“O jis negali nieko nemylėt? Kaip pvz., mes.”

21

Nedažnai išgirsite mane kalbant apie tokį lame dalyką kaip meilė, bet kadangi mane vargina pakilusi tempera bei nemiga (visą naktį varčiausi, drebėjau ir leidau temperatūrinius inkštimo garsus “kaip man chujova”), galiu sau leisti prašnekti apie tai nevaržomai. Picture 25

Ar galėtumėte man, kvailei neraliuotai, paaiškinti, kaip galima mylėti žmogų, kuris tavęs nemyli? Aš suprantu, kad tai – įmanoma, kai tu esi darželyje, pradinėje mokykloje arba tas žmogus netikėtai mirė tavęs neatsiklausęs ir teoriškai nustojo tave mylėjęs. Bet kitais atvejais? Nx, aš nesuprantu – kur Jūsų savigarba ir saviugda? Prašau man tik nesakyti, kad tau lengva šnekėti, nes tikriausiai pati nesi įsimylėjus ir įsivaizduoji, kad viskas čia labai paprasta. Aišku, kad paprasta. Kaip dukart du, jei ne paprasčiau. Jei matai, kad nemyli tavęs – skubiai susikaupi ir grąžini meilę atgal iš kur paėmęs.

Kvailoms mergaitėms taip pat norėčiau priminti, kad jei jau įsimylėjote, tačiau ten “kažkas nesusiklostė”, prisiminkite pagrindinę taisyklę – dėl daunų verkti galima tik vieną dieną. Verksite ilgiau – pačios daunėmis tapsite.

“Px man, kad jis – baisus ir vaikai bus negražūs.”

Koks yra mano meilės įsivaidavimas? Aišku, tuoj gausiu į veidą kaltinimų apie materializmą ar dar kokį velnią, bet tikrai negalėsite paneigti, kad sakau netiesą. Meilė yra: seksualinis potraukis + draugystė + patogumas, kažkokia abipusė nauda (kitais žodžiais tariant – tolkas). Kam būt su tuo, kas tau neduoda jokios praktinės naudos? Arba su kuo tu netobulėji ir stovi vietoje kaip daunas. Pilna matau porų, kurios man atrodo kaip degradai: susideda sau ir gyvena savo kamūrkėj kaip lopai. O pasaulis ir naujos patirtys jau nebedomina jų. Tada jie pasiima paskolą 50-čiai metų ir nusiperka butą Perkūnkiemyje. Bbd.

Heh, Tėvas visada man kartojo, kad į bernus žiūriu kaip į medinius daiktus…

Komentarai

Sakyčiau, tiesos yra 😀

Ieva ( November 21, 2009 at 2:01 PM )

va va ir as apie ta pati, ir kaip uzpisa draugem aiskint, kad negalima del lochu parintis

duuuj ( November 21, 2009 at 2:43 PM )

o kai kurie štai pvz., sugeba parintis dėl manęs. taip gadindami mano nuotaiką, nervus ir gerklės sveikatą. NE KEN ČIU.

evelina ( November 21, 2009 at 2:45 PM )

ale tikri daunai tie kurie gali del tokios kaip Eveliūtė parintis 🙂 reikia is karto suprasti, kad su tokia paukstyte jokių rimtų reikalų apart one night stand negalima iš principo turėti. papist tokia karta kita ir ate, kokios dar meiles, tikri daunai.

diedz ( November 21, 2009 at 3:08 PM )

lololol. dabar galėčiau save vadinti įvaizdžio kūrimo meistre.

evelina ( November 21, 2009 at 3:17 PM )

o nx. nu kaip pirštu į akį. būtent tokio požiūrio į meilę man šią savaitę ir reikėjo. nes nx, užsipisau kariauti.
o dar, krč, skaitau tokia psichologinę knygą, apie moteris, kurios myli per daug. nu ir krč, pasirodo, kad įsimylėti lochus, kuriem px ta meilė, yra sindromas. Liga tipo. Kaip alkoholizmas. Ar narkomanija.
Tai kaip nx man dabar pasigydyt?
Nežinai, gal yra kokie Anoniminiai Meilės Degradų Klubai?

Meja ( November 21, 2009 at 4:28 PM )

eva. kokie gražūs ir ilgi tavo plaukai. gink die jų nekirpk!

Austė. . ( November 21, 2009 at 4:37 PM )

Vistos sparnelis matosi;)

A. ( November 21, 2009 at 4:42 PM )

Anonimai renkasi šio blogo komentarų skiltyje.

evelina ( November 21, 2009 at 4:54 PM )

va va. as del plauku labai pritariu. labai gerai atrodo!

Agne ( November 21, 2009 at 6:52 PM )

ačiū ačiū. patarimas – nedažykit plaukų (kaip ir aš).

evelina ( November 21, 2009 at 6:53 PM )

Ne Meilė yra tai, apie ką papasakojai, o tik elementarus sąrašas būtinų dalykų santykiuose, kurie galėtų būt sėkmingai įteisinti kaip “bendras gyvenimas”.
O Meilė yra visai kas kita, bet apie ją mes skaitom romanuose ir matom ją romantinėse dramose, ne Gyvenimui ji skirta, toli gražu. Bet šitas požiūris yra geriausia, ką esu perskaičius tarp Tavo raštliavų, tikrai.

O plaukai nihuja negražūs. Nudažius šviesiom smėlio spalvos sruogom būtų zjbs, o dabar…

Bitchy ( November 21, 2009 at 7:15 PM )

tai eveliūt, nori pasakyti, kad esi švelni, miela, greit įsimylinti būtybė, o čia tik atsiprašant šūdą mali savo pisuoklės ir “dėjau ant tų daunų” įvaizdį kurdama? man rodos tu jau per savo tas kūrybas pati jau nebeatsigaudai, kokia tu tikrai, o kur vaidini šikančią katę 🙂

diedz ( November 21, 2009 at 8:16 PM )

nežinau. man dažymas – šūdas. aš – už natūralų grožį! ahaha

na, šiuo klausmu tai tikrai. 🙂 vieną kartą nudažai – po to dažyk visą gyvenimą. ot zjbs.

evelina ( November 21, 2009 at 8:16 PM )

aš manau, kad mano rašliavų nereiktų analizuoti per daug. o kaip yra iš tikrųjų – tiktai mano pačios reikalas. vienžo – pisu ką noriu. gal nulį, o gal ir dešimt. bet aišku, tokiems kaip tu spėlioti tikrai nedraudžiu.

evelina ( November 21, 2009 at 8:18 PM )

ar kartais nesusidaro tau klaidingas įspūdis, kad pisi ką tu nori ir apskritai tik tu situacija visada valdai? gal kartais tave pisa? 🙂 nu arba rimtai tik kokie dauna tavo kelyje pasitaiko, na tada užuojauta 🙂

diedz ( November 21, 2009 at 8:53 PM )

kaip jau minėjau – iš kur tu žinai, ką ir kiek aš apskritai pisu? gal aš vapšie bobas nx pisu. pamąstyk! aš juk nx madinga. vyrai nėra labai madoje.

evelina ( November 21, 2009 at 9:18 PM )

Jei postuose vaidini a la pislia asmenybe, tai ir komentaruose islaikyk ta pacia tema. Dabar tavo tampymasis atrodo mazu maziausiai juokingai. Koks tau skirtumas ka manau as, ponas x ar panele y. Jei, kaip pati sakai, sukurei personaza tai ir laikyk ji iki galo.

Domantas aka anonimas ( November 22, 2009 at 12:28 AM )

ha,mane myli,be atsako.sakiau nebūk durnas, nes nieko nebus.tai sakė,kad aš nieko nesuprantu apie meilę.ir tipo aš likau lochės vietoj, pasakė taip stiliovai ir nuėjo, kaip jaustis

ilona ( November 22, 2009 at 2:24 AM )

domantėli, tu jau tik būk mielas ir neaiškink, ką man vaidinti. kaip yra iš tikrųjų, tikrai nesupras tie, kas manęs nepažįsta.

bet džiugu, kad sukonfjūzinau. 🙂

evelina ( November 22, 2009 at 8:40 AM )

hi,atejau su pora kl,nes durnos druages tesugeba pasakyt:viskas bus gerai ir siaip pavydet.ar tinka juodas nagu lakas i pasimatyma? lakuoju db ir mastau ka reiks sneket su zmogum,su kuriuo nieko bandro neturiu 😀

brum ( November 22, 2009 at 12:18 PM )

aišku, tinka!
ir nebemąstyk 🙂
išgerkit geriau.

evelina ( November 22, 2009 at 12:19 PM )

Aš daugiau čia tokia tyli skaitytoja, nekomentuoju dažnai, bet brangioji Eveliut, na, kad ir ką kiti besakytų, Tu esi fantastiška “sterva” gerąja prasme ir pakeitei mano požiūrį į vyrus ir gyvenimą apskritai. Vat šis Tavo įrašas man kaip tik tinka (su tais visais panų stradalinimais dėl vyrų ir vienpusės “meilės”)… Tikrai labai ačiū, kad rašai šį blogą 😀

memu ( November 22, 2009 at 6:07 PM )

dėkoju dėkoju 🙂

evelina ( November 22, 2009 at 6:14 PM )

nu nezinau ant kiek zmogus turi but tusciagalvis, kad kazkokie jaunosios E. pasamprotavimai pakeistu poziuri i esminius dalykus.. nesakau, kad jie blogi, tiesiog. Reikia mastyt savo galva, vaikai. Ir vaizda apie gyvenima susidarinet ne is blogo posto, o zvelgti biiski placiau :))

joky ( November 22, 2009 at 9:18 PM )

taigi aš jau sena.

evelina ( November 22, 2009 at 11:50 PM )

labas. davai parasyk posta apie djejus,tusus, relationshipus su jais. vistiek patyrus,jauciu, ta esi:) idomu

AaA ( November 23, 2009 at 9:49 PM )

haha. žinok, neturėjus aš su jais relationshipų ir netgi nelabai miegojus. 😉
kažkaip gyvenimas manęs nesuvedė su šia profesija. draugeliai ir pažįstami tarp jų labiau.

evelina ( November 23, 2009 at 9:54 PM )

Teisingai, geriau mokytis iš svetimų klaidų, neužsimerkti prieš nelaimingų šeimų pavyzdžius. Tikra meilė yra tada, kai sutaria abiejų žmonių širdis, protas ir kūnas. Jei kuri nors dalis nesutaria arba vienas žmogus išvis nežiūri į kito pusę, tai kokia ten meilė? Mazochizmas. Man vieno karto užteko, kad išmokčiau taip nedaryt 😉

Sandra ( November 24, 2009 at 2:29 AM )

blet kokia dura. tu esi bent karta turejusi drugelius pilvo apacioj, kai pamatai artima zmogu? nu tipo taip zashibys, kad net negali. o ryte pabudus pagalvojus, ble, kaip noreciau db ji apkabinti. arba eidama jevropoj tarp batu pamaciusi zoskai gera tashe (vyrishka) ir pagalvojusi, blemba, kaip jam tiktu. gal nupirkt?

Draugishkas ( November 24, 2009 at 4:38 PM )

tu nenervuok mano geležinės širdies. 😀

evelina ( November 24, 2009 at 6:33 PM )

Vyras yra geriausia skepete.meiluzis yra saugiausias bankas.

Deeelaila ( November 27, 2009 at 1:16 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook