“Kas neėda, tas nevalgo.”

2009-09-21 | 20:29 | This is the Life
22

Kaip aš nenoriu į Vilnių (būsiu ten greitu metu). Jau dabar galvoju apie tai, kaip smarkiai tingiu grūstis į oro uostą be takso. Be to, dvi dienas turėčiau praleisti pūdama paskaitose. O neakivaizdininkams, kaip žinia, ten reikia pūti dar ir ilgai – nuo ryto iki vakaro. Aišku, džiugina tik tai, jog paskaitų lankymas nėra privalomas, tad jei staiga pradėčiau alpti iš nuobodulio, visada sėkmingai, be niekieno nepasitenkinimo (na, tikiuosi), galiu palikti auditoriją. Ir šiaip man turėtų būti langų, nes aš gi išilaikius ten kažką esu. Žodžiu, Cozy, aš ateinu!

Kaip bebūtų keista, bet šiandien iš Vilniaus pusės aš sulaukiau tokio nuostabaus pasiūlymo, kurio atsisakyti būtų mažų mažiausiai kvaila. Bet aš nesuvirpėdama vis tiek renkuosi Londoną. Klausimas, ar aš būčiau UK, jei tas pasiūlymas man būtų pateiktas… na, kad ir vasaros pradžioje. Nors tai nelabai įmanoma dėl tam tikrų aplinkybių ir šiaip man jis tik todėl ir buvo duotas, kad jau sumaniau išvykti PASIŽMONĖTI. Anyway, tas pasiūlymas yra ±amžinas, todėl jei kada nors per klaidą sumanysiu grįžt į Lietuvą, būtinai jį priimsiu.

Anyway, šiandien mane viskas pripisa, neturiu nuotaikos totaliai ir t.t. Čiuju viskas dėl to, kad naktį beveik nemiegojau, o tik varčiausi debiliškai. 7 ryto jau stovėjau kasoje, nes NORĖJAU KO NORS SKANAUS – lol. Tingiu viską. Dienos, kai neišsimiegi, visada būna sušiktos, nes nenori nieko veikt, o miegot irgi negali. Nugalabysiu tuoj ką nors – prisiekiu. Reikia gal trenkti tam stalui pagaliau.

Btw, ką lietuvės manekenės gali veikti sekmadienį Brick Lane su kažkokia Fashion Week’o papke ar panašiai (+ juodi rūbai ir špilkos, of korz). Anyway, simpatiškoji mergaitė (turbūt išgirdusi, jog kalbu lietuviškai) paklausė manęs, kaip sekasi. Žodžiu, norėjau pasakyti, kad labai miela sutikti normalų lietuvį užsienyje, o ne kokį treninguotą lopą.

Komentarai

padarysi tu tą vilnių. būk rami

justification ( September 21, 2009 at 8:57 PM )

tokių planų neturiu ahaha

evelina ( September 21, 2009 at 8:59 PM )

čia nelabai į temą, bet tavęs nežeidžia tokie pasisakymai kaip to skomantino? Suprantu, kad bajeriai ir tt, bet vis tiek skamba kiek offensive.

rednails ( September 21, 2009 at 10:24 PM )

o taip, žinoma – kad ne.

evelina ( September 21, 2009 at 10:26 PM )

be to, manau, kad su kiekvienu žmogum/kompanija egzistuoja kažkokios nerašytos bendravimo taisyklės. pvz., pas mus yra normalu drauges vadinti kalėmis ir klausti, na tai ką gi tu vakar, šliurnda mano miela, išpisai? ak, nieko? na, ir lopė – tikiuosi, pasitaisysi kitą savaitgalį.

ir pan.

žinoma, niekada to nedarytum, jei žmogaus nelabai gerai pažįsti – too risky.

o skomanto bajeris man buvo juokingas ir visiškai neįžeidžiantis.

evelina ( September 21, 2009 at 10:29 PM )

Ar tai Skomantas Janonis, skandalingai pagarsėjusysis asmuo? 😀

Corot ( September 22, 2009 at 12:12 AM )

manau, kad reikia man šitą paveiksliuką išimti. 😉

nesakysiu 🙂

evelina ( September 22, 2009 at 12:19 AM )

manekenes taigi i kastinga varineja.
o kas del viso sh. man kartais rodos, kad tau jau jau boring.
damoi

gurba ( September 22, 2009 at 8:40 AM )

ni za što

evelina ( September 22, 2009 at 10:05 AM )

bet zinai, tinklarasciai jau yra so yesterday, todel ir tavo blogas jau tampa toks yesterday yesterday. galvok kazka naujo, arba gausi likt Londone viena is lietuviskos emigrantu armijos eiliniu.

bad news from LTU ( September 22, 2009 at 10:54 AM )

“Btw, ką lietuvės manekenės gali veikti sekmadienį Brick Lane su kažkokia Fashion Week’o papke ar panašiai…”

Juk Londono mados savaitė ;}

Billie Jean ( September 22, 2009 at 1:23 PM )

tai aišku, kad mados savaitė, bet aš juk klausiu NE TO. klausiu, KĄ VEIKIA.

pvz.: geria, šika, myža ar daro kažkokią kitokią SAVAITĖS reklamą. nu, ar dar kažką ten veikia. tai to ir klausiu – KĄ VEIKIA.

blogoms naujienoms:

iš kur tokia informacija, kad blog’ai yra so yesterday? statistikos plz ir šiaip duomenų kokių.

jeigu ir taip, tai jie visuomet gali transformuotis į ką nors kito. apie savo blogą blogų naujienų tau pranešti, deja, negaliu, nes lankomumas kaip nekrito, taip ir nekrenta. sorry.

man pačiai mano blog’as yra RAŠYMAS. savo kūrybinę energiją mielai panaudoju ir kitur. blog’as bus gyvas, kol tie “kitur” per stipriai nevargins.

evelina ( September 22, 2009 at 2:43 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook