Net ir rudžiausias šokoladukas turi jausmelių

2010-06-28 | 02:33 | This is the Life
28

Vargšė Tviksela. Sėdi sau liūdna apsitviksinus prie kompo. “Atsiprašau, kur čia pas Jus statusas apsideitina?” Windowsai – tau ne Bletberry operacinė sistema, chui pariši, kur čia ką rašyt.

Liūdesiuksas ir toliau raižo Tvikselai paširdžius – “Kas man tame Loldone pins kasas nx?” Per Skaipalą kasyčkų nepripinsi.

“Virginijos” interneto ryšio padugnės vis mums neįveda šniūrles0. Atvarysiu daryt tvarkos ar ką. Arba vėl dingsiu be žinios metams.

Nusprendžiau, kad šiemet gal jau reikia apsilankyti Stereoupėje. Kažkaip man šis Nutelos ir šeimyninių vakarienių ketvirtą ryto kupinas ilgasis savaitgalis labai jau neprailgo. Norisi tęsinio. Ant Čiužinuko. Šaukštu kabinant šviežutėlę Nutelą. Girtas tėvas ir Nutela visuomet pasirūpins sesės ir Tvikselos alkiu, kurio nėra. Apkamšys cepelinukais. O aš iškepsiu tau omletuką. “Čia ne aš, čia jis.”

Čiužinukas vakar prarado nekaltybę. Šeima labai didžiuojasi šiuo sūnelio pasiekimu. Tviksela ir Nutela šiandien nuvežė Čiužinuką tėveliams. Tada visi susėdę žiūrėjome filmuką “Čiužinuko kelionės”. Oi daug nukeliauta, oi daug. Mažius jau N kartų prie ežero lankėsi. “Užaugęs būsiu Guliveris. Apkeliavęs pasaulį, apsistosiu druskos kasyklose.”

Nerandu nuotraukos, imituojančios dviejų Twixo gabaliukų pisybą.

Varau biškį į Dormeo padormirint. “Jūsų dukra labai gražiai dainuoja portugališkai.”

Kitos serijos gali ir nebūti.

Komentarai

Déjà vu

archatas ( June 28, 2010 at 12:46 PM )

syza….

wegetr ( June 28, 2010 at 1:50 PM )

Liuks.

Andrius ( June 29, 2010 at 12:17 PM )

ka vartoji?

eskimas ( July 4, 2010 at 10:49 PM )

VISKĄ. Ką pats?

evelina ( July 4, 2010 at 10:57 PM )

Nuostabybiskai zavu,aukstos klases minciu lavina , kuri buvo suvaldyta ir sutalpinta i tinkama vieta. Tu tikrai tinkamai valdaisi,zinoma, juk nenori sustabareti laike:) Kiekvienas darbas turi vis kitokia kokybe ir ji soka vis auksciau. Manau, kad gera kryptim suki su kiekvienu darbu. Papuskim jai i ausi ir linkekim begalinio ryzto!

turbintuvas ( July 7, 2010 at 11:38 PM )

pasitikiu zmonemis , kurie penkais dienas kraujuoja ir po to nenumirsta:P

turbintuvas ( July 8, 2010 at 9:33 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook