“Susirask bičą ir pamilk jį kažkokiu būdu, man nežinomu. Tada pakviesk mane į vestuves. Kas bus skanaus valgyti?” (N-18)

23

Picture 25

Vėl rašau ir vėl ne į blog’ą. Jau aprašiau tris ne itin padorias savo gyvenimo istorijas. Nelabai įsivaizduoju, kur jas panaudoti. Gal tiesiog palaukti? Na, kol užsimirš. O tada publikuoti kaip “Vaikystėje buvau gera… šliundra”. 🙂 Cha, cha. Juokauju, aišku.

Picture 59

Rytoj (t. y. šiandien) pagaliau PIRMĄ KARTĄ ŠĮ SEZONĄ išbandysiu naują maudymuką (ne toks jau ir naujas – pagulėjęs). Prikrausiu pilną čemodaną žurnalų ir gelbėsiu nykstantį įdegį. Vienintelė bėdelė – reikia anksti keltis. Kokią devintą. 🙁

Picture 1

Beje, o Jums normalu, kai žmogus, kuriam pasakėte, kad nenorite bendrauti, staiga pasiūlo susitikti? Jūs gal savigrabos turėkite, Jėzus Marija. Man pvz., yra šlykštu, aš nenoriu, “mano situacija šiuo metu tam nėra tinkama” – taip jam rašiau prieš kurį laiką. O šian apsireiškia – “Varom su baidarėm”. Nei aš mėgstu baidares, nei tu man vapšie reikalingas. Jau geriau FANTASTINĮ filmą pažiūrėsiu.

Picture 2

Šiandien mano “Facebook’o” friend list’e netikėtai atsirado veikėjas, apie kurį Jums pasakojau gruodį. Tikriausiai nelabai kas atsimena. O aš irgi tingiu knistis po seną blog’ą. Nu žodžiu, ten buvo trumpa ir skandalinga istorija su lūžusiais gyvatukais, tualeto dangčiais ir panašiai. Ir išdavystėm. Ne iš mano pusės, žinoma. 😀 Nes aš juk visada būnu SINGLE.

Picture 41

Peržvelgiau VEIKĖJO nuotraukų albumus. Pasirodo, jog tai jo bobai niekas taip ir nepranešė apie nelegalią vyro veiklą. Taip atrodo peržiūrėjus šeimynines fotosesijas. Vardan visko, kas yra šventa (visokiausių santuokos sakramentų), labai tikiuosi, kad jie neskaito mano blog’o. 🙂 Na, bet aš juk pasižymiu išskirtiniu gailestingumu – nerašau vardų. Nes… kaip ten mane mokė per tikybą pradinėse klasėse (po to perėjau į etiką, nes versdavo eiti į bažnyčią kas sekmadienį, o mano užimtumas jau tais laikais neleisdavo suspėti to padaryti)…??? Ai, va: MYLĖK SAVO ARTIMĄ, KAIP PATS SAVE. AMEN ir LOL.

Picture 4

Komentarai

kur išskrendi?

Iev. ( July 23, 2009 at 11:13 AM )

UFB vel aplanke pasaukimas rasymui! Buvau pasiilges tokiu postu ir skype intarpeliu. 😀

Corot ( July 23, 2009 at 11:27 AM )

Nu jei neskrendi, tai LT nepasideginsi greitu metu… Fok, o as savatgali pirma kart su baidarem bandau susidraugauti… Ora pranesa toki pati…

iii ( July 23, 2009 at 11:46 AM )

Sapnuose skrendu į Niujorką, o realiai tai niekur. Biškį vėliau.

evelina ( July 23, 2009 at 12:12 PM )

gal jo boba myli ji. cia del taves dabar zmones skirtis prades. px visiems tavo tie pasipysimai

senas_diedas_bekepenu ( July 23, 2009 at 3:51 PM )

tai aišku, kad myli. o niekas nieko skirti ir nenori 🙂

evelina ( July 23, 2009 at 4:09 PM )

o as iskrisiu i niujorka ir eikit visi gert

salmonelioze ( July 24, 2009 at 2:51 AM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook