“Man atrodo, ji greit mirs. Ko tyli? Jau perbalai iš džiaugsmo?”

2009-12-20 | 03:55 | This is the Life
20

Lemputė kompui vargina mano akis. Žurnalų skaitymui ji – netinkama, o kompui – per šviesi. Pakeitėme stalinėje lempoje perdegusią lemputę. Naujoji irgi nepasižymi naujumu – nedega. Nekenčiu nugulėti auskarotą ausį. Lovos paviršius – nelygus. Dieną buvau nuėjus prigulti, bet taip ir neužmigau, nes bijojau užmigusi kojomis nustumti du laptopus, besivoliojančius lovos gale. Ir buvau pernelyg mieguista, kad padėčiau juos kur nors kitur.

Kas savaitę į namus gauname naują “Economisto” numerį. Kaip bebūtų gaila, subscriberis jo ne tik neskaito, bet dažniausiai net neišpakuoja. Koks tada tikslas prenumeruoti? Atsakymas: man patinka jį turėti. Kartais jį pavartau arba tiesiog nunešu į tualetą. Visą spaudą skaitau internete, o popierines versijas taikau lėktuvams, interneto dingimo katorgai ir minėtiesiems tūlikams. Vat dabar kaip tik užsimaniau pasiskaityti, bet pagailo akių su tokiom lempom.

Labai ilga įžanga gavosi… Originally šitas postas turėjo būti apie neseniai mane vežusį taksistą. Kuris man labai patiko. Nors dabar, kol parašiau tą kvailą įžangą, atrodo, kad dar labiau primiršau, ką gi jis man ten šnekėjo įdomaus. Anas ponas pasitaikė šnekus ir visai ne durnas. Lauke buvo vėsu. Aš vėlavau ir labai skubėjau, dėl to (palyginus) nedideliam atstumui ir susistabdžiau tą cab’ą. Įlipau. Sako – sušalai? Sakau – nu, jo ir dar skubu nevjebenai. Po to kažkaip paklausė jis manęs, iš kur esu ir ką čia veikiu. Nu, krč, standartas. Na, ir pas ką gi tu taip skubi – boyfriendą, šeimą ar chebrą? Kadangi skubėjau ne pas boyfriendą, tai jis man ir sako: teisingai, juk dar jauna esi  – naxui juos, tuos boyfriendus. Iš mano ilgų relationshipų vienintelis tolkas – trys gražūs vaikai. O kartais taip gaila, kad savo laiku neprisibledavojau pakankamai. Tai va, mergaite, dabar yra tavo laikas. Neturėk jokių boyfriendų arba turėk penkis. Visus skirtingiems poreikiams. Aš pradėjau žvengti ir pasakiau, kad turėti penkis boyfriendus būna linksma nebent pradžioje. Po to, tai tampa pernelyg problematiška. Tačiau pasak taksisto, problematiška būna VISADA. Išskyrus tuos atvejus, kai visi turimi ryšiai yra tik for fun ir itin trumpi (one night stands).

Lipant iš takso vairuotojas man palinkėjo neprisigerti (kaip jūs, mergos, labai mėgstat) ir dar ten daug visko gero.

Anyway, šiandiena yra ganėtinai supista. Jau nuo pat anktyvo (?) ryto, kai pasijutau apsinuodijus ir nusprendžiau nevemti tam, kad organizmas gautų šiek tiek maisto (= energy). Po to kažkaip prasidėjo buitiniai konfliktai. O jie, deja, irgi negerina nuotaikos. Nu blet, skirtingi mes žmonės. Pernelyg skirtingi. Nors gal visiems taip nutinka. Vienus viena užpisa, kitus – kita. Reik kažkaip kompromisų ieškot (koks netikėtas pasiūlymas). Davai.

Komentarai

as irgi megeja pasneket su taksistais. ne tik pora zodziu persimest, o visa ispazinti pavaryt.

o kas del vyro-galima susirasti ir pastovu, su kuriuo nebus nuobodu:
ir tusu draugas, ir girta namo nunes po ju, ir pusrycius paruos, na ir dar pora niuansu.
nesinori but kazkam isipareigojus, bet jei tas isipareigojimas malonus, kodel gi ne?

zic ( December 20, 2009 at 11:46 AM )

be abejo, be abejo. tik aš to nevadinu “įsipareigojimu”.

ir išvis – ką reiškia būt kažkam įsipareigojus? tipo, sutartį kažkoią reik pasirašyt? 🙂

evelina ( December 20, 2009 at 12:08 PM )

santuokos liudijimą pasirašo gi

ilona ( December 20, 2009 at 1:11 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook