Papai

2009-12-28 | 06:07 | Šiek tiek info apie mane
28
Tavo vardas:
Argentum
Dėstyk: *
Kiek kilogramų išlaiko tavo stanikas?

Hmmmmmm. Apimtis – kokie 83-84 cm. Dydis A arba B. Tiksliai nežinau, nes nepirkau šimtą metų (nes nenešioju beveik niekada).

Tavo vardas:
bob
Dėstyk: *
blogas vadinasi maistas ausims , bet kaip tik to maisto cia ir truksta 🙂 kur muzika ?

Žiūrėti youtube jūzerį Eveliut.

Tavo vardas:
konsult
Dėstyk: *
Kokią kosmetiką naudoji? Akims geriausias tušas ar pieštukas, lūpdažis arba vazelainas, pudra, šampūnai, kremai ir panašiai?

Pudros: Clinique, Maybelline, Sothys. Tušas: Chanel ilginantis, vandeniui neatsparus (rekomenduoju). Pieštukai: YSL ir Manhattan (pas mane abu voliojasi; kadangi jie – seni, net nežinau, kuris yra kuris). Lūpų blizgesys: Body Shop (nors Body Shop’o nemėgstu iš principo – močiutė pirko). Akių spalvotai nedažau, todėl šešėlius turiu tik dvejus – Chanel (beveik juodi, skirti “padūmavusioms” akims) ir Make Up Store (sidabru kažkokiu blizga). Šampūnams didelio dėmesio neskiriu: L’Oreal, Toni & Guy. Arba šiaip belenkoks iš “Maximos”. Vilniuje naudodavau pirktą kirpykloje (neprisimenu pavadinimo dabar). Veidui irgi L’Oreal, Garnier ir t. t. – nieko mandro. Kartais apsiperku pas kosmetologę, tai ten imu BDR (geros priemonės, bet parduotuvėse nesu jų mačius), Sothys, Guinot. Nors veidui niekas taip nepadeda kaip pati kosmetologė – pasiilgau. Nagų lakas – nors ir už du litus. Bet aš rekomenduoju Barry M.

Komentarai

vargse bepape eveliute 🙁

alus ( December 28, 2009 at 8:54 AM )

Eveliut, ko trini komentarus apie papus? 🙂 nu mazi tai mazi, ka cia dabar tau del ju pergyventi. gi uztai pistis gerai moki ir turi aibe kitu privalumu 🙂

Alus ( December 28, 2009 at 11:54 AM )

LOL. Nieko aš netrinu. Tiesiog nekomentavusių komentatorių komentarai reikalauja patvirtinimo.
P.S. Sorry, bet tikrai nesijaučiu bepapė. 🙂
P.P.S. Iš kur žinai kaip pisuosi? Pisai blt gal?

evelina ( December 28, 2009 at 1:20 PM )

eik jau eik, kokie jau ten pas tave papai, faktiskai A dydis. galima sakyti, kad pas boba yra papai, jeigu jie kazkur tarp B ir C..Oi persiprasau, turejau pasakyti, kad ne ne gerai moki pistis, bet gerai moki liezuviu malti apie tai kaip gerai pisiesi 🙂 cia butu teisingiau 🙂 oi ne, nesipisom mes, atleisk, bet ne mano skonio esi, nera man sexy tokios skinny ir be papu mergos 🙂

Alus ( December 28, 2009 at 1:28 PM )

lolas

evelina ( December 28, 2009 at 1:35 PM )

tik tiek komentaro? 🙂 na tiesa, reikia pasakyti, nors man ir ne sexy esi, bet tavo blevyzgones paskaitineti visai smagu, dedam pliusa tau uz tai 🙂

Alus ( December 28, 2009 at 1:51 PM )

ai, tu tu čia mane išprovokuoti gilesnėms diskusijoms bandei? na, galima, galima.
dėl papų. daug kas mėgsta nedidelius papus. aš asmeniškai nesusdūriau su bernais, kuriems kliūtų mano papai. greičiau atvirkščiai – jiems patinka, kad be liemenuko galiu vaikščiot.

kurioje vietoje aš sakiau, kad gerai pisuosi? linką prašom. arba citatų. šio gando nei patvirtinu, nei atmetu – mano ir mano bybių reikalas.

o ten tos sapalionės apie “ne mano skonio”, tai nelabai suprantu, kodėl tu man tai pasakoji, nes tavęs to niekas neklausė ir tai TIKRAI NĖRA PRIEŽASTIS, DĖL KURIOS MES NESIPISOM.

evelina ( December 28, 2009 at 2:16 PM )

bet šios priežasties JAU pilnai pakanka, kad to nebūtų ir čia jau visai nebeįdomu, ką tu galvoji 🙂 o kad bernai nieko nesakė dėl tavo papų, tai nereiškia, kad jie ir galvoja, jog jie zajabys 🙂 kai turi tam tikrų tikslų žmogaus atžvilgiu, tai negi sakysi, kas galėtų ji sunervinti? 🙂

Alus ( December 28, 2009 at 2:20 PM )

nedrąskyk akių.
aš nesakau, kad jie nieko nesakė. sakė, sakė. 🙂
žinok, tu tikrai manęs nepriversi užsikompleksuoti dėl savo papų, nes jie – achujeni ir esu jais patenkinta.

evelina ( December 28, 2009 at 2:24 PM )

o tu nelaikyk kitu tokiais durnais, kuriu neva tikslas Eveliute priversti uzkompleksuoti del kazko 🙂 dziaugis tais savo papais, jei patinka, bet tai nereiskia, kad visi jais turi zavetis, ypac kai visi zino, kad tikrai didesniai daliai vyru mazdaug C dydzio patinka, o ne A, kuriems net staniko nereikia 🙂 tiesiog labai jau bandai pavaizduoti sexy bitch, bet zinok, kad toli grazu ne visiems tu sexy 🙂

Alus ( December 28, 2009 at 2:35 PM )

o kas sakė, kad visi turi žavėtis? puikiai žinai, kad man ant daugumos nuomonės nuoširdžiai nusišikt.

niekas nėra sexy VISIEMS.

ir šiaip – NE PAPUOSE LAIMĖ. LOL.

evelina ( December 28, 2009 at 2:37 PM )

grynai techninis dalykas – papų centimetrai priklauso ne vien nuo pačių papų, bet ir juo krūtinės ląstos apimties, todėl kartais 90 cm atrodo daug mažiau, nei 85 cm.

ir što ta fetish įrodinėt kitiems, kad jie lievi, baisūs ar ne sexy? grožis yra subjektyvus dalykas, mokykloj per etiką reikėjo išmokti.

Evelina, man irgi šita kažkas yra sakęs – ne papuose laimė. :)) mano dydis irgi toli gražu nėra C. Taip labai norėtųsi paklaust, kur tada toji laimė, a? :)))

Reda ( December 28, 2009 at 3:12 PM )

Nu pizė diskusija.
Klausimo pateikėjas, Argentum, tai matosi tokio tipo žmogysta, kuris nemano, jog moterys su mažais papais gali būti seksualios. Nes kadangi tavo tinklaraštis labai eskaluoja tavo seksualumą, tai jam automatiškai atrodo, kad turi nešioti kilograminius papus.
Antras atsirado, Alus. Vargšas šiuolaikinės pornografijos ir cosmo sugadintas individas, kuris moterų su A dydžio papais net nelaiko moterimis. Lyg papai būtų viskas šiame pasaulyje ir jeigu jie nepripūsti – jie lievi. C’mon, absurdas gi. Turėjau merginą ir su A dydžio, ir su C – kuo skiriasi jų moteriškumas, tai nesuprantu. Abi moterys ir px kokie jų papai. Užjaučiu tave, Alau. Bus sunku tau perlipti per save, jei įsimylėsi mažapapę.

P.S.: Evelina, sorry, bet tu man irgi nesi ypač seksuali 🙂 Obettačiau – tavo tinklaraštis – labai seksualus.

m ( December 28, 2009 at 3:23 PM )

mano nugara ganėtinai siaura, todėl tie centimetrai nelabai daug ką ir reiškia.
biškį nesuprantu, kodėl apskritai yra aptarinėjamas mano seksualumo klausimas.

kitas dalykas – kaip jūs galit spręst apie seksusalumą žmogaus, su kuriuo nesate bendravę gyvai? seksualumas didžiąja dalimi tikrai nėra išvaizda. seksualumas yra attitude. na ir apskritai viskas kartu – išvaizda, manieros, kalbėsena, plaukų kvapas ir dar daug dalykų.

evelina ( December 28, 2009 at 3:33 PM )

Kuo didesni papai, tuo greičiau jie nukars 🙂 Ir toms, kurios nešiojo dideles iškirptes, rodydamos pasauliui savo turtą, teks apgalvoti garderobą, nes gi nukarusi krūtinė tikrai estetiškai neatrodo 🙂
ir šiaip – labai retai plonos merginos turi įspūdingas krūtines. Dažniausiai tas dydis priklauso nuo bendros kūno masės (nekalbu apie silikoną). Todėl kuo didesni papai, tuo storesnė mergina (arba bent jau turi labai prižiūrėti svorį).
Taip pat nuo C dydžio reikia liemenėlių storesnėm petnešėlėm, mažiau galimybių pritaikyti ‘priklijuojamas’ liemenėles, kas aktualu norint užsivilkti atviresnę palaidinę.
Todėl didesni papai ne tik laimės neatneša, bet ir sukuria daugiau problemų 😉

me_myself_I ( December 28, 2009 at 3:52 PM )

aš tai išvis atpratau nuo liemenėlių, o ten kur nugara nuoga ar dar kas, tai išvis nenešiodavau niekada. viena mano draugė, turinti mažą krūtinę, kaip tik nešioja liemenėles tam, kad papai didesni atrodytų. aš tai kažkaip nesu suinteresuota darytis didelių papų efekto.

evelina ( December 28, 2009 at 4:07 PM )

seksualumas yra tikrai kur kas daugiau nei krutines ar uzpakalio dydis, tik lietuviai labai riboti situo klausimu.
dar yra tam tikros proporcijos, kurios ir suteikia estetini grozi,
pazistu vyra kuriam grazu liekna ir didele krutine. pazistu ir tokiu, kuriem didele krutine net neestetiska. mane supa tokie zmones, kuriem mazi matmenys yra perfection.
grazios yra ir apvalios moterys- cia skonio reikalas, kaip ir veido bruozai.

taip pat ir seksualumas – ji spinduliuoji is vidaus arba ne.
ir net tas pats seksualumas gali buti naivus, svelnus, grubus, fataliskas.

zic ( December 28, 2009 at 4:09 PM )

labai pritariu zic komentarui.
beje, jei vyras mylės bobą, tai jam jos papai ir bus gražiausi. net jei ji turi mažus, o jam visą gyvenimą patiko dideli.

evelina ( December 28, 2009 at 4:12 PM )

Pritariu Evelinos ir kaikurių kitų nuomonei kad tikrai ne papuose laimė. Man asmeniškai C ar ten dar didesni neatrodo patrauklus. Ir tas A, bent man yra daug patrauklesnis.

Sorry, kad neatitinku standarto, tai yra tu kurie garbina C.

xor22h ( December 28, 2009 at 10:09 PM )

Gerbiamieji, kviečiu atkreipti dėmesį į tai, kad galite dar aptarti Evelinos kojos nagų lako spalvą. Kuri jums seksualesne – mėlyna ar juoda? Su kokią kojų nagų spalvą turinčią merginą draugautumėte? Ar raudoni kojų nagų lakai jūsų skonio ar ne?

Andrius ( December 28, 2009 at 10:48 PM )

hahahhaa. gerai sako andrius. :*

UFB ( December 28, 2009 at 10:56 PM )

Aš asmeniškai būčiau už juodą nagų laką. 🙂

xor22h ( December 28, 2009 at 11:28 PM )

xor22h, kaip pasake vienas mano pazistamas – b**** akiu neturi …

Andrius ( December 28, 2009 at 11:40 PM )

:DDDDDD

evelina ( December 28, 2009 at 11:41 PM )

andrius- good one ;DDDDDDDDDDDDDDDDDD

posh ( December 29, 2009 at 3:10 AM )

Andriau, good one 😀

xor22h ( December 30, 2009 at 1:50 AM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook