“Rangausi. Ieškau kiaušo mažojo. Kažkur girdėjau nuriedant.”

2009-03-26 | 22:03 | This is the Life
27

nieko-blatno

Ir visgi kaip gerai yra nedirbti. Keliesi ir eini miegoti, kada nori. Visą dieną irgi darai tai, ką nori ir tik porą valandų skiri naudingai veiklai – mokslui arba kokiai madingai knygai. Rytas prasideda nuo to, kad aš gulėdama lovoje pramerkiu akis ir ištiesiu ranką, kad pasiekčiau kompą, kuris guli ant grindų. Aš jį atidarau ir varau iš kambario. Tada prasideda PROCEDŪROS. Po keliolikos minučių grįžtu į kambarį su puodeliu kavos. Pradedu skaityt, ką man prirašė į “Skaipą”, kol aš buvau away. Tada įsijungiu “Google Reader” ir skaitau dienos naujienas. Nors pagrinde ten – vieni pletkai, batai ir muzikos kažkiek. Pamainom su “Readeriu”, skaitau naujus BLOGo komentarus ir atrašinėju į juos. Tada – “Facebook” time. Nors šitas daiktas po savo išvaizdos pakeitimo pradėjo mane bėsinti nežymiai. Visas šitas ritualas kasdieną iš manęs atima vidutiniškai po vieną gyvenimo valandą. Po to darau, ką esu suplanavusi tą dieną. Tai gali būti išvyka į univerą, parduotuvę, virtuvę. Kažkada įterpiu ir 15 minučių sporto.

Didžiausias šiandienos darbas atrodo taip:

nagai

Tas pats ir su rankų nagais. Pagaliau grįžau į pavasariškąjį raudonį (jungle red, kaip sako tame filme). Nes žiemą dominavo ruda (šūdo) spalva, simbolizuojanti šūdiną metų laiką. Beje, man vėl skauda galvą. Kodėl, blet???

picture-49

Tikriausiai mano smegenims trūksta tašių. Va pvz., šiandienos atradimas:

cf8b5007123747758320635

Nakčia planuoju pažaisti su BLOGo išvaizda. Gavau vakar neblogą idėją fonui, kuri man kainuos kokių 16 litų. Kodėl 16? Ne, ne todėl, kad šis skaičius – mano mėgstamiausias. O todėl, kad tiek kainuoja vodkės kokteilis “Gravity”. Žodžiu, pamatysit. Arba nepamatysit, jei aš nuspręsiu, kad negražiai atrodo. Beje, visiems seniems RSS prenumeratoriams netrukus į “ryderius” turėtų eiti postai ir iš naujojo BLOGo.

O dabar einu žiūrėti darbo skelbimų.

picture-26

Komentarai

Negi tikrai tokie Tavo rytai? O gal truputį pagražinai? 🙂

JuliusAlis ( March 26, 2009 at 10:23 PM )

Kokie tokie? O kas negerai?:) Tiksliau, kas čia keisto?

evelina ( March 26, 2009 at 10:31 PM )

pedutes grazios kokios.
nemanau, kad galeciau taip gyvent… Gal kokia savaite nebent. Isproteciau arba sudepresuociau nuo nieko neveikimo.
Tokiam produktyviam amziuj… bent jau lakuotis nagus moki.

Skiesta ( March 26, 2009 at 10:31 PM )

Nu kodėl nuo NIEKO neveikimo? Pilna tos veiklos. O jeigu nėra, visada gali prisigalvoti. O dar mokslai? Tik neseniai baigiau kursinį ties kuriuo krušausi kažkurį laiką, o dabar vis PRADEDU NUO RYTOJAUS griebti likusius mokslus už ragų.

evelina ( March 26, 2009 at 10:35 PM )

pamirsau sita lol atsiimu “kaltinima”. matyt ilgo ryto supavydejau.
tase kokia negrazi, kazkokia tautinis_motyvas, bet gerbiu tave uz kitus dalykus ir vis dar paskaitau sita bloga, kurio isvaizda reikia kuo greiciau keisti. Sianakt butu neblogai.

Skiesta ( March 26, 2009 at 11:04 PM )

beje, tavo ekranas gal kvadratinis? :DDD

P.S. Laivalaikiu rašau (ne į blogą)

evelina ( March 26, 2009 at 11:08 PM )

žinai kas geriausia iš naujo tavo blogo? Kad nėr to idiotiško ‘patiko’ ir ‘nepatiko’
Nes pavargdavau spaust ‘patiko’.

Nuostabus pedikiūras, reiks ryt ryte pasidaryt. Po trečio puodelio kavos.

yshtabi ( March 26, 2009 at 11:14 PM )

mekeke 😀

evelina ( March 26, 2009 at 11:16 PM )

lol, ne neturiu kvadratinio ekrano problemos, tiesiog fonas nusibodo. Turi buti kazkas subtiliai stilingo, kad sugalvojus pracekint tavo bloga darbe neissiduociau skaitanti kazka ryskiai nerimto = nedirbanti. Ruzava nesolidu.
Tau tiktu rasyt dramaturgija(speju is pomegio postint pokalbius su draugais). Dabar kaip tik truksta sito zanro SIUOLAIKINIU gabalu. Jei tik nenusipigintum su tuo zargonu (kuris tik blogui tetinka)… zinok tikiu tavim.

Skiesta ( March 26, 2009 at 11:29 PM )

🙂 rūžava spalva yra mano blogo emmmm atpažinimo ženklas. manau, kad liks ji amžinai. nors aš pati ir visai nemėgstu šios spalvos, bet blogo išvaizda turi būti kažkiek pigi ir popsova – tokia buvo idėja. nu krč ekperimentuosiu šiom dienom kažką. dabar dar minty – ora postų, tai nžn nuo ko pradėti.

heh, žinok, niekada nebandžiau rašyt dramaturgijos. net nebūčiau pagalvojus. nors gal ir nebloga idėja.

evelina ( March 26, 2009 at 11:36 PM )

tai pabandyk ir duok rimtam zmogui paziuret (pvz man) 🙂 as gera aki turiu ant zmoniu gabumu. O ir sitas zanras man gerai pazistamas.

Skiesta ( March 26, 2009 at 11:41 PM )

ale ritmai, zjbs nedirbt. prikyn, yra žmonių kurie įsivaizduoja kaip galima padaryt pasaulį tokį, kad nereiktų dirbt;
man sunkiausia nuspręst/padaryt ką nors naudinga.. pažiopsot į darbo skelbimus, nelaikau už darbą 😀
galvoju gal rimtai pasimokint/persikvalifikuot. vis užsiėmimas

tralivali ( March 26, 2009 at 11:47 PM )

skiesta, na tarkim, tau patiks, ką aš parašysiu, bet ką aš toliau su ta rašliava darysiu? kur kišiu aš ją? be to, aš nesu šio žanro žinovė, todėl labai tikėtina, jog sumalčiau šūdą. bent jau kol nesu pasipraktikavusi.:)

tralivali, tai labai gerai tie žmonės galvoja. bravo. kol kas vienintelis būdas nedirbti yra dirbti supermėgstamą darbą arba dirbti sau. gal ir nelengva kažką tokio surasti/įsteigti, bet įmanoma.

kalbant apie darbo skelbimus, jeigu tu tik į juos žiopsai – tai nėra darbas (nebent įdėmiai skaitai ir nagrinėji jų milijoną). tačiau jeigu į porą skelbimų per dieną parašytum po gudrų motyvacinį laišką ar dar kokį bybį, kurio ten prašo, tai čia jau būtų darbas.:)

evelina ( March 26, 2009 at 11:58 PM )

as gi nesitikiu, kad tu pavarysi sedevra is pirmo karto, bet man idomu, ar gali. Tau ir paciai turetu but idomu. Tu atpazisti charakterius ir gali juos apibudint(BichyPedia) ir gali manipuliuot dialogais. Pasiuliau pabandyt, nes kaip kitaip rasi kur save padeti? Bet jei nepradejus sakai “ka as toliau su ta rasliava darysiu” nu tai toliau klestek virtualioj erdvej kol isidarbinsi pardaveja-konsultante.
O jei man IS TIKRUJU patiktu, tai gal net padeciau rasti kur kist. Cia as biski pasvaigau, nes aisku, kad iki tokio lygio neparasysi. Kol kas. Nu bet bandyk gi.

Skiesta ( March 27, 2009 at 12:17 AM )

skiesta, aš juk rašau ir dabar kažką. nežinodama, ar vėliau panaudosiu. ir poxui yra iš tikro, jeigu man patinka pats procesas (keiksmažodžių ten nėra, jeigu ką). bet tai tikrai netiktų teatrui.:)

mano atsakymai tau yra tokie, o ne kitokie, tik todėl, kad aš nežinau, ar dramaturgija yra tas žanras, su kuriuo aš labiausiai norėčiau žaisti.:)

evelina ( March 27, 2009 at 12:23 AM )

taip.
pirmos pastraipos gerai nesupratau. pirmas žodis “skiesta” ?! wtf?! supratau, kad visiem pxj, neįdomu ir blabla.. tesingai. visiem nusišikt. ar “taip”, ar “ne”. esmė kaip tai padarysi. kaip ir su mergom, pxj ką suoksi, svarbu kaip. o čia kompetencijos pritrūko?! tau būna? :O
dbr rimtmai. tu rašinėji cv/mot.l. kur vapše nerūbiš? pvz, darbadaviai ieško daug kažkokių pardavimo ar šiaip vadybininkų/vadovų. tai tu rašai jiems? nors ir niekad nedirbus (mol be patirties; būtent to išsilv.). įdomu. nes pvz vadybos gali išmokt knygą perskaitęs, juk ten mokslas copy/paste

tralivali ( March 27, 2009 at 12:25 AM )

tralivali, “skiesta” – tai buvo kreipinys į kitą komentatorių (matau, kad nepamatei niko kito čia komentuojančio žmogaus). visa pastraipa buvo jai ir skirta. kas man būna? čia jau aš nebesuprantu:)

ne, nerašau tokiems. šiaip labai retai apkritai randu tokių skelbimų, kurios galėčiau protaikyti sau. ieškau darbo susijusio su rašymu, ne su vadybom.

evelina ( March 27, 2009 at 12:30 AM )

nu, is tikruju, jei nelabai nori, tai nelabai ir reikia 🙂 gerai, kad rasai ir tau malonu. Bet kai rasysi todel, kad negali nerasyt, tada prasides idomumas.
Nu bet kokiu atveju, palaikau, jei tik neapsiriboji saves Blogu 🙂

Skiesta ( March 27, 2009 at 12:45 AM )

blogas yra viena iš manos saviraiškos priemonių. kadangi man jo nepakanka, rašau dar ir papildomai.

nėra taip, kad aš nenorėčiau rašyt. aš manau, kad noriu kitką rašyt, o ne dram. kita vertus, juk nebandžiau. galbūt man kaip tik patiktų šis žanras. kaipt ten bebūtų, kol kas tikiuosi pabaigti tai, ką esu pradėjusi.

evelina ( March 27, 2009 at 12:47 AM )

taip taip. pamačiau. akys slixką alum “apipiltos”, o ir jūs kelis kart greičiau rašot. o ir sunku įžiūrėt, kai dalis teksto lipa ant tos blatnos mergiūkštės foto kairėj;
tai tu per “krizę” bandai rast darbą pagal spec.? maladėc. aš tai, iš neturėjimo ką veikt, priėjau išvados: arba dbr dirbt kuo nori – užsieny, arba ko jie nori – dbr ir čia

tralivali ( March 27, 2009 at 12:49 AM )

o tekstas ant mergiūkštės lenda, nes tamstos kompas bus kvadratinės formos, o ne plačiaekranis, naujoviškas.:DD bet aš tvarkydama, pasitengsiu pritaikyti visiems.

o tu manai, aš ieškočiau belenkokio darbo? nu aš kol kas nebadauju, todėl galiu sau leisti nedirbti padavėja ar pan.

labai teisinga išvada – LIETUVA!!!

evelina ( March 27, 2009 at 12:53 AM )

o ple. tai aš atsilikęs?! jei nori dvd filmus žiūrėt, tai perki plačiaekranį tv, bet kam monitorius?! geriau daugiau teksto žemyn tilptų. nematęs kad kas apvertęs skaitytų, kaip knygą;
dėl išvados, nesupratai, yra 2 variantai – arba arba. mano nuojauta linksta link 1 arba, o širdis link 2. pirmam reik pasiryžt, o antram tik skųstis ir toliau tynginiaut. manęs irgi nieks neveja. vėlgi blogai..

tralivali ( March 27, 2009 at 1:09 AM )

plačiaekranį – ta prasme, stačiakampio formos, o ne kvadrato. dabar dauguma tokie. ir mano blogo išvaizda jiems ir yra pritaikyta.

tai abi išvados teisingos, nu.:)

evelina ( March 27, 2009 at 1:12 AM )

dėl blogo, da supratau, kad pas tave taip ir nekitaip. krč;
darbas. sakau, kad anksčiau ar vėliau reiks RINKTIS. negali būt abu arba. jei neveiks tavo “chaliavinimo programa” – irgi bus šikna 😀

tralivali ( March 27, 2009 at 1:18 AM )

nu matai, aš tikiuosi įgyvendinti kada nors tą tikslą – DIRBTI SAU ARBA DIRBTI MĖGSTAMĄ DARBĄ. Lietuvoje. Kada nors juk baigsis tos krizės.

evelina ( March 27, 2009 at 1:24 AM )

nu kad nehuja nepritaikyta tiems plačiaekraniams. Aš kai plačiai tą langą pražargdinu, tai puse komentarų sulipa ant to išsiliejusio skysčio. Kokio dydžio batus nešioji?:D

yay ( March 27, 2009 at 1:29 AM )

38, kartais – 37. O ką?

evelina ( March 27, 2009 at 1:32 AM )

krč pritaikyta macbookams ir daug kitų ;)))

evelina ( March 27, 2009 at 1:33 AM )

pritaikyta laptopams su mažais screenais, o su HD ir t.t. rezoliucijom mes galim šiaip pimpalaut;] Tai nuotraukoj td zoom’as kreivai rodo, looks WAY bigger;]

yay ( March 27, 2009 at 1:36 AM )

tu čia apie pėdas? kad way bigger? va dar:D

http://www.blogas.lt/uploads/u/Userfriendlybitch/297599.png

NORMALAUS dydžio koja.

evelina ( March 27, 2009 at 1:42 AM )

mauahaha, ziurek jau ir kulkšnis su trupučiu blauzdos parodei, kylam aukščiau:]] dabar šlaunį ir paskui užpakalį, o tada jau žiūrėsim;D

yay ( March 27, 2009 at 1:45 AM )

hahaha

evelina ( March 27, 2009 at 1:46 AM )

tai ko lauki? c’mon, vistiek nei tu nei aš turiu ką veikt;) sunku tiems bedarbiams:D

yay ( March 27, 2009 at 1:47 AM )

eiktu, px yra. galima nustatyti iš to, kas jau parodyta 😀

evelina ( March 27, 2009 at 1:49 AM )

nop, šikna svarbiausia:)) ne tokių dar kojų matęs:D

yay ( March 27, 2009 at 1:50 AM )

taigi zjbs šikna – poste parašyta

evelina ( March 27, 2009 at 1:52 AM )

gerai parašei: “parašyta”. Vyrai myli akimis:D Tokia super boba ir tokių simple dalykų nežinai 😐

yay ( March 27, 2009 at 1:54 AM )

nu neimsiu gi dabar viešai žopomis mėtytis

evelina ( March 27, 2009 at 1:56 AM )

Vietoj to, kad ilsėčiausi prieš pirmąją įskaitą, skaitau maistą ausims. Būtų juokinga, jei nebūtų graudu 🙁 Ką darai su žmonėm?
Ir prašau sutvarkykit RSS srautą, kad visas tekstas matytus, o ne truputis 🙂

Darius ( March 27, 2009 at 1:58 AM )

nesiparyk, gi nepizdavosim labai:]] gražios tos kojos, tiesiog nuostabios, db jau gali ir šypsena nupiešt;D

yay ( March 27, 2009 at 1:59 AM )

dariau, nu gal ir sutvarkysiu, bet aš pamaniau, kad blet man gal didins lankomumą šitas prijomas. nu nes aš netikiu, kad visi readers kasdien užsuka į blogą, u know. bandau būti gudri kaip tie kaimiečiai.

yay 🙂

evelina ( March 27, 2009 at 2:01 AM )

;] tai jo blet busi pati gudriausia iš viso kaimo:D tai žinoma, kad didins, tik reiks dizaina susitvarkyt, nes kitaip ir tų gali nelikt. Tas dizainas privedė prie to, kad aš pradėjau komentus šūdinus rašyt(nerašau jokių).

yay ( March 27, 2009 at 2:04 AM )

hahaha 😀 tipo mokaisi iš kaimiečių? lygis.. krenta 😀
Teisi iš tikrųjų, anksčiau ateidavau tik komentarų paskaityt, nu šiaip, jei jau sušiktai neturėdavau ką veikt.. Nu o dabar priverstas po kiekvienu atskiru pranešimu keliaut čia.. Velnias, verti šokti pagal tavo dudelę 🙁

Darius ( March 27, 2009 at 2:07 AM )

tuoj dar litus pradės imt už komentaro parašymą, kad tašę ar batus nusipirktų.

yay ( March 27, 2009 at 2:09 AM )

Drįsčiau pastebėt, kad ne šūdinus KOMENTARUS rašyti, bet šūdiną CHAT’ą padarai, kas kaip komentavimas nesiskaito. Čia jau, sakyčiau, baisiausias komentatorių lygis.

Darius ( March 27, 2009 at 2:09 AM )

kiek galima apie tą dizainą, jau dešimt kartų pakartojau, kad keisiu greitu metu.

dariau, o šūdini chat’ai vykdavo ir seniau kažkada. anyway, mano suinteresuotumas yra ne komentų kiekyje, o lankomume. ha ha. 😀 unikalių lankytojų.

evelina ( March 27, 2009 at 2:18 AM )

O kaip gali apie dizainą nebešnekėt, kai žmogus ta vienintele tema teturi ką pasakyt 😀 haha, ir svarbiausia, kad kokį 3 kartą 😀 gerbėjas-maniakas-dizaineris čia pakliuvo.
Tai ok, chat’ai buvo, chat’ai bus, niekur naxui jie neprapuls! Bet viskas turi ribas 🙂

Darius ( March 27, 2009 at 8:29 AM )

🙂

evelina ( March 27, 2009 at 12:41 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook