“Nieko tu nestora, mano rubensiškoji gražuole.”

2009-03-28 | 19:12 | Šiek tiek info apie mane
28

Nebegaliu ilgiau pakelti savo storumo. Tai tapo nebevaldoma. Tai yra kažkas neįtikėtino, nenormalaus ir sveiku protu nepaaiškinamo. Labiausiai nervuoja, kad mano namų sąlygos nėra pritaikytos badui (mama gamina ir nuolat prižiūri, kad vaikelis tik pavalgęs būtų). Nes man reikia gyventi vienai ir šaldytuve laikyti tik drožlių salotų atsargas šventėms, o paprastomis dienomis valgyti tik kavą ir vieną šokoladinį sūrelį per dieną. Iš kur tie kilogramai? Aš dar vis badauju penktadieniais ir dar vis neėdu fast foodo. Aš dar vis kavą laikau maistu. Aš dar vis geriu, bet nebepjaunu po kelias paras (gal tame ir slypi idealaus kūno ir grožio paslaptis?). Aš dar vis nešioju tas pačias šmutkes… Ak, kokia aš negraži ir nelaiminga šiandien. Tuos kelis priaugtus kilogramus buvau trumpam numetusi, bet jie vėl grįžo ir tapo naujuoju pastoviu mano svoriu. Nebegaliu taip gyventi. Iš nevilties netgi užėjau į “Impulso” puslapį. Bet nu aš gi taip tyyyngiu ten varyti. Baisu tiesiog. Nu aš tragiška esu iš tikro. Tinginė totali. Kaip Jūs manote, kodėl aš mečiau Pilates? Nes blet tinginių karalaitei per sunku buvo atsikelti, kad atvykti į treniruotę 12 valandą. Na, ir aišku, mane gi žiauriai vargina, kai reikia važiuoti kur nors visuomeniniu trasportu (mikriukais). Todėl aš niekaip negaliu atsidžiauti atpigusiais taksais. Mano namiškiai pakrauptų, jeigu sužinotų, kaip dažnai naudojuos taksi firmų paslaugomis. Nes jau ir taip sako, kad išpindėjusi. Nu o ką man? Kaip noriu, taip ir gyvenu. Dar aš čia eikvosiu energiją šūdinoms kelionėms. Tik jau nesakykite man, kad taksistai irgi yra šlykštus ir dvokiantys. Kažkodėl man visi gana padorūs išpuola. Arba gal Jūs tada geriau važinėkite “Martončiku” nesiskundę? Per daug įisijaučiau, hehe. Grįžkime prie svorio. Nu tai karoče, tingiu aš varyti į tą sporto klubą prakeiktą. Bet gal reikia kažkaip prisiverst, nu rimtai? Vienžo, einu aš geriau pažiūrėsiu kokių nors skinny manekenių nuotraukas – tikiuosi įkvėps mane badui ir sportui.

picture-39

Evelina mėgsta skaniai ir sočiai pavalgyti.

Vėliau galbūt parašysiu, ką veikiau vakar, jeigu netingėsiu ir turėsiu tam nuotaikos. Buvau labai kontrastingose vietose. Tačiau kol kas man skauda galvą ir eikite visi patys žinot kur. Bye for now.

Komentarai

Nu bet kokio velnio reikia save taip laužyt? Nu gerai laikysies metus dietos gal ištempsi du ar tris .. paskui per penktus metus vėl pradėsi normaliai maitintis ir atsiras tie +5 kg vistiek nu ir koks skirtumas ..

JuliusAlis ( March 28, 2009 at 7:40 PM )

nu aš žinau, bet anksčiau aš svėriau tiek, kiek man reikia ir be papildomo vargo. matyt, aš per daug ilsiuosi. ir normaliai išsimiegu pagaliau.:) seniau gyvenau katorgoje. čia gal dėl to.

evelina ( March 28, 2009 at 7:42 PM )

Tai čia kada buvo? 6oje klasėje?

JuliusAlis ( March 28, 2009 at 8:20 PM )

iki naujųjų metų. lol.

evelina ( March 28, 2009 at 8:26 PM )

Ahhh, kaip visa tai pažįstama.

Stracciatella ( March 28, 2009 at 11:20 PM )

Ne, cia viskas del to, kad tavo metabolizmas suletejes gi nu!

gab ( March 28, 2009 at 11:23 PM )

nuo ko jis sulėtėjęs? nuo senatvės tikriausiai. hahaha

evelina ( March 28, 2009 at 11:36 PM )

Nugi kai needi, tai ir suleteja.

gab ( March 28, 2009 at 11:42 PM )

dar karta tu man blet apie savo miniatiurini svori pasiskusi, atvarysiu ir liepsiu suest 13 cepu plius kugeli plius 35 tortus. Sveria 33 kilus ir skundziasi, kad priaugo 2 😀

dzhoilda is angry ( March 29, 2009 at 12:02 PM )

hahah, eik velniop, storule 😀

evelina ( March 29, 2009 at 1:18 PM )

“karūnavimo” fotkėj rimtai coliukė buvo..
bet jei nori/tingi, gi gali namie kokį jym’ą nusipirkt. Jūs mėgstat mint. tai tie minikai š kainuoja, palyginus su abonentu + taxi tuda-abratna
p.s. kaip man čia priaugus 10kg

tralivali ( March 29, 2009 at 7:22 PM )

kokioj karūnavimo fotkėj? su karūna prie geldos? tai dabar identiškas vaizdas.

evelina ( March 29, 2009 at 7:23 PM )

taip. toj pačioj. nx ta ceremonija tau reikalinga?
ai, gi atsiminiau AŠ hahaha

tralivali ( March 29, 2009 at 7:30 PM )

ką? nesupratau 🙂

evelina ( March 29, 2009 at 7:32 PM )

1. kam tau reikalinga karūnavimo ceremonija?
2. supratai. o jei ne – tyngiu

tralivali ( March 29, 2009 at 7:43 PM )

žinok, nieko nesupratau ir jokia ten ne ceremonija, o evelina matuojasi bufetavos lankelį.

Evelina ( March 29, 2009 at 7:44 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook