“Mažute mano, šiandien gal penktadienis?”

2009-03-11 | 20:47 | This is the Life
19

Šiandien man baisiai skauda puodą. O vakar kaip tik surijau paskutinę tabletę nuo galvos skausmo. Ir dar pagalvojau: “Tikiuosi, rytoj neprireiks.” Fuck my life.

“Pilnas butas užtinusių mergų. Negražių. Su juodai lakuotais kojų nagais.

Tokių eilių kaip vakar seniai nemačiau “Gravitoke”. Bet užtat viduj žmonių buvo perpus mažiau. Namo parėjau rekordiškai anksti, išmėčiau šmutkes po visą kambarį ir kelioms minutėms užsukau į savo internetinį gyvenimą. Kad užsidėčiau “Skype” statusą “O aš tai gėdos neturiu.” Na ir tikrai galiu pasakyti, kad tik begėdės mergšės kambarys gali atrodyti taip, kaip mano. Viename kampe mėtosi telefonas, kitame – batai ir liemenukas (šiaip aš batų kambary nelaikau). Vienintelės kelnės guli ant kėdės. O štai viršutinės dalies išvis nesimato – matyt, bus kur nors tūlike užsigulėjus. Savaime suprantama, mano veidą dar vis puošia vakarykštis makiažas. Labai gražu. GLAM IS ALWAYS ON ME.*

Beje, ką manote apie juodą pedikiūrą? Nebandžiau.

“Pasigert – ne gėda. Apsivemt viešai – va kas gėda.”

Nors “Skaipo” statusas sako viena, pachmielo metu man vis tiek niekaip nepavyksta išvengti to prakeikto gėdos jausmo. Ačiū Dievui, gėda nėra pats blogiausias dalykas, koks gali ištikti mėgstantį išgerti žmogų. Kai prisidirbu IŠ TIKRŲJŲ, mane kankina ne tik gėda, bet ir gili DEPRESIJA. Įprasti girti prikolai (kai pasakai ką nors ne vietoje, per daug pasakai, per atvirai pasakai, padainuoji viešai ar parėkauji, pameti ką nors ir pan.) jos nesukelia. Nekenčiu savęs girtos.


Kažkuriuo metu pasibaigė staparikai. GPL’us teko gerti iš stiklinių.

“Norėjau jam kažką gero pasakyti – paguosti ar tai pasijuokti.”

Ir visgi bobos yra kažkas baisaus. Kai nekenčia bernų. Aš turiu nemažai draugų vyrų, kurių mergos po kiek laiko taipogi tampa mano draugėmis. Vakar kaip tik vieną iš jų ir sutikau. Nors su mano draugu ji jau išsiskyrė, mes dar vis sutariam kuo puikiausiai. Visada papliotkinam atsitiktinai susitikusios. Ir ant bernų pavaryt nevengiam. Žodžiu, jie buvo viena iš tų neišskiriamų porų, kurias išskirs tik kapas. Draugavo trejus metus. Išsiskyrė prieš pusantro mėnesio gal. Vakar sutikau ją “G” rūkykloje ir tai buvo puiki proga pagaliau aptarti jos skyrybas. Ji man viską LABAI IŠSAMIAI papasakojo. Krč, ją žiauriai nervino, kad praėjus vos mėnesiui, jis susirado naują bobą. Nors man iš tikrųjų yra visai džiugu, kad jis taip greitai moved on po išsiskyrimo. Labai užjaučiu žmones, kurie puola į depresijas visokias ir panašiai. Jiems reikia mano paskaitų tikriausiai.

Kaip ten bebūtų, toji mano padrūžkė nusprendė, kad visko taip palikti negalima ir brangiausiajam būtina atkeršyti: “Pasilaižiau su VISAIS jo draugais ir dar su drauge. Kad tikrai būtų SU VISAIS.” Hahahaha. Aš taip nedaryčiau, bet jai turėjo būti labai linksma. Ir tai dar ne viskas. Klube sutikusi savo ex’ą su ta boba, ji padarė dar kai ką: atsisėdo šalia jų ir ėmė laižyti jam ausį ir ir ir ir (muahaha) paėmė patys žinot už ko. Neįtikėtina.

– Pašol jis nx.
– O čia tu man patikai, vaikeli. Tik aš tau sakiau anksčiau, bet tu kaip visada esi smalsus vaikas ir visur lendi – viską nori išmėginti pati. Tai – geras bruožas. Gaila, kad nenueisi su juo toliau už tėvą. Nes nesivadovauji išgyventa patirtim, o pati ją išgyveni iš naujo ir gaišti laiką.
– Ahaha, tu man čia irgi patikai. Žvengas ima.
– Iš manęs, ane?
– Iš tavo sąmojų. Deja, teisingų.
– Čia ne sąmojis. Čia tau patirtis išvadoms ir gyvenimui. Sąmojo forma perduodamos, durniuke. Supranti, kai nusivyliau bobomis, daugiau laiko skirsiu dukros auklėjimui – elementaru.

Kažkaip man atrodė, kad kovoje su vyrais aš ir pati esu verta medalio, bet pasirodo, smarkiai atsilieku nuo šiuolaikinių keršto trendų. Mano metodai – švelnūs. Apsiriboju kolos išpilimu ant galvos viešoje vietoje. Pažadu ateityje būtinai sugalvoti ką nors originalesnio, nes keršyt juk taip faina. Tiesą sakant, visai svajočiau, kad niekada nebūtų už ką keršyt.

P.S. Noriu tokio laikrodžio.

P.P.S. Štai kur tikroji pragaro virtuvė.

*Šią pastraipą rašiau ką tik atsikėlusi. Nemanykit, kad aš ANT TIEK nevala.

Komentarai

Your SEO site is excellent I will have to read it all, thank you for the diversion from my classwork!

Blackjack ( January 1, 2011 at 5:31 AM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook