Paskutinių poros dienų detali mano veiklos ataskaita

2009-09-04 | 23:22 | Inner city life
04

Jeigu bandyčiau su kuo nors sulyginti paskutines dvi dienas, tai lyginčiau jas su Naujaisiais metais, kurie truko savaitę. Na, bet nieko keisto – turėjau nuostabių svečių iš Vilniaus. Užvakar žiauriai lijo, nepaisant to, visiškai peršlapusios mes sugebėjom nusigauti iki kažkokio kabako Brick Lane. Jau buvo vėloka, bet koks mums skirtumas – gi į darbą rytoj nereikia. Todėl anas kabakas buvo tik viena iš keturių mūsų aplankytų vietų tą naktį. Visai neblogai kaip trečiadieniui. Po to mes gėrėm dviejuose šito tinklo baruose ir dar čia. Pastaroji vieta yra ganėtinai posh ir joje geria visokie Mickey Rourke’ai ir Ronanai Keating’ai. Mus iš anksto perspėjo, kad pasipuoštume, todėl vienoje iš ankstesnių vietų žvengdamos persirengėm tiesiog tualete. Nes kitaip tai mol neįleis net ir su jūsų ble guest listais. Kiekviena iš mūsų pragėrė po daugiau nei šimtą svarų, kadangi viena šampės taurė at “Alto” kainuoja 18 £. Štai taip gyvena bedarbiai šiais blogais laikais. Ai, dar vienas labai minėtinas faktas – namo grįžau su limuzinu, kuris kaip bebūtų gaila, mane pradžiugino tik baisiu pykinimu. Vakar pavėluotai mane primokė, kad girtam geriausia sėdėti priekyje, bet jei jau sėdi gale – BŪK MALONUS IR SĖSK UŽ VAIRUOTOJO. Žinoma, aš šitų prijomų nežinojau. Na, bet iki kitos dienos vakaro vis tiek atsigavau. 😀

Štai tada išaušo mano siaubingai nelaukta diena, kai Lošėjas ir Teisėjas atsidūrė vienoje patalpoje. Jie netgi kažką kalbėjo tarpusavy. Lošėjas prisukamai supermarketų kalei šnabždėjo negerus horoskopus. Šalia sėdintis kompanionas nusprendė, kad juodu kalba kažkaip keistai: “Kažkas tarp jų yra. Nejaugi TU?” O mes tuo tarpu geriau pasižiūrėkime, kas tuo metu vyksta prisukamos supermarketų kalės galvoje.

“Ką aš darysiu, jei kitą kartą po tokios vakaronės užsimanysiu nakvoti pas Lošėją? Kaip aš tą nuslėpsiu nuo Teisėjo?” – mintyse, o vėliau ir garsiai svarstė prisukama čipsų skyriaus vergė Izaura.

– Aš kvepiu Lanvin – Rumeur. Aš kvepiu pletkais.
– Man tu kvepi vodke, spanguolėm ir baltu vynu.
– Ir cigaretėm?
– Kaip bebūtų keista, cigaretėm tu nekvepi.

Dar vis negaliu patikėti, kad T-Barą suradau per maždaug tris sekundes. Tokie dalykai man nėra labai būdingi – mėgstu klaidžioti pasiklydusi, važiuoti su taxi ir NIEKADA nesinaudoti žemėlapiais. Bet taxu šįkart nelabai buvo kur važiuoti, nes gyvenu ±10 min kelio nuo ten (nors, jaučiu, Vilniaus atstumais matuojant, taxas būtų savaime suprantamas reikalas šiuo atveju). Nesinori pasakot visų smulkmenų, bet BUVO GERAI.

Teisėjas vakar man pareiškė, kad aš visiška kalė. Na, o štai Lošėjas šiandien taip pat buvo dosnus komplimentų – “Tu esi skinny bitch”. Savaime suprantama, aš renkuosi antrą variantą. 🙂

Komentarai

Oo,žaidimas dviem frontais.Linkiu sumanumo,nes man jo pritrūko.Prisižaidžiau.haha.Mėginu iš naujo.
O dėl tų barų tai pavydžiu.Mažai Vilniuje tokių į kuriuos einant reikėtų pasipuošti.

mahouni ( September 4, 2009 at 11:57 PM )

aš dviem frontais nevarau. ten kitaip biškį yra 🙂

man labiausiai patinka barų nesuskaičiuojamumas.

evelina ( September 5, 2009 at 12:02 AM )

kazkokia pagyrune daraisi ir tiek, nebeidomu skaityt visiskai. 100 svaru, wow wow, tushtute busi 🙂

sorry ( September 5, 2009 at 11:09 AM )

šitas blogas visada buvo apie išsipisinėjimą. sorry, jei nepastebėjai. 🙂

evelina ( September 5, 2009 at 11:49 AM )

o tai is kur tu pradiniam indeliui (bustui, pirmiem tusam) gavai pinigeliu, jei nedirbai? Aciu tevukam, teisybe?

manevaroisproto ( September 5, 2009 at 12:11 PM )

aš išvažiavau turėdama šimtą svarų. taip, tą šimtą davė tėvai. 🙂

dabar sukuosi pati.

evelina ( September 5, 2009 at 12:12 PM )

hahahaha hohohohHO prasidėjo pavydūs moralai apie pinigus

Lori Pyrstas ( September 5, 2009 at 1:00 PM )

JTM!
M-Club`e šampano bonka kainuoja 100 euru (pigiausio) louge`je. Nėra taip brangu net ir bedarbiui.

Andrius ( September 5, 2009 at 6:17 PM )

ypač nėra brangu, kai ne tu moki ahahahaha

evelina ( September 5, 2009 at 6:18 PM )

Šiaip negeriu, bet su tavim prisigerčiau. Jei į Dubliną važiuotum, galėtum užpirkti šampano ir konjako djutifri, nupirkčiau iš taves dar pusę primokėciau. Vakar žiūrejau į henesio bonką žiūrėjau ale nieko ir neišžiūrejau. Mano kaimynė Sarah – visada norinti atrodyti gera, suka, galėtų man suteikti povodą, ale ne, blia. O visada viena miega.

Andrius ( September 5, 2009 at 8:39 PM )

tai gal ji kokia lesbo-bitch? 🙂

evelina ( September 5, 2009 at 8:51 PM )

Da cher ja znaeti. Airės dauguma gerai atrodo. Jai apie 28. Lesbietės, paprastai, labai gerai atrodo, superpatenkintos, o šita gerutė bedūšė, bet nedurna. Mano vonios kambarys yra laiptais žemiau. Žodžiu, kada myžu visas garsas eina beveik jai į langą, nes ji po manimi gyvena. Tai kaip nervuotis pradeda hahaha. Blia, galvoju, reikia uždaryti langą, o dabar nazlo laikau atvirą. Pas ją langas visada atviras, tai galiu matyti, kas pas ją darosi truputį iš tualeto. O ji lango niekada neužsidaro, atmarozyta kažkokia.

Andrius ( September 5, 2009 at 9:06 PM )

hahahahaha nuostabus buities peizažas.

pavargau kosėt – išprotėsiu.

evelina ( September 5, 2009 at 9:08 PM )

nu jo…. as irgi pamenu, kad anksciau tavo blogas buvo kazkoks more welcome… gal del to, kad bijojai skaitys ar neskaitys kasnors.o dabar px nx 🙂 aisku sakysi, kad nera px haha.
postai ilgesni. bet visiskas tusciazodziavimas…

o. ( September 6, 2009 at 1:09 PM )

nelabai supratau paskutinio komentaro. aš visada rašau tik tai, ką man norisi, nes blog’as visų pirma yra SAVIRAIŠKOS PRIEMONĖ.

žinoma, kad visi nori būti skaitomi, bet tai nereiškia, kad visą savo energiją ir dėmesį skirsi būtent tam, o ne kad pats patirtum malonumą rašant.

dieve, kodėl tie žmonės tokie kvaili? 🙂

evelina ( September 6, 2009 at 2:06 PM )

beje, tu dabar parašei, kaip čia šūdas viskas ir taip toliau. o man tai still yra CLICKSAS!!! haa.

evelina ( September 6, 2009 at 2:07 PM )

sveikintinas tavo uzsispyrimas ir tai, kad darai ka nori 😉 taip ir toliau.
bet manau nereik ignoruot ir komentaru… jeigu rasytum visiskai tik sau – tai rasytum i dienorasti ir sleptum po penkiom spynom stalciuje… arba panaikintum komentaru skyriu 🙂
o dabar zinai, kad skaito ir reiska savo nuomone… nejau taip nesvarbu? 🙂
nemanau, kad lauki tik pagyrimu ar pataikavimu.

o. ( September 6, 2009 at 2:27 PM )

komentatorių nuomonė kažkiek svarbu, žinoma. bet mano asmeninė nuomonė man pačiai visada bus pirmoje vietoje. kiti gali tik minimaliai ją pakoreguoti.

evelina ( September 6, 2009 at 2:37 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook