Rubrikėlė UFB PATARIA: chaliavinimo problematika

2009-03-23 | 04:22 | Naudingi patarimai, UFB pataria
31

Šiandien gavau du Jūsų laiškus. Vienas parėjo į pletkų boxą, kitas – per “blogas.lt” sistemą kaip asmeninė žinutė. Ateičiai patariu siųsti tik per pletkų boxą, kad tiksliai žinočiau, jog galiu Jūsų problemą publikuoti ir aptarti kartu su komentatoriais viešai. Viskas tik Jūsų pačių naudai. Jeigu bijote, kad syžinosiu Jūsų IP, laiškus siųskite elektroniniu paštu: user.friendly.biatch@gmail.com. Na, o dabar eikime prie reikalo:

Labas, UFB,

Visai neseniai skaičiau “Sušis pradinukams”, kuri skirta jaunoms, savarankiškai mąstančioms moterims. Ir ten sako, kad chaliavinti alkoholio ir narkotikų negalima. Taip pat atsiduoti už dyką negalima. Tai kas dabar teisi, Tu ar Marian Keyes? Kaip man elgtis?

Kaip gaila, kad neskaičiau tos knygos, nes pagūglinusi supratau, jog ten yra visiškai mano skonį atitinkantis bullshitas. Kita vertus, aš juk žiūriu tik bullshitiškus serialus, o knygas normalesnes paprastai skaitau (fiLOLogė, u know). Tiesą sakant, man labai gaila, kad Jūs tikite kažkokiomis nesąmonėmis, o ne gyvenimiškąja subrendusios moters patirtimi.

Alkoholiu, narkotikais ir kitomis gėrybėmis chaliavinti yra ne tik patartina, bet ir būtina. Pagalvokite logiškai – rezultatas juk visada būna toks pats (t. y. namo grįžtate komoje). Tai kam tuomet veltui leisti savus pinigus? Nauda – akivaizdi. Pachaliavinę Jūs galėsite įsigyti sijoną, geresnes “Wolford” pėdkelnes ar sumokėti mėnesinę įmoką už internetą. Leiskite pasireikšti savo fantazijai!

O dėl atsidavimo už dyką… Hmmm. Atsiduoti nesiūlyčiau nei už dyką, nei mokamai. Nes kalės ne duoda, o IMA. Duoda, deja, tik kūrvos.

Komentarai

ta knyga, tai grynas shudas.
pirkau kaip savaitgalio skaitala, nes buvo papiginta. galvojau sau lengvai paskaitysiu, bet po 40lapu numeciau.

miau ( March 25, 2009 at 10:49 AM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook