Kam gi daugiau pasiskųsi, jei ne savo Dyr Dairiui?

2012-03-20 | 17:02 | Batai, tašės & more
20

Nekenčiu visko. Nekenčiu pašto. Nekenčiu TNT ir DHL. Ak, ir kodėl kasdien atsiranda kažkas, kam būtinai reikia mane paerzinti?

Ir kaip aš galiu gyventi ramia širdimi, kai vargšės mano drabužių, batų, akinių ir tašių siuntos verkia kažkur ant pašto lentynų? O kai kurios iš jų, mano nelaimei, jau netgi buvo grąžintos atgal. O viskas dėl to, kad paštininkas nesugebėjo rasti vaiduoklių namo, kuriame mes gyvename. Taip pat nebuvo sugebėta man paskambinti, kad atsiimčiau šūdus pašte.

Mūsų pastatas – milžiniškas, bet kažkodėl plika akimi nematomas. Nežinau, bet turbūt dėl naujumo ir dėl to, kad Google mapsuose jo nėra, jiems dabar taip sunku pristatyti tuos man gyvybiškai svarbius reikmenis… Mūsų pastato nerado net policija – teko eiti susitikti po tiltu, 5-ios minutės kelio nuo namų. Normaliai.

Tikiuosi, kad spėjau su pašto lopais susisiekti laiku ir dar viskas baigsis geruoju. Bet jie tai neblogi melagiai, aš jums pasakysiu. Vienos siuntų statusas rašo: “Customer contacted to arrange delivery”. Niekas manęs nekontaktavo, išskyrus rūbus stalčiuose, kurie bandė su manimi susisiekti telepatiškai.

– “Pasiimk mane, Evelinute.” – verkė jie. – “Gyvenimas yra šūdo vertas, jei negaliu gyvuoti ant tavo kūno.”

Aš tikrai apsiverksiu. Aš taaaaaaip noriu rūbų. 🙁

Komentarai

Dievas yra – atėjo trys lapukai. Liko dar tiek pat.

Evelina ( March 20, 2012 at 8:31 PM )

Kas dėl gavimo/išdavimo sistemos, tai kiekviena siuntų kompanija turi savo specifines sistemas, kuriomis naudojasi arba gali naudotis klientai. Bet kokiu atveju, jei kompanija didesnė, ji turi call centrą, o jei turi jį, tai ir jų vidinėje sistemoje kiekvienas kleinto skambutis jiems yra fiksuojamas, kartu su detalėmis ir siuntimo statusais ar jų pasikeitimais. To be short.. jei jau paskambini ir meluoja į akis, prašyk supervaizoriaus atp**k protą. Pasikeis kaip mat viskas.

Kas dėl google maps tai… Patikėk, šalyje, kurioje gyveni, daug dažniau jie yra updeitinami.. Ne kaip Lietuvoj, kai matai 6 metų senumo satelitinę fotkę.. Imkis darbo ir palengvink savo gyvenimą pridėdama savo namą pati.. 😉 http://www.google.com/mapmaker

Simas ( March 20, 2012 at 10:49 PM )

ooo, galima ir patiems pridėti, nežinojau 🙂

Evelina ( March 20, 2012 at 10:56 PM )

dirbau biški su UPS, tai žinau, kad bent jau pas juos tai dirba visiškai balamūtai, kurie dažnai nesivargina net į duris paskambint, tik priklijuoja info noticą. o čia, matai, dar PAIEŠKOT reikia, no no. 😉

alkoholikairnieksai ( March 23, 2012 at 8:51 AM )

tai va va. aišku, po mano customer services kančių, viskas turėtų susitvarkyt jau dabar. ir tegul palieka tam pašte ar kur tik nori. PAIMSIU. tik negrąžinkit….

Evelina ( March 23, 2012 at 8:54 AM )

Deep thought! Thanks for cournibtting.

Madge ( March 23, 2017 at 8:27 AM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook