Ne visus tituluoju “užjūrio princais”

2009-04-19 | 02:32 | Bullshitism, This is the Life
19

dancerina

UFB ir šliundra jau seniai tapo sinonimais. Nuotraukoje – šokiai prie stulpo striptizo klube “Vijurkas”. Po Lietuvą nuo seno sklando gandai apie gyvuliškas šokėjų gyvenimo sąlygas, seksualinį išnaudojimą ir šerimą morkomis.

Pastebėjau tokį vieną savo įprotį ar kaip čia pavadinti. Mėgstu žmones (ypač bernus) vadinti pravardėmis, kai apkalbinėju. Aišku, jie tų pravardžių nežino (tfu, tfu, tfu). Žinoma, ne visi ir turi tokias. Pravardės būna juokingos ir paprastai turi neigiamą prasmę. Dažnai būna susijusios su pavardėmis. Ir atrodo, kad jos taip puikiai atitinka žmogaus charakterį, kad jeigu dabar kelias išvardinčiau, tie žmonės kaip mat suprastų, jog kalba eina apie juos. Savaime suprantama, kad čia (kaip ir visoje Marijos žemėje) egzistuoja korupcija. Todėl vieniems (išrinktiesiems) atitenka geresnės pravardės, o kitiems – šūdinesnės. Bepravardžių mano gyvenimo žmonių prašyčiau nedžiūgauti. Greičiausiai Jūs tiesiog nesate vertas net mažiausios mano beribės fantazijos nuotrupėlės.

Kartais dar mėgstu bernus vadinti daiktais. Ne tik vadinti, bet ir laikyti. Ypač tuos, prijaučiančius vergovei, jaunuolius (jaunus, Evelinos “nedavertintus” protus). Pvz.:

“Jis (būdamas daiktu) kartais pasielgia žmogiškiau už tave, gyvate.”

“Tas jaunuolis – visai protingas. Kaip daiktui.”

“Nekalbu su daiktais. Esu sveikas žmogus.”

Parašysiu kelias pravardes, kurias dar galima viešinti. Abėcėlės tvarka, žinoma. Aš myliu savo daiktus, todėl nenoriu jų įžeisti. Štai keli pavyzdžiai: Banditas, Daunas, Giunteris, Hardkoras, Kaimas.

Dialogas, kad būtų lengviau suprasti pravardžių PRASMĘ. Patikinu Jus, jos visos yra labai PRASMINGOS. Tikrai:

– Pisi kaimą šiandien? (tyla) Pisi į kaimą, klausiu, šią naktį? Atsakyk nx, kaimiete.
– Kokį kaimą? Durnas tu? Nepisiu aš jo. Tegul smaukosi į mano nuotrauką. Hahahaha.
– Ahahaha. Į kokią?
– Į gražią.
– Gal į tą, kur šiukšles neši? Kaimiečiai gi mėgsta atliekas.

Tik nesakykit, kad šlykštu, nes man ameniškai yra mirtinai juokinga. Cha cha cha. Na, gerai. Baikime tuos juokelius ir grįžkime prie temos… Mano draugai savo pažįstamiems taipogi naudoja įvairias pravardes, apie kurias aukos nė nenutuokia. Viena iš paskutinių geresnių mano girdėtų skamba taip – NUMBER FIVE. Šis skaičius turi labai simbolinę reikšmę. Jis reiškia, jog mano draugė yra beveik nekalta šiais padugnių ir ištvirkėlių laikais.

Man pačiai pravardės net nereikia, nes užtenka ir pavardės. O Jūs žinot kokių nors gerų (pravardžių)? Perspėju: tik nesugalvokit niekas išduoti manosios, nes iš karto pisiu baną ir pliūchą. O galvą nuleisiu į kanalizaciją, palikdama begalvį kūną klūpėti virš unitazo.

Komentarai

“Nekalbu su daiktais. Esu sveikas žmogus.” & “Tegul smaukosi į mano nuotrauką. ” made my day.

BS ( April 19, 2009 at 12:00 PM )

esi slykstus zmogus ir skaitant tavo tuos blogus mane ima siutas, nes vis dar sunku suvokti, kad yra TOKIU kaip tu…Vaidini kieta, bet tas tavo kietumas tave vercia buti tikra K****.

Domi. ( April 19, 2009 at 12:10 PM )

ahahahahaha 😀 evelina ant tavęs užstumė. 😀 retas reiškinys… 😀 verta susiimt? 😀 ms. bich? 😀

paUGLYnk mane ( April 19, 2009 at 12:14 PM )

BS 😀 linkėjimai.

Domi., bet gi vis tiek skaitai. Ir netgi pakomentavai. O mes (aš ir mano smegenys) juk tik to ir siekiame.

evelina ( April 19, 2009 at 12:15 PM )

PaUGLYnk mane,

retas? tu ką.:D aš jau pripratus. nu ir šiaip gi į daiktus žiūriu kaip į vartotojus. bele vartoja. man nesvarbu, kad nuo nupirktų maisto produktų kažkas apsivemia. man svarbu, kad tuos produktus pirktų. u know?:)

evelina ( April 19, 2009 at 12:18 PM )

chujamapampyna

pikselis ( April 19, 2009 at 2:24 PM )

“man nesvarbu, kad nuo nupirktų maisto produktų kažkas apsivemia. man svarbu, kad tuos produktus pirktų. u know?:)”
;D hahaha, teisingai , visur gi taip ir maximoj ir maistasausims.lt
toj nuotraukoj ten tu?

fetisistine ( April 19, 2009 at 3:37 PM )

aš 🙂

evelina ( April 19, 2009 at 3:41 PM )

tai patikek , mergaite , tu esi liekna kaip stirnike , jauciu lieknesne nei as ir gali valgyt tu tuos savo cipsus ir pries visokias kales maivytis , kad del tokiu dievo suteiktu privalumu , valgai kiek nori kada nori ir kaip nori , aisku as maivytis neturiu jokio reikalo nes po kolkas jokios bitchy personos aplink mane nesisuka , bet man zjbs atrodo tokios manekenkos einancios gatve ir valgancios kokius cipsus , atrodo kad joms taip px visokios dietos nes paprasciausiai ju joms nereikia.

fetisistine ( April 20, 2009 at 1:00 PM )

blet, aš visą gyvenimą ant dietos. ir formą išlakyti man labai sunku, nes jei tik normaliai paėdu, iš karto priaugu. turiu valgyt minimumą, kad stovėčiau vietoje. ir badauti, norėdama suplonėti (plonėti nenoriu, nebent pasportuoti). nekenčiu lieknų viską ėdančių ir nestorėjančių stebuklingų genų savininkių.:D

evelina ( April 20, 2009 at 1:06 PM )

gosh, nu labiau apgailetino blogo nemaciau… 😀

kas baisiausia, kad toks zmogus pasirodo dar ir aukstojoj mokykloj studijuoja 😀

nesvarbu ( April 20, 2009 at 6:49 PM )

pasirodo, ten yra vienas kitas normalus. ir milijonas kaimų. tokiu kaip tu 😀

evelina ( April 20, 2009 at 6:55 PM )

aj, nesivelsiu cia i diskusijas, kad ir kaip ruzava cia butu, bet per daug purvina

gaila man zmoniu su tokiom (skaityk: jokiom) gyvenimo vertybem
todel ir esi nelaiminga ir nebusi tikriausiai, nebent zaibas trenktu 😀

nesvarbu ( April 20, 2009 at 7:03 PM )

nu kad tu dar nelaimingesnis atrodai rasydamas tokius komentarus kai galetum vietoj to nuveikti kazka tokio kad mat dar laimingesnis pasijustum.

patikek , Evelina , suploneti tiek kokia dabar esi tu kai kurioms mergoms niekada gyvenime nepavyks , todel tu irgi ne ka maziau apdovanota , o as tai tikiu kad tu toki pat stebuklinga gena manekeniska turi tik nenori to pripazinti ;D siaip ziuriu dabar ant bangos tipo but dietoj ;D

fetisistine ( April 20, 2009 at 7:22 PM )

😀 matau, mano blogą skaito aiškiaregiai ir mesijai. kiaulių tvartelio.

evelina ( April 20, 2009 at 7:23 PM )

fetišistine, nu tikrai norėčiau turėt tą geną, bet mano lieknėjimo metodai tikrai ne visada buvo patys sveikiausi.:) o tos, kurios negali sulieknėti paprasčiausiai neturi valios arba nenori.

evelina ( April 20, 2009 at 7:27 PM )

kiauliu tvartelis – tavo blogas, kuriam kriuksi, tfu, loja, tavo tokie pat nevykeliai draugai tipo fetisistines 😀

o tam, kad suprast, kad tu vargshe nelaiminga mergaite, but aiskariagiu nereikia. pati matai, kad skudurai ir batai laimes nesuteikia, tik suvirskint viska iki galo nepajegi.

anyway, einu tikrai padaryt kazka prasmingesnio,
sekmes, linkiu subrest viena diena

nesvarbu ( April 20, 2009 at 7:35 PM )

o taip. linkiu jums praleisti dar vieną dieną savo tobulo pasaulio ofise. gadinant akių, užpakalio ir kitų kūno dalių sveikatą. ir svajojant apie egzotiškas keliones, vakarienes prabangiuose restoranuose, buto paskolą ar naują dulkių siurblį, kuris (kaip parašyta reklamoje) prašviesins pilką nuo dulkių gyvenimą.

pakeliui į ofisą nepamirškite surinkti šiukšlių. tai – labai prasmingas užsiėmimas. taip pat priduokite kraujo ir laisvalaikiu padirbėkite savanore su alchašais. taip įprasminsite savo gyvenimą DAR LABIAU. matau, turite tam potencialą. nekalbant jau apie nuostabią VERTYBIŲ sistemą. pavydu.

evelina ( April 20, 2009 at 7:50 PM )

A tai kur ta tavo išgirta šikna? Pasakojaisi kad gera subinę turi, o nuotraukoj tai…

Mersas ( April 21, 2009 at 12:41 PM )

ar aš pati apie savo šikną šnekėjau?:D
beje, kur tu čia nuotraukoje ją įžvelgi?

evelina ( April 21, 2009 at 12:48 PM )

WTF wots the point to bitch about diet.everyone had weight loss and weight gain in some point of their lives. And if ur scales show more than 50kg doesn’t mean that u r ugly. If u can eat as much as u want and stay in shape let’s hope tht ur skin will flake off one day couse I hate ppl like u! 😉
Regards
Zivile

Deeelaila ( April 21, 2009 at 9:31 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook