“Ot bėdos: turiu naują darbą ir naują vietą gyvent – vienos bėdos.”

2010-02-16 | 03:48 | Inner city life
16

Tiems mano galvos skausmams niekada nėra pabaigos. Praeitą savaitę migreną man kėlė buto paieškos. Šią savaitę – su pasirinktu butu susijusios problemos (popierizmai, finansiniai sunkumai, “nekenčiu grūstis” sindromas). Kažin, kas mane skaudins ateinančią savaitę?

Na, aniems “sindromams” – dar tikrai ne metas. Nors tiek, nx.

Kaip man reikia šaibų, tai ne tas žodis! Mane jau seniai primokė, kad kraustytis reikia tada, kai pataupai bent mėnesiuką, nes depositai ir kiti šūdai tikrai išvalys visas sąskaitas negrįžtamai. Aš, žinoma, nepaklausiau. Nepaklusni buvau sąmoningai. Man jau geriau pabadauti mėnesį, bet užsibrėžtą tikslą pasiekti GREIČIAU. Kitas dalykas – esu pripratusi suktis ir be šaibų. Tiesą pasakius, mano nuotaika nelabai ir keičiasi nuo tų šaibų. Juk man visada turi būti HUJOVA. Kaip tik šį savaitgalį charakterio bruožų nustatinėtojai nustatė, kad aš negaliu būti happy, nes man pernelyg patinka būt unhappy. Nes aš atseit be parkių negaliu gyventi – kitaip man neįdomu. Man reikia stimulo, tikslo, kovos, iššūkio… Gal ir tiesa.

Atvirai šnekant, kol nepersikėliau, nelabai tikiu, kad tai apskritai įvyks. Nors visi popieriai kaip ir pasirašyti. Mane kankina haliucinacijos, kad kas nors mums ims ir sutrukdys – A VDRUG. A vdrug sūka paskutinę minutę sugalvos, kad nori chatą pasilikti sau. A vdrug chata sudegs. A vdrug sūkai nepatiks kuris nors mano parašytas sakinys. Nežinau, kodėl, bet žymėjau, kad mes nerūkom. Kažkaip instinktyviai norėjosi papist protą bent tiek. Gyvūnų neturiu. Vaikų – irgi ne. Netekėjusi.

Noriu namo (t. y. į ten). Greičiaaaaaaaaaaaaaaaaau. Miau miau.

Prakeiktas nešiojamas T-Mobile internete, чтоб ты здох!

Komentarai

kokiam rajone dabar gyvenat ?

ut ( February 16, 2010 at 1:01 PM )

dabar tower hill.

beje, ką tik nutiko A VDRUG.

FUCK MY LIFE NAXUI BLET

evelina ( February 16, 2010 at 1:30 PM )

Be bakbiu nuo penktadienio. Uz paskutinius vistienos file nusipirkau. Gabytes vistiena, JBT, koks saugumo jausmas. Dar koses pakas yra. Be pinigu px, kad tik valgyti butu. Poryt reikia vaziuoti Atlanto pajurio link. Bandysiu keltis naujon vieton. Du aukstai, trys miegamieji. Uzpiso viskas cia. Kuo gyvenimas labiau zlunga, tuo gyvenimo salygos gereja. Paradoksas.

Andrius ( February 16, 2010 at 2:21 PM )

man tai viskas žlunga

evelina ( February 16, 2010 at 2:25 PM )

Dar depositas… Su seimininkais santykiai geri, ale kada i rusy nusileidau, tenyksciai pasake, kad nori palikti vieta, choziajinas isikiso. Man nepatiko isstatytos salygos. Reikia kazkaip diplomatiskai issisukti, jog jie nepagalvotu, jog as isizeidziau. Nes ateina pavasaris ir za sebia neotveciaju.

Andrius ( February 16, 2010 at 2:47 PM )

p.s. kodėl postas be photo?

justification ( February 16, 2010 at 6:10 PM )

atsakymas – paskutiniame posto sakinyje

evelina ( February 16, 2010 at 6:52 PM )

aa. nx, jo.

justification ( February 16, 2010 at 8:15 PM )

o kuris a vdrug nutiko?

laikom špygas

tylumoj ( February 16, 2010 at 10:18 PM )

skambina šian agentas, sako – “sorry, buto savininkė surado kažką, kas nuomosis trejus metus, eikit nx.”

evelina ( February 16, 2010 at 10:20 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook