Naujoji rubrika: patarimai čipsų klausimais

2012-11-20 | 14:41 | Patarimai čipsų klausimais
20

Gavau vakar kulinarinės tematikos laišką:

Labas! Kreipiuos į tave, kaip į čipsų ekspertę. Pati sunkiai įsivaizduoju savo gyvenimą be jų, tačiau neretai tenka savo norus riboti. Kodėl? Ogi todėl, kad vos sušlamščiu pokelį, iš karto snukelis spuogais pasipuošia. Tada pasižadu sau: daugiau niekada gyvenime jų nevalgysiu! Nu ir ką, ateinu į parduotuvę ir galvoju.. “ai, tai vandens daug pagersiu ir bus gerai..”. Bet gerai nebūna! Ar niekada nesusidūrei su šia problema? Kaip siūlai elgtis? Nu nes.. neįmanoma gi VISIŠKAI gyvent be čipsų.

Pagarbiai,

ištikima skaitytoja ir čipsų mylėtoja.

 

Miela ištikima skaitytoja ir čipsų mylėtoja,

Nu, žinok, niekada nesusidūriau su šia problema, tfu tfu tfu. Galimas daiktas, kad ji mane netgi atbaidytų nuo čipsų valgymo. Beje, dabar kartais for a change iškepu popkornų ir apibarstau juos parmezanu bei žolelėmis (sviestukas ir druska, aišku, irgi įeina). Gal ir tau patiktų ši alternatyva? Be abejo, čipsų nepakeis niekas, tačiau eksperimentuoti ne tik patartina, bet ir būtina. Be to, popkornai ne taip apsunkina ir lengviau virškinasi.

Ar esi įsitikinusi, kad tave beria nuo VISŲ čipsų? Gal išbandyk tokius, kokių dar nesi pirkusi? Įtariu, kad tave beria nuo chemijos pertekliaus, todėl reikėtų bandyti sveikesnes traškučių variacijas – baked, handcooked ar daržovių čipsus. Žinau, kad lietuviškuose supermarketų lentynose tokių čipsų – ne per daugiausia. Bandyk ieškoti kokiose mažesnėse parduotuvėlėse. Tavo vietoje patikrinčiau kaip odą veikia angliški (visokie „Kettle“ ir „Tyrell’s“) ir skandinaviški čipsai (jų radau „Akropolyje“ kažkokioje mažoje pardėje su visokiais virtuviniais aksesuarais ir užsienietiškais skanukais). Pamiršk tuos „Lay’s“ ir „Pringles“!

Jeigu niekas nepadeda, valgyk mažais (apie 30 gramų) pakeliais. Nuo tokio kiekio berti neturėtų. Tik nedaryk to kasdien!

Skanaus,

Čipsėdra

Komentarai

cipsedra, susizvengiau blin 😀

Sado ( November 21, 2012 at 12:50 AM )

Nu sakes… As senai zinojau siaip, kad tu esi Sveikos Gyvensenos propaguotoja, o viesioj erdvej tik siaip pezi mulkindama visus naivuolius.

Nes va dbr paskaiciau kokius cipsus vartoji ir supratau, kad mintimis pries tave per Kucias – nusidejau. Esme tokia, kad su mama pries jas uzvaziavom i viena kepyklele, nu kur viskas be chemijos, viskas eko ir viskas natiurlich priodukt.

tai ten nepatikesi kokiu CIPSU radau… 4 pokelius nusipirkau ir krizendamas kramciau kelioneje is Kauno i Vilniu. Bo sakau, davai Kaledoms nusiusiu Eveliutei viena siu cipsu dovanu.

Bet po to prisiminiau tavo postus, kurie visa gerkle slovina chemija ir susilaukiau (o bereikalo pasirodo) nuo sio veiksmo, nes pamaniau, kad gavus tuos cipsus butum apsaukus mane fakin’ hipsteriu.

Zodziu, per kitas Kaledas jau zinau ka dovanosiu Eveliutei, k k k …

Kaimietiz ( January 9, 2013 at 5:57 PM )

eeeeeeeee, siųsk tiktai 😀

Evelina ( January 9, 2013 at 6:11 PM )

Okay, bet be progos juk nera prikolo siust? As vis gi esu romantikas, kad ir ka apie mane zmones kalbetu. Kaledos past, tavo bday – per mjr – ta puikiai atsimenu, kas dar? Vardo dienos?
aaaa, arba valentynke, arba kovo vosmaja. tai rinkis kada – vasario 14 ar kovo 8 nori super zeba cipsu?

Ir gale laisko parasyk adresa, kurian tau juos man reiktu atsiust.

Kaimietiz ( January 9, 2013 at 6:41 PM )

vasario 14 😀

adresas:

Evelina Stundziene
Jisperveldstraat 491
1024 AZ Amsterdam
The Netherlands

Evelina ( January 9, 2013 at 6:43 PM )

mekeke

Kaimietiz ( January 9, 2013 at 6:48 PM )

Gal visai atsisakyti cipsu? Arba pakeisti i dazoviu cipsus?

sulciu ekspertai ( March 20, 2017 at 9:14 AM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook