Konclagerio miegas

2009-05-20 | 00:10 | This is the Life
20

Kiek laiko aš buvau dingusi? Parą? Daugiau? I was recovering from my bipolar disorder but now I am finally back for goooood.

“Sek mintį, nes lupsiu skūrą. Ir iš viso – ką tu dabar veiki? Kodėl neateini pas tėvą su maisto prikimšta pintine, iš kurios kyšo vyno butelio kakliukas tau? Noriu tave nufilmuoti išlipančią iš autiko ir mojančią skarele. Žiurke, blt, kodėl tu nepadarai TO? Tau atostogos kam duotos? Nepisk čia tik erazmusų man.”

Niekaip negaliu suprasti vieno dalyko. Kodėl, kai pageri mieste ir jautiesi vidutiniškai (nu taip pakenčiamai – nelabai stipriai) girtas, grįžus namo staiga tampi mėsinių galvijų tvarte prisigėrusia kiaule? Čia gal dėl to, kad viešumoje tave supo atspindį veidrodyje primenantys gyvuliukai, su kuriais visai neblogai sekėsi rasti bendrą kalbą. Skirtingai nei namie su kokia motina, kuri sako, kad mirsi nuo alkoholizmo “kaip neseniai padarė mūsų kaimynas trimkažkelerių metų”. Aš net nebuvau girta (nu, beveik). Tik labai smirdėjau cigaretėm (kažkaip norėjosi rūkyt vieną po kitos). Nu, ir kas čia tokio? Juk visi normalūs jomis smirda. Bet baisiausia yra tai, kad po tų degustacijų negalėjau naktį užmigti, nes mane kankino senas VISŲ draugas PACHMIELAS. O keltis tai šeštą turėjau. Nes aštuntą valandą manęs laukė labai svarbūs reikalai bei už tarybinio prekystalio sėdinčios siurbėlės (pinigų ištroškusios paštininkės).

Per stebuklą sugebėjau trumpai numigti ir netgi susapnuoti porą nesąmonių (kurias atsimenu kaip niekad gerai). Veiksmas – manau, kad tai buvo Šiaurės Amerikos Kordiljeros. Aš stovėjau kalno viršūnėje (apačioje – labai gražus vaizdas) ir niekaip negalėjau nusileisti, nes bijojau aukščio ir buvau įsitikinusi, kad mirsiu, jei žengsiu bent vieną žingsnį tais baisiais laiptais. Bet likti viršuje negalėjau, nes apačioje turėjau kažkokį mytą ir tas žmogus man jau skambino, kad paskubėčiau, nes liko penkios minutės iki sutarto laiko. Buvau įsitikinusi, kad nespėsiu, tačiau netrukus mane išgelbėjo kažkoks vyras (±30 m.). Su taksu jis nuvežė mane apačion (kodėl pati takso nesugalvojau išsikviesti – neaišku) pas (ahaha) kitą vyrą (irgi panašaus amžiaus), su kuriuo ir turėjau susitikti. Tada aš atsisėdau ant bordiūro ir pamačiau, kad iš mano leškos bėga kraujas. Tai buvo panašu į uodo įkandimą. Rankinėje susiradau servetėlę (balta servetėlė buvo iš kažkokio kabako, nes ant jos puikavosi raudonas kavos firmos logotipas), su kuria vėliau nusivaliau kraują. Murziną sėrvetėlę padaviau vyrui. Nepaisant to, kad servetėlė buvo kraujuota, jis ja nusivalė savo prakaituotą kaktą (lauke buvo karšta). Man buvo keista, kaip jam ne šlykštu. O tada aš atsikėliau anksčiau už žadintuvą.

Pasak internetinių sapnininkų, žaizdos, kraujas ir uodai reiškia ligas, o stovėjimas kalno viršūnėje – pergalę. Bet aš iš šito sapno norėčiau išpešti daugiau info.

Komentarai

Mirsi nepisus :DD

petras ( May 20, 2009 at 10:25 AM )

freakydreams.com bandei?
Lietuviškam didžiajam sapnininke uodų nėra, bet musių (irgi vabzdys gi) kandžiojimai reiškia kasdienius nemalonumus.
Kraujas – išgąstis ir skausmas. (A ne?)
Žaizdos – gėda del savo pasisakymų. (Nu pzdc tie lietuviai sapnus aiškina, ką?)
Kalnas – tolima kelionė, stovėjimas viršūnėj – “garbę ir laimę patirsi”.
Nu pagaliau normali reikšmė 😀

yshtabi ( May 20, 2009 at 12:40 PM )

pasvira įžanga tai hahah, tave nori Raudonkepuraite padaryt 😀

Apyt ( May 20, 2009 at 4:18 PM )

Jerunda cia. Buvai labai pasikelusi, ant tiek, kad santykiai su artimaisiais galejo nutrukti. Kazkoks vyrukas tave nusodino.

Andrius ( May 20, 2009 at 5:28 PM )

nu ne. nebuvo vyrukų jokių pastaruoju metu (ypač tokių, kurie mane nusodintų), o mano pasikėlimas niekada nebuvo didesnis, negu dabar. 🙂 bet dar vis nesu pasikėlusi.

evelina ( May 20, 2009 at 5:31 PM )

freaky dreams:

To dream that you are bleeding or losing blood, signifies that you are suffering from exhaustion or that you are feeling emotionally drained. It may also denote bitter confrontations between you and your friends. Your past actions has come back to haunt you. Women often dream of blood or of someone bleeding shortly before or during their periods and when they are pregnant.

To dream that you are standing on top of a hill, signifies that you have succeeded in your endeavors or that you have now have the resources to complete a task at hand.

To see a man in your dream, denotes the masculine aspect of yourself – the side that is assertive, rational, aggressive, and/or competitive.

evelina ( May 20, 2009 at 6:48 PM )

ką jūs čia su tais sapnininkais, geriau pamėgintumėt psichologiniu požiūriu aiškintis. gi sapnuose ne tik visiems vienoda simbolika reiškiasi. nors kiek aš bandžiau skaityt nuo elementaraus Freudo iki kokio Fromm’o “Įvado į sapnų, mitų supratimą”, vis tiek labai daug ko neparišu, ypač ilgesnių sapnų su wtf!? tipo istorijomis.
beje, Evelina, kaip tu čia taip sugebėjai jau atostogaut išeit, kai filologyne dar sesija neprasidėjo, a? (pavydžiu!) kaip kursinis? 🙂

proz ( May 23, 2009 at 4:33 PM )

man neakivaiziniame jau baigėsi sesija. mums dbr gi buvo 🙂 kursinis atsiskaitytas.

tai nežinai, ką reiškia mano sapnas?:DD

evelina ( May 23, 2009 at 4:42 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook