“Semi-feministės laisvalaikiu vaidina orgazmą.”

02

Vienas malonus ponulis (pavadinkime jį gydytoju) šiandien nustatė mano diagnozę – “Jūs sergate semi-feminizmu. Nesu tikras, ar galiu Jums padėti. Na, gerai, paduokite man tą savo kompensuojamų vaistų pasą.” Gydytojo žodžiai viską, kas iki šiol buvo mano galvoje, tiesiog apvertė aukštyn kojomis. Visą savo gyvenimą aš buvau įsitikinusi, kad jokia feminizmo forma man nėra artima. Tačiau viešnagė asmeniniuose daktaro apartamentuose bei papildomas pasitarimas su vaistininke-feministe kavinėje “Skype” privertė mane pripažinti, jog smarkiai klydau. Vaistininkės išmintį įrašiau į diktofoną:

“Semi-feministė – tai feministė, kai jai patogu. Šis porūšis mėgsta iš vyrų imti babkes. Šiaip feminizmas feminizmui – nelygu. Pirmoji banga buvo, kai jos kovojo dėl balsavimo teisių. Antroji įrodinėjo, kad moteris – antra lytis. Trečioji – kad tiesiog žmogus. Post moderne feminizmas išsikvepė ir tapo semi-feminizmu. Pvz., “Seksas ir miestas” pasakoja apie stiprias moteris, bet ko tos stiprios moterys iš tikrųjų nori? Babkių, skudurų ir… to vienintelio vyro. Tai kame čia feminizmas??? Aš pvz., esu feministė iš įsitikinimo. Negerbiu kažkaip aš tų vyrų. Būtų ką gerbt, kaip lytį ar kaip žmogų, tai gerbčiau. Tuo tarpu tikrosios feministės gerbia vyrus, nes kovoja su jais. O aš – nekovojanti feministė. Feministės išlaisvino moteris nuo pareigos gimdyti. Nenori – negimdai. Ačiū feministėms!!! Taip pat feministės išlaisvino moteris nuo pareigos vaidinti orgazmą. Tikros feministės orgazmo nevaidina. Semi – vaidina. Šiaip tikroms feministėms poxui yra vyrai ir panašiai. Joms jau seniai yra viskas poxui. O štai semi-feministės dar turi sąžinės ir parinasi.”

Trumpi vyrų komentarai:

“Tikros feministės vaidina, kad joms nėra orgazmo ir tai vaidindamos jos patiria neapsakomą malonumą, prilygstantį tam pačiam, ką vaidina. Empatizuojasi. Šimtu procentų.”

Tęskime diktofono įrašo perklausą:

“Vyrai trumpiau gyvena, bet taip yra ne dėl feminisčių, o tiesiog dėl to, kad jie yra dalbajobai. Lietuvoje feminisčių nekenčia ir vis žada jas tinkamai išpisus paversti normaliomis moterimis. Tikros feministės tuo naudojasi, kai nori gerai pasip*sti. Semi-feministės į tai dar neįsikirto. Vyrai tas moteris, kurios jiems duoda, vadina kūrvomis, o tas, kurios neduoda – kalėmis. Bet kalė nuo kūrvos vyrams iš tikrųjų net niekuo nesiskiria. Feministėms yra visiškai poxui. Jos – lanksčios. Jos gali būti kūrvos, jos gali būti kalės. Jos mėgsta būti viršuje. (O semi tikriausiai mėgsta būti visur?) Taip kaip tu? (Pasigirsta nosies pūtimas.) Tu ir kitos semi-feministės dar turit vilčių atrasti mėgstamą pozą, bet vis tiek dažniausiai renkatės misionieriaus pozą. Jūs ieškot taško “G”. O tikroms feministėms visokie taškai yra poxui. Tiesa, doggy style nemėgsta nei vienos, nei kitos.

Pokalbį teko baigti – mums sutrukdė gydytojo skambutis:

<…>
– Kalės vyrams neduoda. O kai duoda, jautiesi dėkingas.
– O aš manau, kad kalės ne duoda, o IMA.
– Tu visiškai teisi. Kūrvos duoda, o kalės ima.
– Ir dar norėčiau pridurti, kad kalės ima kada nori – po valandos, po mėnesio, po metų. O Jūs kada duodate, daktare?
– Aš ne duodu, aš IMU. Beje, apie tas, kurios nei duoda, nei ima kalbėti išvis neverta. Vyrai jas vadina “rugiaveidėmis”.
– Žiūrėkite, o Jūs nepagalvojot, kad iš rugiaveidžių gal niekas tiesiog nenori nieko imti ir dėl to jos toms mergoms, kurios bent kažką gauna (pasiima arba duoda), paprasčiausiai pavydi.
– Tai jo, pavydi. Bet pavydi ir nekenčia tyliai, nes garsus pavydas kenkia karmai, aurai, čakroms ir sielai. Tačiau gavusios putojančio vyno ir melodramą apie kokią nors vaidilutę, tapusią kale…
– Norit pasakyti, kad vynas praplečia jų akiratį ir kojas?
– Būtent!
– Paskutinis klausimas: ar vyras turi pirkti moteriai batus dažniau nei per kalėdas?
– Vyras gali pirkti ir dažniau nei per kalėdas, jei tik pats to nori. O tu čia klausi, nes nori pasakyti, kad reikia tau batus pirkt???
– O taip. Reikia, patartina ir būtina.

Komentarų nėra

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook