Kas iš Jūsų baigė Salamą?

2009-08-02 | 03:23 | This is the Life
02

Jeigu atvirai, šiandien bloginti tingiu tiesiog MIRTINAI. Vakar buvo ilga diena ir dar vis iki šiol nesijaučiu pailsėjusi. Na, bet papostinti, ką šian radau pašto dėžutėje, ačiū Dievui, daug energijos ir laiko neužima.

Grįždama namo apie 16 valandą staiga suvokiau, kad nevalgiau šimtą metų ir ŽIAURIAI NORIU ČIPSŲ – jau nuo pat ryto besivartydama lovoje svarsčiau, kaip čia greičiau suėsti tai, ko neturiu. Galiausiai nuvariau į pardę ir ką ble – negaliu išsirinkti. VISŲ NORIU. VISŲŲŲŲŲŲ. Na, tai paėmiau trijų rūšių, kad nestovėt ten per ilgai (jeigu atvirai, nei vieno skonio čipsai nebuvo KAŽKAS TOKIO – todėl suėdžiau kiekvienų tik po dalį poko). Žiūriu, kad ir vėl netyčia užsišnekėjau.

Krč, nesuprantu, kodėl visi galvoja, kad aš baigiau Salamą. Man net sako, kad “žinau, kurioje kartoje tu buvai ir su kokia chebra tūsinai” – WTF??? Ir taip sako žmonės, kurie kažkiek mane pažįsta – BENT JAU TIKRAI GERAI ŽINO, KAIP AŠ ATRODAU. Nu tai žodžiu, atseit ten mokėsi boba kažkokia labai panaši į mane… Beje, vakar “Sattoj” kaip tik sutikau vieną Salamos veikėją emigrantą – Vidą Banį. Ech. Smaguma.

OK. Tai gal žiūrim pagaliau, ko man čia prisiuntėt.

Tavo vardas:
gailute
Dėstyk: *
klausimas nuo gailutes: ar kai klubuose, baruose buna tie shot’ai, tai vienas stikliukas kainuoja apiw 15-20lt, ar ju ten kelis is kart duoda?

Vienas šotas paprastai mažiau kainuoja, todėl yra tikimybė, kad bus keli. Bet čia, aišku, priklauso nuo vietos. O realiai tai turėtų būti nurodyta, kiek ten tų staparikų. Na, o apie kitą “pletką” nelabai ką ir galiu komentuoti. Įdomu, kas čia parašė, nes kažkokių panašių laiškų (su prisipažinimais) yra buvę ir seniau.

Tavo vardas:
ne pletkas o teisybė
Dėstyk: *
Jau greitai žmonės pradės rašyti tave nagrinėjančias knygas, kaip kokį reiškinį. Kodėl moterys slapta nori būti panašios į tave, o vyrai gulėdami šalia savų moterų slapčia galvoja apie tave. Nice, isn’t it?

Komentarai

Salama buvo ir yra narkomanynaaas

Draugishkas ( August 2, 2009 at 12:21 PM )

kas iš vis tai yra?
Salomėjos ta mokykla centre?

Apyt ( August 2, 2009 at 5:45 PM )

jo.

evelina ( August 2, 2009 at 5:45 PM )

Nifiga salama ne narkomanynas.

Karolina ( August 2, 2009 at 8:37 PM )

Salama rocks! O geriausia, kad tau visą gyvenimą visi, net ir totalūs atsiskyrėliai, gyvenantys 350 km nuo Vilniaus, Lietuvos kalnuose Žemaitijoje ar dar kur, prikaišios, kad Salama – narkomanynas (god knows, iš kur jie apie tai girdėjo) 😀 Nu bet nieko, kenčiam :))

jou ( August 6, 2009 at 12:05 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook