“Mačiau, kad jis dar samprotauja. Vadinasi, nepavyks nusitempti į lovą per prievartą.”

2009-11-04 | 08:25 | This is the Life
04

16150_167447288401_788428401_2837205_5512409_n

In ya face.

Kartais, kai blog’inu, esu priversta SUSIMĄSTYTI. Apie pasėkmes. Svarstau pvz., į kurį akauntą šįkart rašyti (FB, Twitter, blog). Nes šitą akauntą skaito šitas, šito akaunto anas neskaito… NERVINA. Nes ką aš žinau, kur man dabar išlieti savo tuščios sielos nepasitenkinimą SAUGIAI. Aišku, visiškai saugaus būdo nėra. Čia kaip su kontraceptikais. Visada yra KAŽKOKS PROCENTAS. Aš asmeniškai esu linkusi rinktis prezikus, gulinčius stalčiuje. Ir tegul jie sau ten guli toliau.

Vienžo, kas čia dar blogo? Išbėrė nx, atrodau baisiai, iTunes groja šūdą (tingiu perjungt), varau ryt atostogų be atostogiško nusitekimo – tas nervina. Šiandien mano kambariokas irgi pavarė neprastai. Tipo sako man, kad darau skalbimą su nepakankamu kiekiu skalbinių. Tai OK – aš gal suprantu, kad nepatartina skalbti po mažai (čia tipo elektros taupymo sumetimais?), bet man tų rūbų reikia iki rytojaus, tai aš gi negaliu laukti, kol prisikaups. Tada jis man sako, kad mol reikėjo jo daiktus irgi sumesti. Tačiau aš negalėjau to padaryti, nes man šlykštu liesti svetimus skalbinius. Šitą momentą nutylėjau, nes galvoju, neduokdie įsižeis. Uoj, uoj. Nežinau, man rodos, kad galima liesti skalbinius tik tų žmonių, su kuriais miegi, nes jų bakterijos ir viskas, kas šlykščiausia ir taip tave aprėpia iš visų pusių (ypatingai – vidinę šlaunų pusę). Ir tu kažkaip net neapsivemi nuo to užkrato – fenomenalu. Ironiška, bet tau netgi patinka. Net jei tu mėgsti sterilumą (kaip aš). Ko jau ko, bet bažnytinio lentų sekso tai nepernešu KAIP DIEVĄ MYLIU. Šią savaitę įsisavinti bakterijų, jau matau, taip ir nebespėsiu. Žinoma, tai mane kažkiek liūdina, bet bent jau guodžia ta mintis, kad vis tiek menėsinės (nors kaip sako mano draugas – “Visada yra išeitis – žopa. Evelina, pradžiugink tu tą berniuką vieną kartą.”). Jų dėka, esu tokia nelaminga ir atvira šįvakar. T. y. šįryt. Mama pakraups paskaičiusi. Sakiau neskaityt. Pati kalta. Užtat mano kambariokas šiuo metu miega išsišiepęs. Tai mane gąsdina, nes mano pervertiška vaizduotė įsivaizduoja, kad jam linksma, mat jis sapnuoja, jog kažką pisa. Pvz., mane. 🙁 Tik nesakykite man prašau, kad negražiai kalbu. Vis tiek Dievas man atleis. Nes aš užrišau šiukšlių maišą ir padėjau jį prie durų, kad rytoj kas išneštų.

Komentarai

Pagirtina, Evelina! Puikus įrašas. Literatūriškas ir nuoseklus. Puiku. Tobulėji. Šaunuolė.

Beje, neprarask ryžto ir tikėjimo savimi. Taip, žinau, kad tiki savimi… tačiau tikrai (TIKRAI) tikėk savimi…

Junda ( November 4, 2009 at 10:49 AM )

sex sells ir tiek 😉
bet ačiū

evelina ( November 4, 2009 at 2:14 PM )

‘bažnytinio lentų sekso’?

me_myself_I ( November 4, 2009 at 4:37 PM )

Joa, kas tas bažnytinis lentų ?

internetinis vyras ( November 4, 2009 at 6:43 PM )

nu kai guli kaip lentos.

evelina ( November 4, 2009 at 7:03 PM )

hahah dabar tikrai nenorėčiau būti tavo mama:)

rednails ( November 4, 2009 at 9:51 PM )

Turiu nuvilti, “baznytines lentos” neegzistuoja. Moteris-lenta, kaip reiskinys galejo gyvuoti tais gudziais laikais, kai vienaakis zaltys iki vedybu moteru galvelese buvo apsuptas mitais ir legendomis. O siais laikais, jei jau vyras su moterimi jauciasi, kaip su lenta, vadinasi jis daro kazka ne taip. Ir isvis, “nelentumas” lovoje yra labai relatyvus dalykas. Italijoj jei sugebi prezervatyva uzmauti burna, busi sekso eksperte. Kitur, turi pasirasyti analiniam ir t.t.

A. ( November 5, 2009 at 1:39 AM )

nu tikrai netikiu, jog lentos nebeegzistuoja.

m??? aš nemanau, kad vyras turi kiekvienai sutiktai lentai atskaityti paskaitą apie seksą tam, kad galėtų save laikyti “viską darančiu TAIP”.

evelina ( November 5, 2009 at 1:44 AM )

O tai kaip tu ta buvima lenta supranti, nes as kaip ir A. nebetikiu lentu egzistavimu:)

protinga boba ( November 5, 2009 at 2:54 AM )

turėjau omeny MALKĄ. karoče, čia tokia merga, kuri yra padaryta iš medžio. ji guli ir nejuda, nes tas medis labai sunkus.

evelina ( November 5, 2009 at 2:57 AM )

Na tikrai manau, kad siais sex’o eskalavimo laikais tokios “malkos” jau irasytos i Raudonaja Knyga. Dabar jau net ir celkos geriau pasirodo uz patyrusias dalyves:)

protinga boba ( November 5, 2009 at 3:09 AM )

paskutiniu teiginiu drįsčiau suabejoti.

evelina ( November 5, 2009 at 3:10 AM )

Na pripazistu, kad ne is savo asmenines patirties sis teiginys, bet ne vienas mano draugu su didziausiu dziaugsmu patvirtino sita faktoriu. Musu naudai tikiuosi tai tik vienetiniai atvejai:D

protinga boba ( November 5, 2009 at 3:22 AM )

dažnai susiduriate su lentomis savo seksualiniame gyvenime? ech. o iš tiek postų apie vyrus jau atrodė, kad būtent vyriškus syvus mėgstate ant savo vidinių šlaunų pusių.

mama, aišku, vargšė. bet gal ji daugiau vaikų turi?

cheerleader ( November 5, 2009 at 12:06 PM )

Eveliut, lovoje tu zokeja-akrobate?

A. ( November 5, 2009 at 3:03 PM )

eveliute yra sneketoja ir svajotoja, o ne jokia akrobate 🙂

gosh ( November 5, 2009 at 3:25 PM )

wow. matosi, kad teko garbė miegot su manim. ane? 🙂

evelina ( November 5, 2009 at 8:54 PM )

tai ir miegot nereikia, kad padarytum prielaida. daug sneka, mazai daro, taip dazniausiai sakoma 😀

joky ( November 5, 2009 at 9:27 PM )

lol. apie savo sugebėjimus niekada nepasakojau, tad prielaidų (teigiamų ar neigiamų) darytis nėra iš ko.

evelina ( November 6, 2009 at 5:19 PM )

cheerleader: jums, kaip ir mamai, pasakysiu vieną paprastą dalyką – nepriimkite visko tap giliai į širdį. gal aš rašau tiesą, o gal ir netiesą. koks skirtumas? tai tik blog’as, kuris neturėtų sukelti noro analizuoti autorės asmenybės. nu, o kam? koks skirtumas, kur man patinka tuos syvus matyti. nelabai aš į juos žiūriu, jeigu atvirai. čia gi gadast’. 😀

evelina ( November 6, 2009 at 5:23 PM )

ai, o mama vaikų daugiau neturi, deja. 😀 ahahaha.

evelina ( November 6, 2009 at 5:26 PM )

:)) patiko. Mamai turėtų didžiuotis.

eR ( November 6, 2009 at 5:42 PM )

žinoma. aš pati vaikų nekenčiu, bet iš vaikų namų tai imčiau tik UFB. 🙂

evelina ( November 6, 2009 at 5:48 PM )

🙂 Matai mes zmones esam sugede, ir, kaip megsti pabrėžti pati, literaturiskai neispruse ir neskiriantys personazo nuo autoriaus. Tai ras jau kiekvienam poste apie pysiu, lentas-malkas ir stalciuje gulincius prezikus skaitom, tai ir darom isvada, kad cia atvejis vienas is dvieju – arba eveliute visiska kur.va, arba naktim slapius sapnus sapnuojanti sneketoja-svajotoja 🙂 abiem atvejais – skirtumo nera, nors man realiai svieciasi, kad cia ryskiai antrasis variantas – laukianti kol ja kas normaliai padarys drovi mergaite, kokius du-tris jaunuolius laikiusi uz rankyciu kine, ir vaizduojanti labai patyrusią “user-friendly-fashion-victim-bitch”, bo dabar neva visos tokios 😉

gosh ( November 6, 2009 at 5:49 PM )

nei tas, nei tas. tipo jums įdomu kiek ir su keliais aš miegu ar ką? pas mane viskas labai tvarkingai. KAIP VISADA IR BUVO. gal net dar tvarkingiau. mane džiugina, kad daug kas laiko mane šventąja – toks mano tikslas ir yra.

dėl rankyčių ir kinų – nu blet. hahaha. mane per daug kas nori išp*st, kad kažkurio vieno nepasirinkčiau. tai kažką pasirinkus ir esu. o labiau tai ir nebledavoju.

evelina ( November 6, 2009 at 5:56 PM )

Eveliut, tu labai seksualiai kalbi(rasai).

A. ( November 6, 2009 at 8:35 PM )

dėkoju 😉

evelina ( November 6, 2009 at 8:36 PM )

jėga, taip skaniai susiskaitė. patinka man tavo rašymo stilius, mielai skaityčiau tokią knygą, parašyk… 🙂

mantas ( November 8, 2009 at 11:02 PM )

aš rašyčiau iš karto, jei kas mane finansuotų. jau esu pradėjus netgi 🙂

evelina ( November 8, 2009 at 11:32 PM )

galvoje prasukau kelias alternatyvas iš kur gaut pinigų knygai…aišku galima parsiduot leidykloms jei jos patikės tavo idėja..arba gaut pinigų iš valstybės kad finansuotų jauną kūrėją..arba dar kam nors parsiduot už reklamą kokią…damn it, visiem visur ir visada reikia parsiduot 🙂 atsidaryk kokį ten pay pal akountą į kurį galima aukot būsimai knygai, tikrai įmesčiau kapeikų, kiti irgi, per tą laiką kol parašysi knygą gal susikaups nemaža suma..bent jau naujiems batams 🙂

ps.kaip menamas knygos finansuotojas norėčiau gauti paswordą slaptų įrašų skaitymui, kokiais kanalais tie paswordai plaukioja?kas ieško tas randa, žinau žinau…o kas neieško tas palieka e-mailą prie komentaro ir tikisi rasti 🙂

mantas ( November 8, 2009 at 11:48 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook