Nepisanepisanepisanepisanepisanepisanepisanepisa

2009-04-11 | 14:51 | Šiek tiek info apie mane
11

Vakar nesitūsinau, grįžau namo pirmą (apgirtusi nuo vyno), labai blogai miegojau, sapnavau totalias nesąmones. Pradedant tarakonais, kurie yra didžiausia mano gyvenimo fobija (juos sapnuoju, kai padarau ką nors negero ir graužia sąžinę, bet šįkart kaip tik nešikau niekam ant galvos),  baigiant dvigalvius vaikus gimdančiomis ex’ų žmonomis:

Vaikutis gimė su dviem galvom, bet be pagrindinės – bybio. Mamos likimas – budėti visą gyvenimą prie jo lovos, o tėvelio – arti ofise viršvalandžius. Po darbo pisti didžiausią ofiso žiurkę – šešiasdešimtmetę frigidišką valytoją. Nes žmona neturi laiko. Laisvalaikiu, kai vaikas miega, ji užsiima buhalterija – skirsto babkes vyro vaistams nuo alkoholizmo bei sūnelio “Ibumetinui” nuo dviejų galvų skausmo. Kažkiek pasilieka ir savo valerijonui.

Kaip matote, mane eilinį kartą ištiko egzistencinė krizė (tokiais atvejais pradedu kalbėti nesuprantama žmonėms kalba ir manęs pradeda teirautis, ar neištiko tavęs šyza kartais). Nes nykus tas mano gyvenimas visgi yra. Lyg ir neturėčiau kuo skųstis – dažnai sulaukiu kažokių pasiūlymų (man siūlo megzti ir dažyti kiaušus), dėl kurių jaučiuosi reikalinga ir galinti pagelbėti žmogui buityje. Nes žmonės patys nesusitvarko su savo kilimais, nekalbant jau apie varginančius senatvės požymius nosyje. Tačiau pati sau aš negaliu pasikloti net lovos. Nes, blet, virškinu “Aktimelį” šiuo metu. Tiesą sakant, mano nuotaika jau pakilo iki pusės velnio lygio (lyginant su naktiniais klyksmais kai kam į “Skaipą”), bet mane dar vis vargina kažkoks agresijos priepuolis. Ir aš žostkai nenoriu tvarkyti chatos.

Beje, o aš vulgari?

Komentarai

o tai ko taip anksti grizai?

:)) ( April 11, 2009 at 3:05 PM )

neįdomu mieste

evelina ( April 11, 2009 at 3:05 PM )

apgailėtina. diedas dar tau sijonus turės lygint, kai tau bus ne ta diena
“Beje, o aš vulgari?”
taip. jei tai iš tikrųjų kažkiek atspindi tavęs, tai gal tai +

tralivali ( April 11, 2009 at 9:00 PM )

tik nesupratau, kas būtent apgailėtina

evelina ( April 11, 2009 at 9:02 PM )

ko neini tusintis?:D

:)) ( April 11, 2009 at 9:38 PM )

o nx? velykos.

evelina ( April 11, 2009 at 9:40 PM )

cia kad nesitusinai vakar tarakonus sapnuoji , zinok as siandien visa diena uzsiemu sapnu interpretavimu ;D deja , del dvigalvio vaiko niekuo negaliu padeti… matyt vynas suveike ;D

fetisistine ( April 11, 2009 at 11:40 PM )

tu geriau interpretuok citatą postu žemiau.:)

evelina ( April 11, 2009 at 11:42 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook