Miau miau nx, I’m back!

2009-12-28 | 03:35 | This is the Life
28

Jeigu ieškodamas trauzų randi prieš mėnesį pamestas kojines, tai tikriausiai yra geras ženklas. Šis ženklas reiškia, kad rytoj prisnigs, o gal ir ne. Į tašę patartina įsimesti skėtį.

Mano blog’e voliojasi kokie trys postai, kurių aš niekada taip ir nebaigiau ir nepublikavau. Visi jie – poros dienų senumo. Na, patys suprantat – šventės, gražūs berniukai, visa kita. Nėra laiko. Net ir dabar jo nėra, nes tipo “nuėjau miegoti”. Tačiau galų gale nusprendžiau pasiaukoti ir vieną-kitą pastraipą skirti JUMS.

Miau miau. Su šventėm. Jūs esate protingi, kvaili ar gudrūs? Mes tai esame gudrūs. Taip nusprendė “gražūs berniukai” (kabutėse, nes tebūnie nuo šiol tai būna terminas). “Jūs esate gudrūs, bet nesate protingi.” – skėlė man vakar “gražių berniukų” kompanija. Nu, sakau z*jabis, nij*biot. Dabar man pasakykit prašau, kaip Jūs pamatuojate intelektą ir ypač – GUDRUMĄ? A? Gal žinote kokių gerų linkų su IQ testais? Man labai praverstų. Bet pasistenkit, kad jie rodytų realybę, o ne talentą trigonometrijai. Nors ten turbūt geometrijas labiau kiša.

Taip pat, man kaip žymiai filologei, visų pirma svarbu iššsiaiškinti žodžio etimologiją. Kas tas protingumas ir kas tas gudrumas? Protingas kaip knygnešys ir gudrus kaip žydas?

Gudrumas – nepaprastai ribotų žmonių mąstymo būdas, labai skiriąsis nuo proto, į kurį iš išorės jis panašus. – I. Kantas.

Ahaha, ČIULPK.

Gudrybė retai kada su dora vienu keliu eina.

O, čia jau man labiau patinka.

Kažin ką apie mane galvoja “gražūs berniukai” po mano šiandienos rytinių koncertų su telefonu. Tuo metu kaip tik kalbėjausi su Papinga Storule. Mes diskutavome labai rimtomis temomis. Pagrinde plepėjom apie… emmm… anatomiją ir psichologiją. Kiekvieno sakinio pabaigoje vietoj taško buvo numetamas skambus “aghahagahahgahahahahahhaga”. Vargšės “berniukų” ausys.

Pabandykite atspėti, kas man vakar nutiko, kai aš netikėtai per klaidą sumaniau nueiti į tualetą. Kad būtų lengviau atspėti, numesiu kelias užuominas (t. y. savo pačios citatas, išvydus TĄ DAIKTĄ). Klyksmas numeris vienas: NEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! Klyksmas numeris du: Tai – didžiausia nelaimė galinti ištikti žmogų. Jau geriau kas nors numirtų. Iš kambario tuoj pat pasklido toks pats skambus “aghahagahahahha”. Kas atspės, tam saldainis.

Aukštesnės jėgos sumanė man padaryti zapadlo. Pasvajok. Pisau aš tą Jūsų gamtą.

Šiandien specialiai pasitikrinau, kas gero yra mano telefono fotogalerijoje, nes kažkaip pasidarė įdomu, į ką “gražūs berniukai” ten vakar taip įtariai spoksojo. Na, tų šliundriškų fotosesijų gal ir nepublikuosiu, bet į čipsus pataluose paliube visiems įdomu pažiūrėti. Nuotraukose – ne aš.

Pusryčiai:

Pietūs:

Vakarienė:

AŠ NORIU DAR. ;_____; Kalbu TIKRAAAAI ne apie maistą.

Komentarai

Ką taip šventei? gyvenimą?

Tomas ( December 28, 2009 at 3:56 AM )

kaip supratau – kelnes pramušė antgamtinis burokėlių dešrainis, kurio nepastebėjusi praleidai drąsų pusdienį mieste?

Lori Pyrstas ( December 28, 2009 at 4:14 AM )

nacionalinę kalių šventę – KALĖdas.

būtent, būtent. tai buvo burokėlių dešrainis su kečupu. maniau, kad jis sugadins gyvenimą tą dieną, bet ačiū dievui, mane supa supratingi žmonės.

evelina ( December 28, 2009 at 5:22 AM )

Man atrodo, kad lietuvių tautoje gudrumas yra naglumo sinonimas.

Andrius ( December 28, 2009 at 5:33 PM )

man rodos, man tą sakęs žmogus neturėjo omeny naglumo, nors ir lt kilmės.
nors… 🙂
ne.

evelina ( December 28, 2009 at 5:35 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook