte “taip”, aš atsipisu ir einu toliau. Jeigu atsakėte “ne”, eikite nachuj patys kuo toliau.

Kitas dalykas: nu, aš atsiprašau, bet TAIP, aš ir esu geruolė, kaip ir Jums pasivaideno. Tik kodėl Jus stebina mano šventumas ir šito blog’o turinys? Juk viskas čia nuostabiai sutampa. Nes tiek mano blog’e, tiek žvilgsnyje – vien tik gėris ir grožis. Ir bažnyčią paminiu, ir vertybių nepamirštu. Keisti tie žmonės. O kaip gi, Jūsų (man labai rūpimu) įsivaizdavimu, turėtų atrodyti šio blog’o autorius?

Po to dar kažkas stebisi, kad vat “tu čia sau akis užsiklijuoji vis”. Aš tą darau ne todėl, kad slėpčiausi ar panašiai. O todėl, kad noriu Jums, mielieji mano skaitytojai, palengvinti autoriaus nuo kūrinio atskirimo procesą. Na, ir dar dėl to, kad noriu, jog mažiau žmonių mane atpažintų, kai aš bėgu Dominikonų gatve be apatinių, sijono, suplyšusiomis pėdkelnėmis, vienoje rankoje laikydama sloiką degtinės, o kitoje – telefoną, kuris yra priverstas klausytis mano šūksnių – “nusibodo lietūs Lietuvoje” ir “neturiu ką apsirengti tokiu oru”.

Komentarai

Buvo viena tokia reklama apie pavojus internete: viename puslapyje idilė – graži mergaitė, gražus kambarys, kompas ir mergaitė rašo: ‘Labas, aš Agnytė, man 10 metų’.
Verčiam puslapį. Tamsus kambarys, visur mėtosi tušti buteliai, nuorūkos, sėdi storas senas vyras suplyšusiomis kelnėmis ir rašo: ‘Labas, aš Mariukas, man irgi 10 metų. Susitinkam?’
Manau, žmonės skaitydami susikuria kažkokį autoriaus vaizdą ir vėliau nori įsitikinti, ar jis atitinka tikrovę.
Tavo atveju juos gali pvz. erzinti, kad va rašai, kad galėtum tą ir tą vyrą pakabint ir jie nori žinoti, ar tavo išvaizda iš tikrųjų tokia pritrenkianti 🙂

me_myself_I ( June 7, 2009 at 1:19 AM )

Išvaizda nesikundžiu (t. y. skundžiuos nuolatos :D), bet kabinant net ne jinai yra svarbiausia. Svarbiausia yra attitude. Svarbiausias yra įspūdis, kuris susidaro sudėjus viską kartu – vaizdą (veidas, emocijos, apranga, figūra – na, kas kam rūpi), iškalbą, humoro jausmą etc. Pasitikėjimas savimi – irgi labai svarbu.

evelina ( June 7, 2009 at 1:24 AM )

Taip taip, whole package 🙂
Tiesiog bloguose sužinome tai, ką galbūt iš blogą rašančio asmens niekada neišgirstume. Na, pvz., kad esame daunai 😀 O realybėje daug kas nepasakoma, nenorint įžeidinėti ar bijant rėžti tiesą į akis.
Ir juk per amžius taip priimta, kad geros, gražios mergaitės yra ir viduje mielos, nekaltos iki vedybų, kuklios, itt. Visi ištvirkavimai buvo slėpiami už užrakintų durų 😉
Kai kurių protas vis dar negali suderinti skirtingos išvaizdos ir charakterio…

me_myself_I ( June 7, 2009 at 1:34 AM )

Nu, matai, mano tai tie įžeidimai tokie – aš ir pati visada skubu priminti, jog esu daunė, apsaugok Viešpatie nuo manęs. 😀 Tai kas ką nori, tą sau ir taiko. Kas nesupranta akivaizdžių juokų, man, deja, yra eilinis daunas, kaimas ir visa kita.

Taip, taip. Negali gi jie suvokti skirtingos išvaizdos ir charakterio. 🙂 Tik tiek, kad aš galvoju, jog mano charakteris sutampa su išvaizda. Nes aš ir esu gera, kokia ir atrodau. Nors daug kam aš net iš išvaizdos esu velnias. Nu tai va – sudėjus ir gaunasi. REZULTATAS. 😀

evelina ( June 7, 2009 at 1:40 AM )

Na, dar yra gėrio supratimo skirtumai 🙂
Va prisiminiau kažkokio vaikino laišką psichologei: sutiko nuostabią merginą, gerą, kuklią. Na, bet ji jam atliko blow job’ą… Ir va jis dabar sumišęs visai, kaip gera mergaitė galėjo tokį kekšišką darbą atlikti…
Tikriausiai ir tu neatitinki visų gėrio supratimą 😉

me_myself_I ( June 7, 2009 at 1:45 AM )

Faktas, kad neatitinku. Be to, kuklumas yra blogis, o ne gėris. Pure evil!!! Kaimiečių išmislas. 😀 Bet kartais ir aš būnu kukli. 🙂

evelina ( June 7, 2009 at 1:49 AM )

buk kukli ir wisi pis per visus galus 😀

deeelaila ( June 7, 2009 at 2:06 AM )

labai sunku atskirti autoriu nuo kurinio, kai kaledu senis vaidina snieguole. Vaizduote vis tiek nevalingai suveda, kaip turetu atrodyt snieguole, kuria vaidina kaledu senelis:))))

O kitas dalykas. Kai skaitai knyga- ziurint dar kokia- zinai, kad pvz skaitant romana dara prielaida kad viskas isgalvota (nebent autorius pasako kitaip), o jei ir nesgalvota tai jokio skirtumo.
O kai skaitai sita bloga- kadangi jo turinys nelabai panasus i jokia vetingesne knyga- tai bent manai, kad autore is tkruju yra tokia kokia vaizduoja. Nors fantazijos daug- bet dauguma dalyku yra ji pati. Nes butent tas faktas kad blogo autore yra tokia kokia vaizduoja- ir suteikia blogui zavumo. Nes kai suzinai, kad sitas rasliavaras raso visai kitokia mergaite- naturaliai pasidaro nebetaip idomu, nes zinai kad isgalvotus paistalus skaitai.

neidomu ( June 7, 2009 at 8:07 AM )

Na, gėrį ir blogį visi vertina skirtingai… O mano mažame pasaulėlyje UFB yra identifikuojama kaip geras, kūrybiškas žmogus, kuris TURI BALSĄ ir TURI KĄ PASAKYTI. Nežinau, kaip kritikams, bet man šis blogas yra reikalingas. Tu šauniai rašai. Neveltui mano g. chrome esi lankomiausiu tope, smarkiai aukščiau, nei univero pašto puslapis ar visi kiti madingi dalykėliai. Sėkmės kūryboje, nuoširdziai. Na o dabar einu rašyti kursinio, nes ir mano gražiame pasaulėlyje esti bjaurybių;)

ii ( June 7, 2009 at 12:23 PM )

ale kokia “maliavke” ;)) bet nepasikeitei nixuja 😀

Dievas ( June 7, 2009 at 12:37 PM )

jo. panaši labai. matei? 😀

na kaip čia pasakius. aš šitame blog’e tikrai nemeluoju ir apie save išgalvotų dalykų nepasakoju. tačiau 75% mano gyvenimo į blog’ą nėra įdėti.

evelina ( June 7, 2009 at 1:13 PM )

viskas pakasei sio blogo kelia i slove…

Pijus ( June 7, 2009 at 1:38 PM )

pakasiau? kaip? o buvo toks? 😀

evelina ( June 7, 2009 at 1:41 PM )

ačiū, ii. 🙂 sėkmės rašant kursinį!

evelina ( June 7, 2009 at 1:43 PM )

kaip cia atisitiko, kad toks kurybiskas zmogus istojo i filologija? ir dar lietuviu:)) ir kaip ten sakei, kad i neakivaizdini perejai? tai koks cia sudas =]

:)) ( June 7, 2009 at 1:54 PM )

o ką? filologija – labai kūrybiška. 😀 taip, perėjau į neakivaizdinį žiemą.

beje, o kur siūlytum man stoti? nes aš neturiu nieko bendra su jokiais menais. tai į dailioškes ir muzikos akademijas neįstočiau tikrai niekada. o kas be jų tau atrodo kūrybiška? gal tikslieji mokslai? istorijos ir filosofijos man taipogi kelia vemalą. 😀 vat sociologija dar nieko…

evelina ( June 7, 2009 at 1:56 PM )

vis tiek labai idomu, ka tu veiki dienom, jei net i neakivaziidni perejai? ka nesugebejai mokytis?

:)) ( June 7, 2009 at 1:59 PM )

nu užpiso mane. nusibodo. paskaitos nebuvo vertos mano kėlimosi rytais. u know? kiekviena diena supista atrodydavo vien per univerą. jaučiausi lyg gaiščiau laiką.

ką aš veikiu? veikiu ką noriu. 😀 na, o ką tu veiki, kai atostogauji ne užsienyje? tai aš turbūt tą patį. na, ir skaitau visą laiką, kas man įdomu.

evelina ( June 7, 2009 at 2:00 PM )

o kodel nesusirandi darbo? dabartiniais laikais, kai labai madinga rasyti visokius blogus, dirbti reklamos ir Pjaro srity, kodel nesusirandi kokio darbo tokiose agenturose? 🙂

:)) ( June 7, 2009 at 2:03 PM )

tai ieškojau ir labai intensyviai, bet neima niekas, deja. 🙂
dabar ant vasaros nebeieškau. 🙂

evelina ( June 7, 2009 at 2:04 PM )

pasakyk tris tau labai patikusias knygas. idomu ka skaitai 🙂

:)) ( June 7, 2009 at 2:07 PM )

jei jau renkiesi naujus studijų planus, tai sociologija 4ever – jokia kita disciolina taip neišmoko blablabla. Bais naudingas daiktas.

yshtabi ( June 7, 2009 at 2:12 PM )

Bulgakovas “Meistras ir Margarita” – pirma vieta;
Ivanauskaitė “Placebas” – antra vieta.

Trečioje vietoje… net nežinau. Daug kas gali būti. Suskindas, Stendalis galbūt. Beigbederio viską skaičius. Vaikystėj Selindžeriai visokie patiko, o dabar Millerį skaitau.

evelina ( June 7, 2009 at 2:13 PM )

yshtabi, nu aš tai nieko naujo nesimokysiu dar tikrai ilgai, manau. 😀 bet vat užsienyje ką nors pastudint visai nieko būtų.

evelina ( June 7, 2009 at 2:14 PM )

geros knygos.:]

O kada baigis univera? kiek liko?

:)) ( June 7, 2009 at 2:18 PM )

nu aš dabar ketvirtam kurse. bet neakivaizdininkams gi penkeri metai. realiai tai galima per metus išsilaikyti viską, bet aš manau, kad nelaikysiu, nes apsivemsiu dar netyčia. 😀

evelina ( June 7, 2009 at 2:22 PM )

tai magistratūrai gali susiplanuot, kokiam taip Londone ;D

yshtabi ( June 7, 2009 at 2:28 PM )

Stendalis paaugliam. Bulgakovas perrasinejo MM kelis kartus. Stalinas ji atstume, todel zmogus i depresucha puole, taip MM gime.

Andrius ( June 7, 2009 at 2:29 PM )

Stendalis – klasika. O “Meistro ir Margaritos” istorija kažkaip turėtų paveikti reitingą mano sąraše? 😀 Beje, antrame kurse per rusų literatūros egzą man išpuolė MM – mėgstamiausia knyga. Yes. 😀

evelina ( June 7, 2009 at 2:37 PM )

“evelina rase: jo. panaši labai. matei? ”

aisku maciau. ;))

Dievas ( June 7, 2009 at 2:39 PM )

kur?

evelina ( June 7, 2009 at 2:45 PM )

Bulgakovas mire berasydamas MM. Teisingiau, ne jis rase, o jo zmona. Bulgakovas jau nebesugebejo rasyti, tik diktavo.

Andrius ( June 7, 2009 at 5:25 PM )

Tai OK. Aš nieko prieš.

evelina ( June 7, 2009 at 5:46 PM )

ar buciau labai paslaptingas ir originalus jeigu nepasakyciau kur? ;))

Dievas ( June 7, 2009 at 5:49 PM )

nu galėtum ir pasakyti – man juk smalsu. 🙂

evelina ( June 7, 2009 at 5:50 PM )

o dieve… juk geros mergaites ivaizdis visada pravercia , VISADA! nes tuomet zmones apie tave daug ko nepasakytu ir gali sau daryti ka tik nori.
o kai iskart atrodai kaip kurva, pasidarai labai nuspejama. Neidomu.

fetisistine ( June 7, 2009 at 5:51 PM )

ai beje is kur gavai ta juoda juosta virsuj su zymekliu pradiniu ir i virsu? labai reiktu kazko panasaus.

fetisistine ( June 7, 2009 at 5:53 PM )

na, matai. jie tikėjosi išvysti OLIALIA mergaitę. bet pamiršo, kad OLIALIA nemoka rašyti. 😀

aš jaučiuosi geresnė už jas. sorry, jei kam nors į galvą šauna šį pasakymą laikyti pasipūtelišku. 🙂

evelina ( June 7, 2009 at 5:53 PM )

žinok, pas mane jis jau buvo mano pasirinktame theme. tai vat ir ieškokis, kad gatava būtų arba kavalierių prie kompų klausk 🙂

evelina ( June 7, 2009 at 5:54 PM )

kai pats idealizuoji ir isimyli slaptaji autoriu, tuomet ji pamacius – tenka nusivilti… (kaip zinia, gyvenimas nera idealus)
Kuom kalta evelina, kad Dievas jai dave gerutes mergaites akis 🙂 hahaha kaip pvz Paris Hilton dave angelishka zhvilgsni ir grozi , bet anaiptol charakteris ir elgesys neattinka ishvaizdos… 🙁 apgaulinga ‘pleshrunes’ kauke. 🙂

bet kox skirtumas ishvaizda, svarbiausia nerashyti melo, tai ir sieja ausu maisto blogosfera su realybe.

kliedintis eipas. ( June 7, 2009 at 8:51 PM )

dabar atsiminiau kaip pirma karta pamacius ir paskaicius tavo bloga tave isivaizdavau ;D atsimeni savo seno blogo ta blondines foto sone? ;DD tai va panasiai ir isivaizdavau ;D

fetisistine ( June 9, 2009 at 1:55 PM )

na nepasakyčiau, kad labai jau skiriasi ahahahaha
nes kai ta foto užsidėjau ant skaipo, tai manęs klausė draugai, ar ten aš. vis tiek akiniai gi – pusės veido nesimato, plaukų spalva panaši.

evelina ( June 9, 2009 at 1:59 PM )

Viskas su tavim gerai Šv. K***va 🙂
Rašyk ir mąstyk taip ir toliau 🙂

Martynas ( June 10, 2009 at 2:48 AM )

😀 ok!

evelina ( June 10, 2009 at 3:28 PM )

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook