Kruvini pinigai

2010-10-12 | 02:35 | This is the Life
12

Galvoju, apie ką čia šiandien pasiskųsti. Kažkas mane kamuoja… tik neaišku, kas. Hmm, tikriausiai tai – nedidukas savaitgalio atchodžiukas. Kaip sakoma – prie blogo nepriprantama. Priprantama prie gero, t. y. blogulio priežasties.

Realiai, tai mane kamuoja skudurų troškulys, žvėriškas alkis babkėms ir dar bala žino kam. Visko gal nevardinsiu, nes tada vapšie niekas neišsipildys. Pastaruosius du paminėjau, nes ir asilui aišku, jog jiems įvykti nešviečia artimiausius dešimt metų anyway.

O kažin, kas gi galėtų pasikeisti po dešimties metų? Vienas draugas man patarė pagalvoti apie child benefit (how much?). Nu gal, nu gal. Child benefit ir daug kitų – “tada būtum tikra benefit whore”. Gal ir nieko idėja. Ant tų žodžių manyje pabudo apsimestinis kilnumas ir sumaniau, kad verčiau parduočiau litriuką-kitą savo kraujo. Ar kiek ten jie jo išmelžia? Po to, kažkaip lyg ir persigalvojau, nes pagalvojau – “Nu jau visai išprotėjai, Evelina – dėl babkių gadinsies sveikatą?” Neilgai trukus man dašuto, kad kiti tą daro nachalia, sveikatai savo nė kiek nepakenkia, o užtat kažkam prideda pora dienų gyvenimo. Na, jie ir ryšiuos tą padaryti, tai tikrai tikėsiuos, kad po savaitėlės Dievas man atsidėkos penkiais “All Saints” paltais, kuriuos dalina visiems šventiems.

Aš nenoriu dirbti. 🙁 Aš tingiu. Aš noriu ką nors įdomaus veikti. Galėčiau visą likusį gyvenimą dirbt dvi dienas per savaitę, kaip ir darau dabar. Bet su tokiu “persidirbimu” niekada nesimaudysiu rūbuose ir Makintoshuose. O aš manau, kad mirtis nuo uždusimo balta plastmase turi savito žavesio. Tik prašom neprikaišioti man materializmo, nes jei dar nesu materializmo ikona, tai tikrai iš paskutiniųjų stengiuosi eiti ta linkme. Prašau man netrukdyti.

P. S. Šią sekundę norėčiau žiūrėt serialą “Big Love”. Deja, turiu tik žurnalą “Love”.

Komentarai

aš tai irgi nenoriu dirbti.
bet į niujorką ir tailandą noriu. AA kelnių irgi noriu. ir jeffrey campbell batų noriu.

va taip ir tenka dirbt 🙂

internetinis_vyras ( October 12, 2010 at 11:17 AM )

As meciau dirbti 😀 … Ir rugseji isvariau i kalnus! Tik parke, kad mac’as greitai gali pareit, tai va reiks po kokio pusmecio vel grizt prie bapkiu kalimo… Nu bet jau tureciau but pasiilgus 🙂

Machmaite ( October 12, 2010 at 9:24 PM )

apie 250 svaru per savaite child benefit, duodama net dirbant

Andrius ( October 13, 2010 at 3:28 AM )

Aplanke regejimas, jog Jus ponia truputi nescia.

Vanda ( October 13, 2010 at 5:17 PM )

Taigi visi laukiam. Visus pradziugins.

Andrius ( October 16, 2010 at 8:59 PM )

agahagaahhahahahahahahaah

Evelina ( October 16, 2010 at 11:32 PM )

As meciau dirbti 😀 … Ir rugseji isvariau i kalnus! Tik parke, kad mac’as greitai gali pareit, tai va reiks po kokio pusmecio vel grizt prie bapkiu kalimo… Nu bet jau tureciau but pasiilgus 🙂

Myrna Beard ( December 25, 2010 at 11:03 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook