“Nežinau, kaip laimėti tokią beviltišką šachmatų partiją. Čiuju, pisti iš figūrų ir lentos į veidą, sužerti ir pabėgti.”

2009-12-29 | 23:29 | This is the Life
29

Kaip ir kas mėnesį, kaip ir kas savaitę, kaip ir kasdien… MANE VISKAS NERVINA. Aišku, dabar prie visko prisideda ir nuostabūs iš už lango sklindantys garsai – statybininkų hardkoras. Persiprašau, spydkoras. Bandau išgirsti bent vieną savo protingą mintį, bet man nesigauna, nes protingos mintys – per tylios. Lieka tik tos durnesnės.

Naujųjų metų atėjimas į namus (kurie yra ne mano) mane veikia neigiamai. Visi planuoja, į kokį čia geresnį tūsą nuvaryti, nes atseit gi pagrindinis metų balius – neduokdie, per mažai nusigersim. O man taip liūdna ir visai nerūpi, kur aš švęsiu. Greičiau jis praeitų. Man liūdna, nes kaip ir kasmet, būtent švenčių laikotarpiu, vargšą kaimo žmogų aplanko apmąstymų metas. DURNŲ APMĄSTYMŲ METAS. Lyg niekur nieko, aš pradedu svarstyti apie visokius gyvenimiškus šūdus. Kaip kokia Visagino kaimietė (jei esi iš Visagino ir skaitai šį blog’ą, skubu Tave pasvekinti – esi viena iš nedaugelio ano rusyno išimčių).

Kas gi įeina į “gyvenimiškų šūdų” sąvoka? Na, tokie briedai, kaip KUR AŠ ESU IR KUR NORIU BŪTI (kalbu apie vietą gyvenime, o ne savo storos šiknos lokaciją) IR KĄ GI MAN BLET PO GALAIS DARYTI? Kad būtų mol geriau. Ko aš noriu iš savo gyvenimo ir kur man gauti babkių, kad lengviau būtų tuos norus pildyti. Aš pvz., norėčiau visą gyvenimą daug keliauti, kad niekur niekada nenusibostų. Visur man yra namai. Vietos, darbai, pramogos ir kiti dalykai turi tendenciją užpisti. Žmonės, beje, irgi užpisa. Pati norėčiau kitų neužpisti. O mane suptų neužpisantys. Nes kai jau labai užpist pradeda, tai ir užsipist galima.

Taipogi norėčiau būti kuo labiau nepriklausoma nuo kitų žmonių. Dabar, deja, negalėčiau pasigirti nepriklausomybe – tai man varo siaubingai nepakenčiamą depresą. Aš stresuoju ir stresuoju kasdieną. Man net nereikia rimtos priežasties stresui. Mano nervai ant tiek ištampyti, kad iš kiekvieno šūdo aš padarau gyvenimo tragediją. Ir baikit Jūs nx taisyt tuos kelius man po langais, po galais. Esu supista vėpla ir nuolat padarau kokią smulkią nesąmonę. Arba pasakau. Nekenčiu, nekenčiu, nekenčiu, nekenčiu šnekėti nesąmoniu ir daryti klaidų. Aš negaliu sau to leisti. Mano reikalavimai sau yra ant tiek aukšti, kad aš neleidžiu sau padaryti nė menkiausios klaidelės. O jei jau padarau, tai graušiu save apie tai visą gyvenimą. Ir po penkerių metų aš su įsivaizduojamomis ašaromis akyse prisiminsiu tokį šūdą kaip pvz., “per garsiai nusižvengiau troleibuse”. Ir graušiu save “kaip tu taip galėjai, kvaile?” būdu. Nors tokios mano “klaidos” net norėdami neatsimintų nei bendrakeleiviai, nei pats ponas Dievas… Ir baikit drožt tuos kelius, kartoju dar vieną kartą. Arba iškviesiu jums psichologais prisimetusių teroristų būrelį. Tankuose.

Kažkada, kai nusprendžiau, kad Vilniuje parkių man jau pasidarė per daug, sumąsčiau, kad gal jau metas pizdint į naują miestą ir neturėt suspistos praeities. Čia dar neprisišikau, bet manau, kad tai tik laiko klausimas. Nors gal aš ir klystu. Ne, aš niekada neklystu. Vėpla ir Niujorke vėpla. Mano atmintis per gera. O mano gėda amžina. “Gal Jūs, vaikeli, nepakankamai šniojate? Pagalvokite gerai apie tai.” Na, na. Atchodų aš nenoriu irgi.

Mano galvoje – per daug minčių. Durnų minčių. Tokie kiekiai informacijos ir problemų sprendimai toli gražu nelabai telpa toje galvelėje. Žandai šioje vietoje pasitarnauti nesiryžta. Mane užpisa svarstyti. Aš noriu daryti. Aš vis kažką renkuosi. A arba B. O gal C. Sakot turit ir D? Mmm, įdomu, įdomu. O jei paimčiau B, tai gal galėčiau jį sukombinuoti su C? Krč, užsiparinu ir neišsirenku nieko. Nes nieko nedaryti – lengviausia. Aš noriu į Niujorką.

Mano kvailu įsivaizdavimu, būtent ten būčiau laiminga.

O gal aš tik prastai išsimiegojau šiandien?

Komentarai

į Niujorką, 4ever į Niujorką.

yshtabi ( December 29, 2009 at 11:48 PM )

Negalvok, kad viena parinies, aš kiekvieną kartą prieš šventes, taip visų laukiamas gaidiškas šventes išeidinėju iš proto, ir kiekvieną naktį minčių srautas užpisantis atvaro, bet tiesiog taip yra, kaip yra… Norėčiau kokią dieną persišviest galvą ir atpalaiduot kokiu nors metodu tą neuroną vieną ar kelis, kuris (kurie) sukelia tą baisią užpisančią nežinią, ką daryt, kaip ir kodėl…. Nes sunku taip gyvent…

Netalentinga ( December 30, 2009 at 1:04 AM )

Taigi Niujorkas yra vienisu miestas. Chuli ten veikti. Geriau i Rio. Arba kur nors i Lotynu Amerika. Pasiimi tripa ‘Menuo upeje Anakonda”. Niekas smegenu nepisa. Tik krokodilai ir kitokie naudingi pazinti laukiniai gyvuleliai.

Andrius ( December 30, 2009 at 1:53 AM )

Aš ir esu vienišė. Rimtai.

evelina ( December 30, 2009 at 1:55 AM )

Tai reikia babkiu pastovu dachoda susirasti. Tada: 1. Stoji i univera laika tempti; arba
2. Antra puse dienos praleidi kokiam nors geram gyme, kur yra kas veikti.
Gyme zjbs, ten niekas proto nepisa. Apie mityba pradetum prota pisti kitu kampu.

Andrius ( December 30, 2009 at 2:00 AM )

stji į univerą laiką tempti. hahahahahhahahahahahaha. net galvos skausmas paūmėjo iš juoko.

jo, i gymą tai man reikia. nes jaučiuosi biškį karova.

evelina ( December 30, 2009 at 2:03 AM )

gime zjbs. Ten kaip darbe. Tik kad didelis butu. Ir kad dusai geri. Nakti sugrizti, kiausiniu su fri bulvems uzvalgai. Tada taip gera pasidaro. Visiskas pochuizmas.

Andrius ( December 30, 2009 at 2:14 AM )

ir sugadini visą sudegintą žyrą kartoškos žyru. bwe.:D

evelina ( December 30, 2009 at 2:16 AM )

kokiu kartoskos zyru? hahahaha Zyras zjbs, jis nekenkia. Blogiau angliavandeniai. Zyras yra reabilituotas, taip sake viena medike is kauno. Sita, svarbu yra medziagu apykaita. T.y. kaip daznai ir efektyviai maistas pavirsta i sudus.

Andrius ( December 30, 2009 at 2:29 AM )

todėl aš ir nešiku hahahahahhahaa

evelina ( December 30, 2009 at 2:52 AM )

Neisivaizduoji, kaip tai yra negerai. Sudai kondensuojasi kune ir todel depresija kyla. Depresija – tai kada sudai sukyla i galva. Dar galiu apie sikimo technika papasakoti, skaiciau bliat, psichoknygose.

Andrius ( December 30, 2009 at 3:06 AM )

Neprisimenu, kuris rase, bet esme tame, kad sikti reikia visiskai be pastangu, t.y. privesti kuna prie automatizmo, kada reikia tiesiog issitustinti ir tiek. Ir shikimo procesas turi trukti max minute ir nieko negeneruojant.

Andrius ( December 30, 2009 at 3:08 AM )

papasakok, papasakok.

evelina ( December 30, 2009 at 3:08 AM )

Shikti mokiausi, kol Vilniuje buvau. Esme tame, kad ismokti atpalaiduoti tiesiaja zarna iki ji sugebes tinkamai isrefleksuoti shikima. Tam reikalinga, kad ji pastoviai butu apkrauta, t.y. butu maisto viduje. Bet tam reikalinga, kad toji zarna atsipalaiduotu, o atpalaidavimas imanomas tik per zarnyna. Todel butinas pastovus zarnyno dirginimas. Dabar klausimas: kuo imanoma zarnyna sudirginti, kad ji max atpalaiduoti?

Andrius ( December 30, 2009 at 3:13 AM )

anal sex?

evelina ( December 30, 2009 at 3:15 AM )

Ha ha, cia homovarianas, bet skaiciau, kad moterys jo irgi nori irgi del tos pacios priezasties – atpalaiduoti tiesiaja zarna. Zarnos viduje yra slizistaja obolochka, kuri lengviausiai sudirginama siltu skystu maistu – sriubos, arba idealiausias variantas – koses, nes jos dar priduoda svorio, skatina virskinamo maisto judejima viduje. Tavo cipsai gali patenkinti tavo liezuvio receptorius, bet gali buti sunkiai priimami zarnyno.

Andrius ( December 30, 2009 at 3:22 AM )

be to, netikiu, kad anal sex gali suteikti malonuma. Dulkinau i shikna karta tokia Natasha pries devyneris metus. Nepatiko nei man, nei jai. Jis bandomas tik vien del to, kad atpalaiduoti tiesia zarna ir sfinkteri.

Andrius ( December 30, 2009 at 3:25 AM )

bet dauguma bernų kažkaip svajoja apie tai…

“uoj ne ten pataikiau”

evelina ( December 30, 2009 at 3:49 AM )

Ne į diskusijos temą 🙂 :

Mergyt, varyk į NYC dabar, po naujų metų. Dabar arba niekada. Kai sulauksi mano amžiaus (he he), bus jau nebeįdomu.

Nežinau, kaip ten su darbais (pati neieškojau), bet pažįstu vieną lietuvį, kuris ten studijuot media menų išvažiavo. Yra ten visokių nesąmonių, reikia tik paieškot…

Smagaus gyvenimo kitais metais!

Sandra ( December 30, 2009 at 6:58 AM )

dabar dar nevarysiu, nes londonas nenusibodo ir reikia tuo PASIDŽIAUGTI. 😀
tačiau nuvaryti trumpam apsižvalgyti vis tik norėčiau labai. todėl sausio mėnesį, kai būsiu lietuvoj, darysiuos naują pasą. kad būtų rami galva, jei ant galvos nukristų lėktuvo bilietai.

ačiū! tau irgi. 🙂

evelina ( December 30, 2009 at 10:15 AM )

O as kitamet irgi planuoju nuvaziuoti i NY apsizvalgyti, man atrodo bilietai netokie ir brangus apie 200 svaru or smth.

O kodel tau Evelina taip imponuoja NY? Sex and the city itaka? 🙂

Andrius ( December 30, 2009 at 10:32 AM )

Internetinio vyro įtaka, hahaha

O ką man pvz daryt, jei aš LT kaime pripratau prie šiltos sodrinės vietelės ir buto su jacuzzi. NY tai vėl tektų į bomžų laikus grįžt :/

Kas geriau – fat cat VLN ar bomžas NYC ?

internetinis_vyras ( December 30, 2009 at 10:50 AM )

andriau, jo. čiuju, kad tai sex and the city ir kitų serialų įtaka. 😀 gal dar kažko. nu, aš visada norėjau būtent ten. jo, internetinio vyro irgi hahahaha.

bomžas NYC geriau. taigi nebūsi amžinai ta bomže, jei galvos gabalą turi. o tu taigi turi ne vieną.:)

evelina ( December 30, 2009 at 10:55 AM )

Hah, įkalbėjai 🙂

P.S.: plastinę akių vokų pakėlimo operaciją pasidaręs A. Kubilius sakė, kad kitąmet bus tik geriau. Įkirpta į šikną prezidentė sakė, kad viskas eis blogyn. Ach…

internetinis_vyras ( December 30, 2009 at 11:03 AM )

nu blet, tai ne man vienai čia tokios nesąmoningos mintys galvoj ir ne aš viena esu super perfekcionistė, besigraužianti dėl kiekvieno savo ne taip padaryto veiksmo ar pasakyto žodžio. net, pvz, atsimenu didesnes nesąmones iš kokios šeštos klasės. nors, kaip tu ir sakei, niekas vistiek to jau nebeatsimena. nu ir n*, bent jau netapsiu kokia lieva kale, kuriai ant visko nusišikt (ant kitų nuomonės tai aišku, bet apie savo reputaciją kalbant) ir kuri lengvai degraduot gali ir nusirist žemiau net už vidutinybę.
krč puiki nuotaika naujametinė 😀

cloudmaker ( December 30, 2009 at 3:55 PM )

gėda pelėda 😀

evelina ( December 31, 2009 at 9:37 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook