“Nedavertinau, zuikeli, tavęs.”

2009-02-21 | 17:54 | This is the Life
06

“Tu, blt, maže, kas tau yra? Su kuo ten draugauji*?”

Sveiki! Rašau, nes žiūriu, kad jau skundžiasi kai kurie – ko čia nerašai mol, kale. Iš tikro tai aš tiesiog nesu nusiteikus rašinėliams šitiems, nes aš nenoriu su Jumis kalbėti, suprantate? Aš nervuota ir mane nervina viskas. Aš nudėsiu tuoj ką nors. Man rodos, pagaliau supratau, ko aš labiausiai nekenčiu. To debiliško pozityvo. Bet ne tokio, kokį duodu aš (tas yra OK), bet to tokio debiliško daunų pozityvo “utiutiutiu”.

“Tikiuosi šaltinių vanduo stebuklingas pagydys mano akis. Galiu ir tau paimti litriuką. Užpilsi ant galvos kuriam nors savo daunų. Atsiprašau, laimikių.”

Šiandien vėl nepasiimsiu lauktuvių iš Maskvos. Nes vietoj to, kad varyčiau į “Gravity” ir kitas Vilniaus pajuodėlių irštvas kaip visi normalūs žmonės, aš varysiu į kaimą. Visi žino kaip aš “myliu” kaimą. Krč, Vilnius verkia, kaimas žvengia. O Evelina išvažiuoja. Nežinau, ar varysiu į pirtį, bet maudymuką prigriebsiu.

– Mano kelioninė tašė – myžaluose.
– Mhm. Tik apsirenk ne prabangiai, o šiltai – lauke šalta.
– Gerai, užsidėsiu šūdino ką nors, kad derėtų prie myžalų, kurių neimsiu.

O gal ne viskas taip blogai, kaip man atrodo? Juk ir kaime gerti galima**.

O šiaip tai nieko naujo pas mane. Viskas sena ir leva. Lietuvoje dar vis krizė. Žmonės į komandiruotes nebeskraido lėktuvais. Taupo litus, varo autobusu. Kelionpinigių irgi mažiau duoda. “Apsieisit ir be šopingo” – sako mums šefai. Taip, mūsų seni skarmalai visai mus tenkina ir mes renkamės pigų junk foodą.

Žodžiu, neturiu aš laiko šiandien plepalams. Jau ir grožio miegui neliko laiko. Žiauriai noriu pasislėpti nuo visų ir pabėgt kur nors atostogų. Gero šeštadienio ir pachmelno sekmadienio. Ciao.

*Nesusipratėliams: kalba eina apie draugus, o ne relationships – tokių aš nepripažįstu šiuo metu.
** Aliuzija į žinomą frazę apie Kauną.

Comments are closed.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook