Nėra gyvenimo, nūūū nėra

2013-05-25 | 14:35 | Batai, tašės & more
25

Pastaruoju metu aš kažkodėl labai kenčiu ir pergyvenu. Širdyje jaučiu kažkokią tuštumą, liūdesį, nerimą. Jų nenumalšina nei čipsai, nei kokteiliai. O blogas oras tuos siaubingus jausmus dar labiau paaštrina. Prošvaisčių netolimoje ateityje, deja, nesimato. Muahahahahahahhahahahaha, ką tik pračekinau Gismeteo prognozę dviems savaitėms į priekį, tai karočia, tuo laikotarpiu nebus nei vienos dienos, kai bus šilčiau nei +10. This is birželis. Štai tokios tos vasarėlės Amsterdame. Žodžiu, apie barbequoi mūsų šauniajame sodelyje jau kaip ir galiu pamiršti (nors vakar lyg tyčia įsigijom griliuką, tai gal dabar kaip tik reikės prie jo šildytis ir – papildoma nemokama nauda – nervinti kaimynus kvapais).

Taip atrodo mano sodas, kai užsuka saulė.

Taigi, grįžtant prie posto pradžios ir esmės: kas gi taip neramina jautrią Evelinutės širdelę? Mane visiškai žlugdo mano spintos turinys. Pastaruoju metu apie tai nuolat kalbu Feisbe. Nuolat. Nu, nes neįmanoma bl – skausmą reikia lieti ir juo dalintis, nes kentėti vienatvėje kenkia ir taip nekokiai veido odai (alcohol, drugs, lack of sleep – juokauju, žinoma – darbas, darbas, darbas). Na, o spintos turinys tai yra maždaug toks: šūdas; šūdas; šūdas; šūdas; pusė velnio; šūdas; šūdas; o siaube, kas čia per ŠŪDAS; tingiu lyginti; šūdas; na, su šitu dar GAL galima pamiegoti. Joje visiškai nėra nei vieno daikto, kuris man patiktų ar juo labiau – tinkamai atstovautų mano asmenybę: kreivoka, bet subalansuota; juoda, bet nenuobodu; asimetriška, bet tvarkinga; neekstravagantiška, bet biškį minimaliai (labai minimaliai) edgy ir rock ‘n’ roll. O dabar toje spintoje kažkokia, atsiprašant, chuinia. Jei ten kada nors ir buvo kas nors gero (o tai buvo labai labai seniai), tai tie skudurai jau yra sunešioti ir tinkami nebent grindims valyti. Bet aš jų dar neišmetu (į charity shopą net nežinau, ar negėda būtų tokių nešti), nes tada vapšie liksiu nuoga (kas man visai patiktų, bet mes kiek kitokiame pasaulyje gyvenam). Kaip egzistuoti toliau, aš nežinau. Aš, aišku, galėčiau nusiprikti vieną-kitą daiktą, bet tai NEPADĖS. Man reikia keisti VISĄ garderobą – nuo A iki Z, nuo prisegamų kojinių iki paltų, nuo jumpsuitų iki kardiganų, nuo pižamų iki skarelių.

Kalbant apie zjbs rūbus (nors ir ne iki galo mano skonio):

P.S. Dar man labai įdomu, kaip po šimto metų atrodys mano veidas. Po šimto metų girto miegojimo su makiažu. Nu gerai nors tiek, kad dabar dažausi žymiai mažiau nei seniau (going for that natural look, ya know).

Komentarai

pamiršau paminėt, kad dar verkiant reikia naujų akinių 🙁

Evelina ( May 25, 2013 at 2:42 PM )

grynai.

Kotryna So via Facebook ( May 25, 2013 at 2:44 PM )

Blemba, kaip skaudu skaityti. Laikykis maže! Teleloto tau padės. Jau jaučiu

Andrius ( May 25, 2013 at 2:45 PM )

miau miau, nu aš tikiuosi bikinių sezonas mane apramins.

Evelina ( May 25, 2013 at 2:52 PM )

;/

Romintė Niedvaraitė via Facebook ( May 25, 2013 at 3:31 PM )

Karoče tingiu skaityt visą, bet taip jums emigrantai ir reikia 😀

Meu ( May 25, 2013 at 3:34 PM )

absoliučiai ne į temą (nes man tu VISADA gerai atrodai), man labai patinka va šitas SOlange gabalo remixas: https://www.youtube.com/watch?v=bZ4SlQv9BY8

Lina Kazlauskienė via Facebook ( May 25, 2013 at 3:38 PM )

Vienos bedos… ar gera mergaite Evelina buvo? Ar nusipelne?

Alonzo ( May 25, 2013 at 3:43 PM )

labai gera mergaitė. ask santa!

Evelina ( May 25, 2013 at 3:49 PM )

Lolz same old Sh** same old hun 😉

Zivile ( May 25, 2013 at 3:54 PM )

jo, žinau šitą, bet man originalas labiau.

Maistas Ausims via Facebook ( May 25, 2013 at 4:16 PM )

man tai tas Cyrilas buvo atradimas 🙂

Lina Kazlauskienė via Facebook ( May 25, 2013 at 4:26 PM )

o ne, be barbequa? 🙁

Mantas Velykis via Facebook ( May 26, 2013 at 4:53 PM )

vakar mini bbq pavarėm, bet ėdėm viduj, nes dubyna 😀

Maistas Ausims via Facebook ( May 26, 2013 at 5:09 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook