Miegojau su keletu vyrų

2009-04-26 | 20:22 | Gyvenimo tiesa
26
Tavo vardas:
maistas ausims
Dėstyk: *
baigiam numirt is bado.

Aš gi “sirgau” visą savaitgalį po penktadienio. Dar ir dabar nėra didelio įkvėpimo ką nors rašyti. Laikausi lovos ir fotelio režimo. Penktadienį nieko blogo neiškrėčiau, tačiau mane vis tiek vargino šiokios tokios moralkės, kurias po to pakeitė apsinuodijimo simptomai.

“Aistringos moterys išmirė. Jų vietas užėmė paralyžiuotos balvonės, pabėgusios iš kosmoklinikų su nebaigtomis operacijomis. Su žvilgsniu į ateitį, kad dabar mol konservuojame, o paskui pažiūrėsim, kokia nosis bus madoje.” (© tėvas)

Pažiūrėjus į šiandienos mano skaitomas nesąmones (aišku, mokslų irgi neapleidau), galima pamanyti, jog tikrai pasveikau. Pagaliau išsiaiškinau, kodėl neverta duotis su kaimiečiais: “Beje, miestiečiai, kurių gyvenimo ritmas gana įtemptas, susijaudina silpniau, todėl lytinis aktas vidutiniškai ilgesnis.” Dar kartelį pamilau puikiąsias formuluotes vertimuose į lietuvių kalbą: “Vyrams nepatinka oralinio sekso nemėgstančios moterys.” Nuo šiol žinosiu, ką atsakyti, kai manęs paklaus apie “trofėjų” skaičių: “Visus vyrus kalbos apie buvusius kažkiek žeidžia. Kiekvienam vyrui maloniausia žinoti, kad jis yra vienintelis. Jeigu jūsų paklausia, kiek partnerių turėjote anksčiau, galite neatskleisti visos tiesos, jeigu jų buvo daug. Ištarkite „keletas“ ir daugiau nesileiskite į kalbas.” Dar viena nesąmonė: “Vyrai nemėgsta moterų, savo seksualumą naudojančių tam, kad galėtų manipuliuoti vyrais.” Nejaugi? Reiškiu nuoširdžią užuojatą tuomet. Ir dar viena: “Seksas be prezervatyvo ir lubrikanto – pavojingas sveikatai. Tik vienu metu naudojant abu juos galima jaustis saugiai ir patirti tikrą malonumą.” Be komentarų. Ai, ir nepamirškite, kad sekso metu negalima juoktis: “Jei mylėjimosi metu jūs pradėsite juoktis, vyras gali pamanyti, kad jis neseksualus, juokingas arba jums kas nors negerai. Toks juokas yra ne laiku ir ne vietoje. Tai gali susilpninti vyro potenciją ir sustiprinti vyro nepasitikėjimą savimi. Taigi pasistenkite susivaldyti.”

Komentarai

Bbd!

Draugishkas ( April 26, 2009 at 10:01 PM )

kąąą?

evelina ( April 26, 2009 at 10:02 PM )

Kažkuo man tie patarimai primena tas okupacijos laikas leistas knygutes, kur būdavo patarimai visiems gyvenimo atvejams (nuo trąšų bulvėms iki oralinio). http://www.cha.lt/2006/11/09/namu_ukio_patarimai.html nu va, smth like this.

GossipChic ( April 27, 2009 at 2:01 AM )

Viskas, kas parašyta nete, yra 100% nenuginčijama tiesa. Tad skaitykit ir dėkitės viską į savo jauną galvą. PyS 🙂

petras ( April 27, 2009 at 10:22 AM )

ahaha fo sho

evelina ( April 27, 2009 at 10:37 AM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook