Mėnulyje brangsta pašto išlaidos

2009-04-16 | 04:16 | Šiek tiek info apie mane
16

“Mokykis kablus nešiot. Nieko sudėtingo, tik skauda kojas. Aukotis reikia dėl grožio bet kokiu atveju. Skausmas – px. Seksas ir nemokama byčka atpirks. Ble, aš šneku kaip tu. O čia tai yra pzda… Einu pakalbėt su kokiu profesoriumi.”

Žiūrinėju aš ir toliau tuos kvailus batus (bele nesimokyti, u know) ir niekaip negaliu išsirinkti… Ši bėda mane vargina nuo tada, kai išvydau juos. Jie manęs nori, bet aš negaliu jų nusipirkti. Kaip sakė mano draugė, tokius batus turi pirkti zuikiai, o ne tėvai. Ir juo labiau jų negalima pirkti už savo prakaitu uždirbtus pinigus. Kadangi prakaito aš privengiu, o ir zuikį šiais laikais išvysi nebent per žiūronus stebėdama Mėnulio gyventojus, šitoms mieloms basutėms vasarą puošti mano kojų neteks. Labai gaila, nes iki grožio joms (kojoms) trūksta kaip tik šitos vienintelės batų poros. Reikalauju užuojautos.

Peržiūrėjusi trilijoną įvairiausių batų porų, aš pagaliau supratau vieną dalyką – geriausiai atrodo aukštakulniai, kurių kulno aukštis yra kažkur aplink 5 inches. Todėl aš sugalvojau, kad iki Naujako norėčiau ĮVALDYTI (t. y. ne tik nusipirkti, bet ir išmokti vaikščioti) būtent tokius. Mano svajonių batų kulnas būtinai turi būti 13-os centimetrų aukščio, nes šis skaičius yra labai simboliškas – pasak raganų, jis neša nelaimę. Kadangi man patinka rizika ir šampanas, noriu vaikščioti su kiekviename žingsnyje manęs tykojančia sulaužyto sprando galimybe.

Laiko liko labai nedaug. Motyvacijos irgi nelabai yra (kol kas). Bet aš tikiu kalėdiniais stebuklais. Ir pranašingais sapnais. Kažkada sapnas man liepė rūkyti kitas cigaretes. Aš taip ir padariau. Galbūt dabar susapnuosiu Perkūną, besikesinantį į mano galvą. O nuo mirties mane išgelbės tik kulnas, kuris galingiausio senovės lietuvių dievo šūvį nukreips tiesiai į ilgą, kabantį, pyragaičio formos auskarą.

Taip, taip. Times are tough.

Komentarai

Tai tu kulnus ant kojų ar ant galvos, vietoj žaibolaidžio nešiot ketini? 🙂

jonka ( April 16, 2009 at 4:21 AM )

Su kulnų pagalba aš tapsiu aukštesnė (lygiai metro devym), todėl šūvis pataikys ne į kaktą, o kiek žemiau – į auskarą. Clear as blue sky. 🙂

evelina ( April 16, 2009 at 4:23 AM )

ir vel pasijutau it gnomas. su tokiu kulnu kaip tu cia svajoji (13 cm) mano ugis butu ne 190, net ne 180, o tik vargani 173. tu net be kulnu aukstesne uz mane su high heels butum. todel as jau nuo varganu 18 metu ipratau nesioti 11-12cm kablus.

jurga ( April 16, 2009 at 9:17 AM )

bet matai, kaip ironiška. manęs tas ūgis visai nedžiugina. ne tai, kad norėčiau būt žemesnė. nu bet tiesiog. 🙂 kodėl taip yra? pvz., man gražiausiai atrodo petite mergos. taip pat man netinka visi vyrai, kurie yra žemesni nei 180 cm. Todėl tu, būdama žemesnio ūgio, turi daug didesnį pasirinkimą. :))))) na ir kitas dalykas – tu buvai priversta išmokti vaikščioti su aukštakulniais, o aš kaip nemoku, taip nemoku. ir ne dėl ūgio gi juos nešioja.

evelina ( April 16, 2009 at 11:33 AM )

o su aukštakulniais įmanoma bėgti greitai ?

petras ( April 16, 2009 at 1:03 PM )

profėms viskas įmanoma 😀
man tai niekas 😀

evelina ( April 16, 2009 at 1:34 PM )

Su aukštakulniais galima šokti ant vienakojo klibančio stalo, Petrai.

internetinis vyras ( April 16, 2009 at 2:59 PM )

i hate u 🙁

evelina ( April 16, 2009 at 3:00 PM )

nesinervink del tu basankiu, jos tikrai visai negrazios

gaiduxas ( April 16, 2009 at 3:15 PM )

axujenos

evelina ( April 16, 2009 at 3:17 PM )

Nesiparink, viskas bus gerai 🙂

Be to, su aukštais aukštakulniais geriausia taikyti šoko terapiją. T.y. nusipirkus juos iš karto apsiauti ilgąjam penktadienio vakarui.

Pamatysi, vakaro eigoje ne tik vaikščioti, bėgioti, bet ir šokinėti per virvutę išmoksi.

Aišku, šalia aukštakulnių visada pravartu laikyt ir afterparty shoes. Nes 5 valanda ryto yra lūžio taškas. Pėdų kaulų lūžio, I mean.

internetinis vyras ( April 16, 2009 at 3:34 PM )

žinau, žinau. esu įvaldžiusi dešimties cm kulną keletą kartų, bet esmė yra ne skausme. esmė yra ta, kad aš nemoku gražiai vaikščioti su jais.

evelina ( April 16, 2009 at 3:35 PM )

ką turi omeny sakydama petite – mažos smulkios mergaičiukės?

dog ( April 16, 2009 at 5:07 PM )

jo. kaip trollsen dvynės 😀

evelina ( April 16, 2009 at 5:12 PM )

Draugė:

“Mokykis kablus nešiot. Nieko sudėtingo, tik skauda kojas. Aukotis reikia dėl grožio bet kokiu atveju. Skausmas – px. Seksas ir nemokama byčka atpirks. Ble, aš šneku kaip tu. O čia tai yra pzda… Einu pakalbėt su kokiu profesoriumi.”

Muahaha.

evelina ( April 16, 2009 at 5:15 PM )

kulnai yra gerai. labai grazus papuosalas spintai. as pvz perku batus kulnotus nes man jie grazus, o po to aisku kai jau babkes isleistos daeina kad as ju nelabai ir nesiosiu. gi kablai tai ne everyday shoes. kablai turtingu kekshiu atributas. nes gi kasdiena newaiksciosi kaip i baliu apsirengusi. kablai grazu su dzinsais bet kadangi ne visos mes victoria beckham ir neturime metaliniu koju tai as jau geriau basanoskes kokias uzsidesiu ir remus paliksiu spintoje.evelina not size wot matters;)

deeelaila ( April 16, 2009 at 6:28 PM )

shoes shoes and again shoes. shoeeeeeeeeeeeeeeees. swarbu ne dydis ir ne aukstis. batai kaip bybiai svarbu ipakawimas ir funkcionalumas.
kam tau tie batai jei ju nenesiosi.
pvz tos oranzines basutes kur tau nupirkau tai xz niekad nemaniau kad tu jas nesiosi wien del kablo bet wa starksejai ten prie baseino su maudymke su tais kablais o ten gi slidu. nebijojai sprando nusilauzti? 😀

deeelaila ( April 16, 2009 at 6:32 PM )

tai buvo vienas iš trijų kartų, kai juos užsidėjau. nebijojau, nes buvau girta ir panašiai. 😀 kitokiomis sąlygomis nesidėčiau turbūt. hahaha

what matters then? nu man aiškino, kad tipo pasikeičia kojos ir kitų kūno dalių forma. tas kažkaip stebuklingai paveikia kvailas vyrų akis, žiūrinčias toli gražu ne į vidinį grožį.

evelina ( April 16, 2009 at 6:38 PM )

cia ziuriu kulnai pasidare tau aktuali tema 😀
zodziuu uzmirsk savo tas basanoskes ir pirk aukstus kulnus 😀 kulnai veza! bet veza tik tokie grazus, o ne tokie gariuniniaii su ilgom nosim ir kulnu lyg adata 😀 tikiuosi suprataii ideja 😀

posh ( April 16, 2009 at 6:55 PM )

hahaha zodziu nenesiok tokiu kablu kaip paksaite 😀
as kazkus skaiciau kad mylintis su aukstakulniais labiau weza:D nu jomajo tai kas kitu metu trendas pistis su kombinzonais?

deeelaila ( April 16, 2009 at 7:01 PM )

nu man atrodo, tokių dalykų manęs mokyt nereikėtų 🙂

evelina ( April 16, 2009 at 7:03 PM )

nu tai visada grazu tai, ko neturi, pvz. as kai vapse visa gyvenima buvau maziausia is klases, is draugiu, is bet kokio zmoniu rato, tai noreciau nors karta pasijust Normalaus ugio:)) nes nei cia juokis nei cia verk, kai stovi salia kitos mergos ir esi jai iki pazasties hehe:D nu siaip juoktis cia labiau iseina:D
del vyru jo, labai kruta yra, kad del ugio problemu niekada nekyla. ir seip faina pasijausti tokia maza ir glezna coliuke salia didelio vyro:D
o su kablais tai ner ka – kaip cia kazkas sake, pora kartu iseini visai nakciai, pasikankini, istveri pora kartu skausma, ir kazkaip paskui jau pastebi, kad patogu visai ir graziai kojyte atrodo ir einasi graziai

jurga ( April 16, 2009 at 7:54 PM )

tai vat būtent. aš užtat niekada nebūsiu coliukė. nu vienas buvo pas mane 194 cm ūgio, tai dar plius minus coliukė buvau. bet realiai tai px tas ūgis – bele ne žemesnis. manęs prancūziškos poros nepriot. krepšininkai – irgi ne.

dėl kablų skausmo aš nesiparinu per daug. man rūpi, kad graži eisena būtų. nes kartais atrodo, kad eidama imsiu ir sulūšiu. arba kaip bačka nusiridensiu nuo kalno.

evelina ( April 16, 2009 at 8:07 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook