Naujas postas

2009-12-02 | 20:41 | Bullshitism
02

Eikit visi naxui su savo tais postais.

Aš turiu problemų.

Komentarai

Kas nutiko, Evelina? Negi istikimi blogo skaitytojai negali Tau padet? Issiliek, mes surasime Tavo problemos sprendimo buda.

elena ( December 2, 2009 at 11:11 PM )

Gal ledu nori?

Bobikass ( December 2, 2009 at 11:12 PM )

Georgia: Ally, what makes your problems so much bigger than everybody else’s?
Ally McBeal: They’re mine.

justification ( December 2, 2009 at 11:46 PM )
Andrius ( December 3, 2009 at 12:31 AM )

vargšė Eveliūtė, kaip jai sunku, leiskim jai ant mūsų visų išsilieti, gal palengvės 🙂 ir kaip čia gaunasi, kad tokia visų reikalų meistrė net nesugeba taip pasipist su kažkuo, kad jos neišrrištų tas įsimylėjęs fruktelis? 🙂 ar tu ir nori, kad sužinotų, visokias scenas keltų ir dėl tavęs peštųsi? 🙂 žodžiu fyg čia suprasi tos Eveliūtės mastymą ir kas jos dar nesusitupėjusioje galvytėje sukasi 🙂

Alus ( December 3, 2009 at 8:37 AM )

Evelina nesipisa su “kažkuo”, gi ji jau sakė ne kartą!!!! O dabar pas ją interesų konfliktas – viena vertus jaučia atsakomybę už kažkokio vėplos jausmus jai, kitavertus tais jausmais šeria savo alkaną ego. čia kaip lyg ir noriu būt vegetaras, nes gaila gyvuniukų kančios, bet lb mėgstu kotletukus.

elena ( December 3, 2009 at 12:22 PM )

fyg tokie žmonės jaučia kažkokią atsakomybę už/prieš kažką. ji tik parinasi dėl situacijos nepalankumo/nepatogumo savo komfortiskai būčiai ir tiek. aišku gi kad geriausia būtų, kai su vienu galėtų dulkintis just for fun, kitam galvą apsukinėti, iš trečio pinigus melžti (nesvarbu ar duodant kažką atgal ar ne).

atsakomybe ( December 3, 2009 at 1:39 PM )

o Dievai, mane kamuoja ta pati problema…

Austė. . ( December 3, 2009 at 1:52 PM )

Dulkinimasis jau nebeaktalus darosi. Eina jau linko, tik kas ka isdurs. Isdurineti tampa pagrindinis tarpusavio santykiu … leitmotyvas. Baudrullardas lygtai rase, kad seksas jau dingsta pamazu, o vietoj jo atsiranda gundymas, t.y. isdurinejimo preambule. Aires (ypac jaunos) totaliai ivaldziusios si mena, tuo metu kada visi garsiai trimituoja (net ir per radija), kad jos yra absoluciai beztalkovos moterys, galincios tureti populiaruma tiktai uzsienyje (matyt, del to paties bruozo).

Andrius ( December 4, 2009 at 5:16 PM )

Kitaip tariant – durninimas.

Andrius ( December 4, 2009 at 5:18 PM )

bodleras yra popso postmodernas, pametęs ryšį su realiu pasauliu. Nepaisant visų gundymų – yra esminis faktas, kad arba tu pisiesi, arba ne. Jei pisiesi, vadinasi jis tavo vyras/meilužis/vienkartinis bybis, jeigu ne, vadinasi jis atstovauja visai likusiai ne taip įdomiai masei, su kuria nesipisi, o tik gundai – mama, sesuo, direktorius, kaimynė.

dulkinimasis buvo ir bus aktualus, kol žmonės nesugalvos, kaip kitaip vaikus daryti. Čia viskas genų atrankos principu sutvarkyta. Kitaip sakant, kas laikysis priešingos nuomonės ir vietoje atsidavimo dulkinimuisi iškels į pirmą vietą kažkokius bled gundymus ir išdūrinėjimus, tas neturės vaikų ir nepratęs savo geno ir taip ir numirs šita pseudofilosofija. Ir td airiu ryžą geną pakeis karštas viduržemio jūros arealo mentalitetas. Viva la Turkiye!!!!

elena ( December 5, 2009 at 1:40 AM )

Jis yra popsinio postmoderno filosofas. Niekas dabar nesipisa del vaiku ir nera reikalo katalikiska litanija cia varineti. Niekas net negimdo vaiku, nebet uzlekia. Vaikai daromi ant durniaus, daugiausiai, kada moteriai 35+, kada dauno sindromo rizika iskilusi 100 kartu. Viskas del to, kad santykiu kaip tokiu normaliu dabar neegzistuoja, o yra tik isdurinejis, t.y. durninimas, kada kiekviena puse visokeriopais budais stengiasi igauti pranasuma priesai kita. Tai yra tavo vadinamos socialines “naturalios” atrankos, o tariant paprasciau – money matters. Savaime aisku 20-25 m. neturi jokiu sansu sukurti normalios seimos, velgi del tos paties priezasties. Pazvelk i UFB kaip ji kankinasi. Ji isteketu be jokiu problemu, bet negali del aplinkos patogeniskumo. Dulkintis bijo, nes dabar visi to bijo. Saitu uzmegzti bijo, nes tai laikoma kaip kazkas nenormalaus. Taigi del siu priezasciu belieka tik bendravimo patogenine forma – durninimas ir isdurinejimas su auksciausia forma kaip gundymas. Niekas dabar nesipisa. Savo akimis maciau pries tris metus, kada vasara viename kambaryje gulejo viena porele su bikini metu gal 18. Isivaizduoji, jie gulejo gal 2 valandas apsikabine, tipo preliudija, taip nieko ir nepadare. O tai yra del impotentiskumo, kada saves projekcija i kitus (o tai yra butinas dalykas bet kokiems santykiams uzmegzti) laikomas nepadoriu dalyku. Va taip. Gal Turkijoje yra kitaip, nes musulmoniska salis, bet IE yra totali tragedija su vyraujancia totaline impotencija. Pistis be savo paties projekcijos i kita yra beveik neimanoma. O mergos priima projekciju tabu kaip normalu siuolaikinio gyvenimo reikalavima ir gaunasi taip, kad nera nieko – nei sekso nei santykiu, nieko. Yra aprasytasis mock’as. (Sia vasara eina per sankryza dvi paaugles, zvilgsnis susikryziavo su viena ir issiskyre, saleleje ta isizeidusi skudziasi draugei: “Na tu pasakyk, negi as tai blogai atrodau?” – “Ka tu, atrodai puikiai!”. Tada buvau pamalonintas tokia pastaba, bet sekancia vasara tikrai nusispjausiu ir kokia bjaurasti pasakysiu, nes surogatas, kad ir koks jis bebutu – nusibodo. Virtuozinis apsikinejimas, norint gauti kito demesi ir palikti ji be nieko – tai yra slykstu. O paskui nesuspesi, nes moteru proto sugebejimai yra neimanomi suvokti. Tad zaidimas visada eina tik i vienus vartus, o norinciu non stop pralosineti atsiranda vis maziau ir maziau.

Andrius ( December 5, 2009 at 3:35 AM )

Ir dar: moterys senai neatsiduoda (moteriska impotencija?). Moterys absorbuoja. Ir kadangi tokiu supermenu faktiskai neegzisuoja, o jei egzistuoja – tai labai nedaug (tai turetu buti labai motinu mylimi ir motinas mylintys vaikysteje vyrai), tai faktiskai gaunasi, kad tokiu ‘protingu kapitalisciu’, atsidavima iskeitusiu i vyru kapitalizacija, anksciau ar veliau laukia emocine moteriskumo “krize”. Nera ka absorbuoti, ir kitaicai sios problemos jau nebeispres.

Andrius ( December 5, 2009 at 3:43 AM )

andriau, gerai pasakyta. high five.

wow ( December 5, 2009 at 3:00 PM )

1) nėr moterų ir vyrų, yra tik moteriškumas ir vyriškumas. Geriausiai tai pasireiškia, kada dulkinamasi. Vieni mėgsta kišti į analą, kiti tam paklūsta. Ir pasirenkamas dominanto arba pasyvo vaidmuo nebūtinai priklauso nuo to ar tu turi papus, ar ne. So su pastraipa, kurioje pasakojama apie moteris ir vyrus, kaip du konkrečius objektus, iš kurių vienas (t.y. moteris) absorbuoja nesutinku iš esmės. Sutikčiau arba suklusčiau, jei teigtum, kad moteriškumo f-ja kinta, t.y. iš atsidavimas virsta absorbavimu. Bet tuomet, logiškai, ir vyriškumo f-ja turėtų kisti. Štai čia ir randas konfliktas…
2) na o dėl pirmo posto, tai visai sutinku su visu naujųjų santykių (ar jų baimės) aprašymu, tik vėl kartoju (nes man rodos likau neišgirsta)- nėr vaikų (pirmąjame poste aprašyta Airijos (tą taikyčiau praktiškai visai Vakarų Europai ir daliai Šiaurės Amerikos) besikeičiančio lyčių vaidmens situacija), nebus kas pratęsia tokį gyvenimo būdą. Ir neverta sakyti, kad toks nevaisingas yra bet kokios visuomenės galutinis taškas (t.y. prieš nudvėstant). Tad darsyk: senstanti Europa skaičiuoja savo paskutines agonijos dienas, ir šita demografinė tiesa aiški kaip du kart du keturi. Tad vyraujanti totalinė airių impotencija yra tik niša kitai kultūrai daugintis ir taip tapti nauja dominuojančia visuomene. Iki kol praras potenciją.

labai atsiprašau, jei mano postas kažkam rodos netinkamas, galbūt Jūs teisūs ir mano svaičiojimai visai netinkami šitam švelniai rožiniam fonui,

peace.

elena ( December 5, 2009 at 10:44 PM )

1. Niekas niekam neatsiduota ha ha ha dabar, o tik parsiduoda. O jei ne – tada absorbuoja. Aires yra pakankamai finansiskai savarankiskos, joms toks dalykas kaip atsidavimas senai skamba kaip nesamone, kada uztenka tik absorbuoti, t.y. vartoti. Paaugles skundziasi viesai, kad kapitalizmas zudo meile, taciau daug pasipriesinti tam negali ir pasiduoda mainstreamui – arba pradeda vartoti, arba bando parsiduoti kurios, arba is viso lieka durniaus vietoje, t.y. supranta esancios durnemis (saziningiausios).
2. Tu teisingai pastebejai: totalinei impotencijai atitolinti buvo pradeta diegti multikulturalizmo freimvorkas. Tik paziurek, kaip juo zavimasi: Natasha tiesiog myza is dziaugsmo, kad jos vaikas mokosi kartu su negriukais ir chinkais http://www.herald.ie/national-news/city-news/why-im-celebrating-the-new-multicultural-ireland-1965467.html Is tiesu, gatves galima matyti tikrai tokius vaizdus, kaip rasoma straipsnyje ir tai yra idomu. Bet teigti, kad tai pades isvengti agonijos, kazkaip tai …. Airija stato ant sio dalyko, bet netikiu, kad tai duos rezultatus: man 35 ir jau nieko nenoriu, tik isvaziuoti is cia. Vien tik del tos pacios priezasties.

Andrius ( December 6, 2009 at 7:18 PM )

Ir dar: man neptinka teiginys apie vadinama lyciu vaidmens apsikeitima. Tai nera teisinga. Teisingiau butu teigti, kad siame dalbajobu sukurtame gyvenime, moterys negali pasijusti moterimis, o vyrai – vyrais. Rezultate ko, gaunasi kazkoks absurdiska situacija, kad zmogus tiesiog negali pasijusti tai, kas jis yra, o jaucia kazkokia kaip ir priespauda prisiimti kita vaidmeni. Psichologiniu triuku tokiems parazitavimas yra labai daug. Pasipriesinimas gali buti vienas – tai brutali fizine ir pshichologine jega (kartu).

Andrius ( December 7, 2009 at 12:16 AM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook