Kodėl tu miegi viena?

14

“Delfis” rašo (t. y. kopeistina iš kitur) apie Niujorką:

“Mums įprastam meilinimuisi bei poravimosi šokiams čia nėra kada gaišti – seksas ir yra romantika. Vienos nakties nuotykis gali nereikšti nieko, arba labai daug. Ir meilė čia – bevertė, ir – neįkainojamai brangi tuo pačiu metu.”

Šita mintis, manau, tinka ir kitiems miestams. Netgi mūsų kaimeliui Vilniui. Aš nežinau, gal kažkas ir mėgsta stabdyti. gema_02_img0095Jaunimas ten visoks, ahahah. Ir dažniausiai tas daroma tik dėl įspūdžio ten KAŽKOKIO, o man visokie feikiniai padorumai tik kelia skrandžio rūgštingumą. Bet retais atvejais turbūt verta palūkėti. Pasilaužyti – “Aš tokia gera”. 😀 Bet daugeliu atveju tai būtų tik laiko gaišimas. O šiais laikais visi labai skuba. Nes jeigu per ilgai gaiši su lopais, po to liksi senmerge. Todėl reikia greičiau matuoti lopų lopiškumo lygį ir sakyti NEXT. Plius-minus vieną kartą iš milijono tau pasiseks ir galėsi NUTYLĖTI.

“42 proc. amerikiečių dabar dirba dar daugiau, nei prieš penkerius metus. Spaudžiami didelės atsakomybės ir įsipareigojimų, romantiškai vakarienei ar pasimatymui kino teatre savo dienotvarkėje laiko jie neberanda. Labiausiai paplitusi „išeitis“ – kokteilis (a drink) po darbo.”

Na, aš geriau nesakysiu, kas man yra romantika. 😀

“Sakoma, kad būtent Niujorke paplito nauja „tendencija“ – greta homoseksualumo, biseksualumo ir panašiai – monoseksualumas. Ši sąvoka apibūdina tai, kas dabar „madinga“ – vienišas jaunas sėkmingas žmogus esą pats patenkina visus savo poreikius, ypač kalbant apie emocinius.

Seksualiniai gali būti tenkinami ir su kitu žmogumi, tačiau monoseksualai arba neužmezga glaudesnio ryšio su partneriu, arba tenkinasi vienkartiniais nuotykiais. Nėra laiko „draugauti“! Todėl ir nuo pažinties prie baro iki pažinties lovoje – kelias neilgas. Ir nebandykite sakyti, kad tai neromantiška, amoralu. Tai niujorkietiška romantika, kuriai poros sugeba atsiduoti visu kūnu ir siela, nes žino, kad gyvenimas pro šalį skrieja neįtikėtinu greičiu, ir jei nepagausi akimirkos čia ir dabar, ji dings nesugrąžinamai.”

Gėda pripažinti, bet paskutinis straipsnio sakinys labai limpa ir man:

“O nuostabiausia tai, kaip nuoširdžiai žmogus tiki, kad versdamasis per galvas ir iš lovos – į lovą, jis juda link savo tikslo – sėkmės, kuria vieną dieną pasidalins su kitu tokiu pačiu kaip jis.”

Net liūdna pasidarė. 😀 Galvoju, gal reik šitą knygą paimti.

P.S. Ir nepamirškit mano page’o “Facebook’e”, kas dar nejoinino. 🙂


Komentarai

I say – San Francisco. Su namu LA, žinoma.

yshtabi ( June 14, 2009 at 7:20 PM )

I say – New York City. Su namu Miami, žinoma. 😀

evelina ( June 14, 2009 at 7:23 PM )

cia ieskai pasiteisinimu savo pagiriom? haha.

I say – Europe. Su butu senamiesty, zinoma. kad nereiktu niekur vaziuot ir galeciau pasiimt take away Latte su chalatu.

dar I say – pitty, but Lithuania is not in Europe.

Reda ( June 14, 2009 at 7:33 PM )

labai teisingai dėl lithu land’o. na, lyg ir nesiteisinau aš čia niekur nieko. 😀
bet aš tik žiūriu, jog mano alpimas dėl NYC tik stiprėja, o PATRIOTIZMAS, kurio niekada ir nebuvo, BLĖSTA.

o one night standai būna one night standais ne dėl to, kad tu nori one night standų. tiesiog paaiškėja, kad neverta su jais prasidėti (mano ligos istorijoje yra užfiksuotas tik vienas kartas, kai tai pavirto santykiais). it’s not my fault. 🙂

evelina ( June 14, 2009 at 7:42 PM )

as irgi taip sakau , griebk akimirka kol gali, nes nebeliks. blemba kap uzknisa kai is taves reikalauja daug laiko, as uzimtas zmogus! negaliu vien sedeti ir laukti kol man paskambins ir pakvies kazkur, nes kol kvaileliai dels laika as jau busiu kazka kita suplanavus, va taip va.
tas man irgi tinka:
“Tai niujorkietiška romantika, kuriai poros sugeba atsiduoti visu kūnu ir siela, nes žino, kad gyvenimas pro šalį skrieja neįtikėtinu greičiu, ir jei nepagausi akimirkos čia ir dabar, ji dings nesugrąžinamai.”

fetisistine ( June 14, 2009 at 7:43 PM )

teisinimasis, nes tipo vakar prigerei, snd xujova, bet it`s supposed to be this way, nes gyvenimas yra vienas, reikia viska griebti saujom ir daryti NYC musu baznytkaimy. 😀 (but we all know, kad kada tik baigiasi isganingieji 16 metai nebegalima gerti bet ko, negalima maisyti ir reikia ugdyti meile baltajai)

o man tai siaip viskam gyvenime labiausiai tiko Beigbeder `apokaliptinis hedonizmas`. viskas vistiek rieda velniop, visas pasaulis yra sikna, tai reikia tiesiog pasiust viska nx ir MEGAUTIS. he`s my boy.

Reda ( June 14, 2009 at 7:52 PM )

jo, aš ir stengiuosi tik baltąją gerti. maišyta su kažkuo, ji yra mažiausiai smirdantis stiprusis gėrimas. nes visi rudi turi savo specifinę smarvę.

dėl mėgavimosi – true. tą ir darau. kliūtis tik tokia yra, kad nereikia visiems žinoti, ką tu veiki. bet slėpti kartais būna labai sunku ir tas pridaro parkių visokiausių.

evelina ( June 14, 2009 at 7:54 PM )

true true! and now we come back to Vilnius! kur visi zino viska! VISKA!
as tiesa sakant, neprisimenu, kada as paskutni karta su kuo nors susipazinau, nes visi visus pazista. kalbi su bet kuo ir isaiskeja, kad jus turit pilna bendru pazistamu… ir ka dabar daryt?.. nebepasakosi gi, kad mokaisi politika Kanadoj, nes suka paskambins bendriem draugam ir patikrins. hha. 😀

Reda ( June 14, 2009 at 7:58 PM )

jo. tai dėl to man vilniaus tūsai jau ir pabodo. nes juose nėra naujų žmonių. ir aš realiai jau galvoju, kad jeigu aš berno nepažįstu, tai jis, matomai, lopas kažkoks bus. 😀 arba tam paaiškinti yra priežasčių rimtų.

nu krč, tragedija čia yra. vienintelis mano advice būtų – varyti tuos one night standus su belenkuo, jeigu labai jau reikia. na, o likusį laiką TIESIOG IEŠKOTI TO PRINCO. 😀 per metus-kitus gal ir rasi kažką.

evelina ( June 14, 2009 at 8:02 PM )

paieskos yra labai jau desperate. jeigu atsiras, tai good for him, jeigu ne, tai bet kokiu atveju nelabai liudna.

kazkada skaiciau toki visai siaubingai gradu dalyka, kaip neva reikia ieskoti princo… dabar atkapsciau ta zurnala, tai yra Cindy Lu 4M (the four men) planas. http://www.thefourmanplan.com/
ten braizaisi lenteles, kazkaip suskirstai vyrus, kazka ten zymiesi ir finale gauni savo mr. almost perfect (nes tobulu nebuna)

vat tokiuose dalykuose, tai as solidarizuojuosi su vyrais ir manau, kad kartais moterims tikrai geriau paprasciausiai ikvept kokso ir pamiegot.

Reda ( June 14, 2009 at 8:15 PM )

na, aš turiu omeny tokias atmestines paieškas. ne tai, kad EINI IR IEŠKAI. tie grafikai nepadės jokiu būdu, nes nerasi tu vis tiek reikiamo berno.

evelina ( June 14, 2009 at 8:17 PM )

gal kam ir padeda. ziurint siaip jau, kokie kieno kriterijai.

man jau vien BEVEIK tobulas yra smugis. reikia TOBULO.

jo, atmestines paieskos man irgi normalu. gal net ne paieskos, o tiesiog toks galimybes neatmetimas. jeigu pasitaiko proga ir manai, kad kazkas gali pavykti, tai kodel gi ne.

Reda ( June 14, 2009 at 8:22 PM )

nu aš tai turiu tuos kriterijus, bet realiai, jeigu bernas patinka, tai gali jis neatitikti daug ko. tada galvoji, GAL ČIA MANO KRITERIJAI KITOKIE IŠ TIKRO.

tiesą sakant, jeigu aš pirmą minutę galvoju, kad GALBŪT GALI PAVYKTI. tai čia jau nieko nebus. man turi patikti iš pirmo karto ahujenai. 😀 vidutiniškos simpatijos niekada ilgai nebūna šalia.

evelina ( June 14, 2009 at 8:26 PM )

mano galbut gali pavykti ir reiskia, kad turi patikti achujienai ir is pirmo zvilgsnio, zodzio ir t.t.

o del kriteriju, tai bent as turiu placius, bet nepajudinamus – savarankiskas, prisiziuri, gerai atrodo, protingas, negruda man savo nuomones, zino, ko nori ir pan.

nes nu tokie kriterijai, kaip `rudu akiu, labai aukstas ir grazus, garbanotas ir su nauja masina. ir dar dj arba futbolininkas.` yra labai jau highschool.

Reda ( June 14, 2009 at 8:34 PM )

true, true.

evelina ( June 14, 2009 at 8:56 PM )

as nepilnamete budama jau jauciuos lietuvoj kaip kaime. uzknisa tos pazintys per pazintis kaip Reda sake “as tiesa sakant, neprisimenu, kada as paskutni karta su kuo nors susipazinau, nes visi visus pazista. kalbi su bet kuo ir isaiskeja, kad jus turit pilna bendru pazistamu… ir ka dabar daryt?.. ”
uzknisa. ir dar uzknisa kai vat eini gatve belekaip atrodydama ir tave pamato kruva snukiu, kuriu tu kazkaip nesugebejai pastebet ir po to tau apie tai pranesa. uztenka triju minuciu kad nueitum iki parduotuves nusipirkt sokolado su kokiom apteskem , naktiniais ir ant ju uzmestu belekokiu svarkiuku ir vistiek per tas tris minutes kasnors uzmato. arba susipazisti su zjbs bicu, o pasirodo jis pazista ta ana tavo exa ir tavo drauges exa ir dar su jais zjbs sueina. omg.

fetisistine ( June 15, 2009 at 11:43 AM )

nu, man septyniolikos vilniaus tūsuose buvo rojus. 🙂 o dabar, po penkerių metų, rojus pavirto pragaru. :))))

evelina ( June 15, 2009 at 12:58 PM )

visi yra monoseksualai, tik retas monoseksualas tai žino 🙂

eR ( June 15, 2009 at 3:24 PM )

dar vilniuj man tusuose sueina, bet ir taip kai pamastau kaip as selciau uzsieni tai susibiesinu galvodama ka as cia vis dar veikiu.

fetisistine ( June 15, 2009 at 7:24 PM )

viskas dar prieš akis:)))

Stracciatella ( June 15, 2009 at 11:48 PM )

galvoji kad nyc bus geriau? ten bus viskas labai greitai ir niekas netures laiko su tavim sedeti po 10 valandu kavinese.
pist. next.

caca ( June 22, 2009 at 1:11 PM )

tai jėga, nes aš pati taip darau – “labas. buvo malonu. viso gero.”

evelina ( June 22, 2009 at 2:25 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook