Kas mane skriaudžia šiandien

2011-02-02 | 18:51 | This is the Life
02

Geriu kavą iš karve papuošto puoduko, kurį kadaise man padovanojo draugas. Šiemet, per kalėdas, jis man nieko nepadovanojo, dėl to ant jo teko supykti. Tiesą sakant, nieko dovanot jis man ir neturėjo – nelabai net ir matėmės, tačiau mane supykdė faktas, kad bendra mūsų draugė kažkodėl nuskriausta neliko. O baisiausia yra tai, jog būtent AŠ juos ir supažindinau! Tai reiškia, kad dovanų gavimo pirmenybė yra ne kažkieno kito, o tik MA-NO. Ir kaip čia jie išvis sugalvojo mane taip nuskriausti? Nepakenčiama. Ačiū Dievui, turiu megapacką su penkiolika pakelių čipsų Lay’s. Oranžinis pakelis ramina mano nuskriaustą širdį bei primena apie šalia gulinčia knygą, kurios tokios pačios spalvos kokakoliniu šriftu užrašytas pavadinimas bando man “kažką pasakyti”.

Ką tik supratau, kad šis nusiskundimas SAU “text edit” faile (maniškis Ofisas serga kiaulių gripu ar panašiai) netrukus iš “zirzinėjimo su savimi” virs blog’o postu. Jau norėjau rašyti “tinklaraščio”. Tam, kad galėčiau išvemti ką tik suvalgytų saldainių porą. Tiesą sakant, juokavau dabar. Norėjau pasirodyti liguista. Įdomiau gi taip atseit. O gal ir juokavau, kad juokauju. Kad tik ligos nedemaskuotų! Apsimest ligoniu yra taip paprasta, kai pagalvoji. Nuslėpti ligą, spėju, dar paprasčiau.

Anyway, šiandienos tema yra beveik tokia kaip kasdien: viskas – šūdas. Ypač Wordpresas, kuris šiuo metu veikia kaip penicilinas krūties vėžį. Nu, negaliu pakęst! Ir taip viskas nervina, dar tavęs man betrūko!

O, atsidarė.

Komentarai

Ei, mazule…

what’s up.

Lietuvoj tai dbr penktadienis, saule nesviecia, o tu ka?

Kaimietiz ( February 4, 2011 at 3:35 PM )

sveikutis.

amsterdame – irgi penktadienis. saulės irgi nėr. eisiu į kažkieno gimtadienį.

kaip tu?

evelina ( February 4, 2011 at 3:53 PM )

Eik tu znaa sikna cia kaip ir visada. visa diena lietus sian pila – ner gyvenimo. Nei paslidinet eina, nei pasidegint ar pan. Tai teks eit i Alva Noto konca vakare. Dbr tai va neseniai pabudau tai arbata srebiu ir tuoj reiks pasisildyt shriubos likucius, kad paisitiprint, znaa.

Tai ka, Amsterdame jauciu zole puti, nedirbi, uzsiimineji saugiu sexu ir visa laik varga regi? Ar kartais vis tik naudingo ka nuveiki?

Na, ir paskutinis klausimas: apie Lietuva ar bepagalvoji..?

Kaimietiz ( February 5, 2011 at 11:47 AM )

man tai hujova, eiktuną. jau rašau postą apie tai.

dėl amsterdamo viską atspėjai, išsjyrus vargą. ;)) vargo nematau!

apie lietuvą pagalvoju. mielai išgerčiau ten su jumi.

evelina ( February 5, 2011 at 1:28 PM )

Na, del ano tavo posto, tai soriuka, dar neskaiciau jo, bo tingiu. taciau kazkada (gal net rytoj) ji tikrai perskaitysiu.

Ai, buk tai tu vargo nematai… Pijarinies ir taskas. Gyvenimas yra pats savaime vargas. O dar kai pagalvoji apie Eveliutka… double vargas, o ne rainbow.

O kad apie lietuva galvoji net nesistebiu. Ech, butu galimybe tau atsiust be progos cepelinu… cj apsisisiotum is laimes

Kaimietiz ( February 7, 2011 at 12:10 PM )

juokauji?:))))) tikrai nepasiilgstu lietuviško maisto. tiek uk, tiek olandijoj maistas yra geresnis. ir kainos protingesnės, ir pasirinkimas didesnis. beje, cepelinų teko ragauti grįžus lietuvon per kalėdas. sunkus maistas.

evelina ( February 7, 2011 at 12:40 PM )

Na, taip taip kaloringas, nesveikas ir visa kita. Butent del to ir as nepamenu, kada cepelinus valgiau. Vis planuojam ar vegetariskus, ar kokius pasigamint. be spirgu, o tik su gretiene.

Nu jo, del kainu tai pavydziu ir pasirinkimo. O dar is blogo skaiciau, kad pakulinarini su savo vyru. shriubas verdat. O as va be pietu darbe sedziu ir seile varva. Be pietu sedziu, nes praeita savaite sirgau, sedejau namie su temperura, tai dbr tenka vytis darba, daug darbu nepadaryta. tai taip ir gaunas

Kaimietiz ( February 7, 2011 at 3:11 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook