Neliesk mano kojinių, neliesk

2009-11-29 | 18:48 | This is the Life
29

Aš ir mano blog’as niekaip negalime susitarti, kiek daug galima sau leisti čia rašyti (man rodos, aš apie tai kalbu jau kokį 12345-tą kartą, bet nesvarbu – reikia DAR). Ta prasme, kiek atvirai. Galvojau pasitarsiu su drauge:

– Aš pvz., noriu jiems papasakoti, kad šitas tamponas – nepatogus. Kaip manai, čia normaliai būtų?
– …

O kaip Jums atrodo? Vis tiek gi nebegyvenu Lietuvoje, tai niekas į akis kreivai “Gravityje” nebežiūrės. Šitas klausimas mane turbūt kankins visą gyvenimą (nejaugi aš ką tik pasakiau, jog “Ausų Maistas” gyvuos VISĄ MANO GYVENIMĄ?)… Bet sunkiausia būna nerašyti apie tai, apie ką norisi parašyti, bet tu to padaryti negali, nes ten yra įsivėlę kiti žmonės. Jie gi gali supykti ir t. t.

Picture 2Picture 1

Šiandien aš tvarkiau šitą nuostabų bordelį <<<n u o t r a u k o s>>>. Prašau atkreipti dėmesį į vaizdą iš arčiau. Į viryklę. Dabar jau ją pamerkiau ir užmarinavau “Fairyje”. Niekaip negaliu suprasti, kodėl iTunes neužsičiaupia grojęs Amy Winehouse. Wine house, hehe.

Aš tokia invalidė. Vakar net nepajudėjau iš namų. Na, neskaitant grįžimo namo “iš po vakar”, nuėjimo į kabaką apačioje ir apsilankymą neveikiančioje parduotuvėje. O invalidė esu ne tinginystės prasme – ne, ne, ne. Mano kojos baisiai injured – negaliu paeiti. Vienas kelias sutinęs visas. Bwe, koks nesexas.

Nekenčiu žmonių sergančių smegenų ligomis. Blet, blet, kodėl aš turiu dėl šito nervintis KASDIEN? Aš tikrai nusipelniau pailsėti nors vieną bl dieną. VIENĄĄĄĄ!!! DIENĄ.

Niekaip negaliu atsisėsti ant dietos. Man trūksta valios. Kodėl niekas manęs nepriverčia? Nejaugi niekam nerūpi mano grožis? Manęs turbūt tikrai niekas nemyli… Aš nežinau, ką man ėst. Nekūstu aš nuo Jūsų ryžiukų supistų. O Ispanijoje dar ir vieną kilą priaugti sugebėjau (būta picų ir ne vieną kartą). O gal tas kilas mane ištiko dėl PMS’o – bbž jau dabar. Reikės pasiverti PO TO.

Komentarai

Kaip faina, kad yra kas labiau apsikuičia nei aš. Jaučiuos apvalyta nuo savo gėdos 😀

Ieva ( November 29, 2009 at 7:34 PM )

Nuo kablų kojos sutino?

nevermind ( November 29, 2009 at 7:43 PM )

šįkart ne nuo kablų.

o savo gėdą prašom jausti ir toliau. aš gyvenu ne viena. 😀

evelina ( November 29, 2009 at 7:49 PM )

TU NORI SUKŪST??? tokių lieknų kojų seniai nemačiau. (veidrody tai išvis nežinia kada)

cloudmaker ( November 29, 2009 at 7:52 PM )

cloudmaker, pažiek į manekenių kojas… va ten tai kūdos. o ne čia.

evelina ( November 29, 2009 at 8:07 PM )

Ok, ačiū, vėl jaučiuos apsikuitėlė numeris vienas :/ Bet tai tu ir tvarkyt ne viena turėtum!!!

Ieva ( November 29, 2009 at 8:27 PM )

Nu tarkim Tavo kojos tai man gražiai atrodo, nu bet kai kurių manekenių, tai jau nesveikai kūdos. Tada klišos atrodo ir šiaip, toks jausmas, prisilies ir taiiiip skaudžiai tais savo išsikišusiais kaulais.

Pooshie ( November 29, 2009 at 8:29 PM )

man ir reik sukūst. bet jau penkta diena gyvenam su berno tėvais, nes bernas susirgo gripu, tai ta jo supermama neša mums į lovą pusryčius, po to pietus ir vakarienę, o nevalgyt nemandagu, nes tipo tada jaučias neįvertinta.
šiandien pietums kaip tik turėjau suvalgyti kaugę ryžių su jautiena, nevirškina iki dabar. Ir faktas – nuo ryžių nekūdėjama.
Antras faktas – svoris yra žiauru, jis užklumpa iš pasalų. Evelina, laikykis, aš su tavimi.

elena ( November 29, 2009 at 9:15 PM )

OMG!!! kaip nepavydžiu. gyvenimas su nuosavais tėvais irgi kenkė mano figūrai. nepaisant to, kad aš nuolat rėkaudavau ir jokių ten mandagumo taisyklių nesilaikydavau. bet bėda tame, kad kai yra, tai ir nori labiau, negu tada, kai NĖRA. 😀

jeigu tu sergi, siūlau tiesiog suvaidinti, kad gydytojas tau išrašė dietą (man sergant taip buvo ne kartą – leisdavo tik košes ant vandens žrat’). nu arba leisti į klozetą… bet jei atseks, tai bus pisdą. 😀

aš galvoju, gal man blog’e reik užkurti dietininkės dienoraštį ir fiksuoti viską, ką ėdu. tai prieš jus man gi bus gėda ėst daug. 🙂 o cheatinti būtų pačiai prieš save gėda.

šiandien viriau sriubą: vanduo, druska, svogūnas, morka, brokolio keli gabaliukai. tai čia nesiekia nei šimto kalorijų…

evelina ( November 29, 2009 at 9:32 PM )

nu ir nevala ta Eveliūtė 🙂 o dar ir trenkta su savo kūdinimusi, kai jau ir taip per kūda ir net ne be sexy toks kūdumas atrodo. Nu žodžiu nelabai patrauklus vaizdas susidaro, nekabinčiau tokios nei per kur 🙂

diedz ( November 29, 2009 at 10:02 PM )

uoj uoj 😀

evelina ( November 29, 2009 at 10:04 PM )

ai, o chata jau sutvarkyta ir išlaižyta. 😀

evelina ( November 29, 2009 at 10:07 PM )

a tai kad išsišveiti chatą kartą per menesį(ar ketvirti), tai cia zajabys ir gali savim didžiuotis? 🙂

diedz ( November 29, 2009 at 10:40 PM )

gyvenu NE VIENA. manęs čia nebuvo tris sav. kas dar neaišku? 🙂 ir valau aš ją kas antrą dieną, nors tai tikrai nėra tavo reikalas.

evelina ( November 29, 2009 at 10:46 PM )

čia tiems, kas sako, kad skinny mergos nesexy ir nesukelia jokių fantazijų etc.:
draugė sakė, kad kažkurioj ten laidoj Paškevičiūtė buvo išrinkta labiausiai fanatzijas vyrams sukeliančia panele. ir ne jokios didžiapapės didžiašiknės, o mergina, kuri tikrai labai skinny.

Pooshie ( November 29, 2009 at 11:26 PM )

Brr. Na ir kojos. Gal tau maisto iš Lt atsiųsti? Ir šiaip man įdomu – tu pastoviai zyzi, kad esi stora tam, kad tave visi pultų girt? Nes kaskart po tokių pasisakymų pasipila “omaigod, kokios gražios kojos”, “kaip aš tau pavydžiu tokių skinny kojų” ir bla bla bla.
TIk nepradėk pasakot, kad “nepatinka – neskaityk” arba “man giliai p*”. Nes irgi pabodęs variantas.
Taip kad linkiu būti sveikai.

Taigi ( November 30, 2009 at 12:53 AM )

taigi kaip tik skaityk. 😀 tu ką – aš tai jau tikrai nesiruošiu darytis minusinio promo. 😀

gal kojos ir gražios, bet neaplenkia jų moteriškos problemos… ir tik suėsk ką nors ni to, iš karto pakyla svarstyklių rodyklė. aš kankinuosi visą gyvenimą. bet kančią stengiuosi traktuoti kaip mylimą darbą, o ne osvencimo katorgą.

jei nori būt graži, turi parintis KASDIEN PER AMŽIŲ AMŽIUS FOREVER.

maisto man negalima daugiau. noriu sausainių. ačiū dievui, skauda koją ir negaliu nubėgti iki pardės. jaučiu, todėl dievas man ir atsiuntė tą skausmą… kad graži būčiau. va tik jis mane ir myli…

evelina ( November 30, 2009 at 12:59 AM )

to Pooshie, ar tik pati nebūsi iš tų perkūdėlių, kad čia savipaguoda užsiimi? kad kažkokioje laidelėje trys bambukai išrinko Aistę kaip labiausiai sexy (nes daugiau nebuvo iš ko rinktis), tai nereiškia, kad vyrams apskritai patinka perdžiūvėlės. O be to kad ir mūsų gerb Eveliūtei iki Aistės kaip iki mėnulio, Aistė ir gražesnė kelioliką kartų ir papus turi, nu žodžiu zajabys merga. taip kad..

Alus ( November 30, 2009 at 8:40 AM )

zjb, fotkėj kažko trūksta iki pilno vaizdo. pvz. čigoniuko kokio po lova ar pan.

petras ( November 30, 2009 at 10:17 AM )

to alus: evelina kitokio tipazo nei toji tavo aiste.
be to man asmeniskai kuda ir su krutine negrazios.
o pas evelin dar yra tos krutines sakyc.
o kas del prisiziurejimo, tai neleidziu sau svert daugiau kaip 50, max plius du kg. negaleciau apsileist.

zic ( November 30, 2009 at 1:23 PM )

Alus, nežinau, ką Tu vadini perkūdėlėm, bet jaučiu, kad aš priklausau toms. Ir man TAI PATINKA. Niekada nesilaikiau dietos ir, spėju, nesilaikysiu. Dievas davė būt kūdai tai ir būsiu.

Pooshie ( November 30, 2009 at 4:54 PM )

gerai, kad patasei TAU tai patinka, butent 🙂 o pries tai pateikei savo sita nuomone kaip visu vyru nuomone. Ne ne panelyt, vyrams kūdenos tikrai nepatinka. Nesuprantu ką jūs pačios veidrodyje įžiūrit gražaus, kai matot šviečiančius šonkaulius, kojytes kaip pagaliukus, nulį papų ir nulį užpakalio 🙂 jaučiu pačios sau gražios ir tesate 🙂

Alus ( November 30, 2009 at 5:55 PM )

bet kad man patinka vyrai, kuriems kūdos patinka.

tai gal taip pasaulis ir susiderina?

evelina ( November 30, 2009 at 6:06 PM )

Alus, ne kaip visų, o kaip dalies. Ir pats nepateikinėk savo nuomonės kaip VISŲ vytų nuomonės, ok? Nes aš puikiai žinau, kad yra vyrų, kuriems patinka skinny panos. Ir Evelinos paskutiniam komentarui pritariu 110 proc.

Pooshie ( November 30, 2009 at 7:58 PM )

eikit visi sikt nx. kuda nekuda whats ur problem:D ka kudu koju skaudet negali?
o tu blet suka su peiliu virykle braizai:DDDD ahahahaha eik cilit BANG nusipirkt ir bus easy:) miegamasis tai kaip pas sesiolikmete. (save prisiminiau)eik tvarkytis o tai iskwiesiu tas beprotes is how clean is ur house:D xxxx

d_eeelaila ( November 30, 2009 at 8:34 PM )

pritariu paskutiniam evelinos koemntarui simtu 50 procentu 🙂
na tikrai mano kompanijoj vyram patinka tas kas ir man grazu.

zic ( December 1, 2009 at 12:26 AM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook