Kaip Evelina keitė pavardę Feisbuke

07

Kažkam čia skundžiausi, kad niekada gyvenime nesikeisčiau “relationship statuso” (tikrai šio junginuko neversiu – jau vien iš nepagarbos lietuviškai FB versijai) Feisbuke, nes tai atseit yra be galo LAME. Taip, be abejo, ir yra. Nebent esi jau šimtą metų su tuo debu ir visas univeras bei Gravas ir taip seniai žino apie tavo gėdą. Tiesa, kažkada prieš porą metų tokią klaidelę esu padariusi net AŠ. Baigėsi tuo, kad eksai ėmė komentuoti ir sveikinti. Tipo mol – kaip tu čia taip radai. Tu! Radai! Sensacija! Anuomet, gilioje senovėje, “laikų” dar nebuvo – čiuju ir čia būtų pasidarbavę, sūkos. Garantuoju.

Pastaba/patikslinimas: jeigu nurodomas tik statusas, bet neparašyta, su kuo jis vykdomas, tada nėra taip jau labai lame. Tuomet yra apy-lame-iai. Tačiau jeigu visiems viešinama “in a relationship” eilutė + parašyta, su kuo ji sharinama, automatiškai pasidaro labai lame. Nebent, kaip jau minėjau, su tuo debu (savo nelaimei, vardan vaikučių gal netgi) draugaujate šimtą metų.

Kaip žinia, statuso viešinimas paprastai žmogui duoda daugiau žalos, negu naudos. Kai kuriems gali pasirodyti, kad čia – labai naudingas dalykas, nes “seniai neturėjau bobos, tai reikia pasigirti, kol ir šita nemetė” / “draugai įtaria, kad esu gėjus” / “reikia panervinti eksą, kad pirma naują antrą pusę susiradau.” Žodžiu… lame, lame, lame.

“Lame” atvejų daugiausia pasitaiko tarp vienuoliktokų-dvyliktokų (į dar jaunesnių žmonių profilius tingiu žiūrėti net edukaciniais-statistiniais tikslais), tačiau jų nemažai pasitaiko ir tarp trisdešimtmečių. Žinoma, kvailo statuso turėjimas – ne visada statusą turinčio (ahaha) kaltė. Gal tavo debas/debė tave pakvietė būti “santykyje”, o tu nenorėdamas (-a) (ne)mylimojo (-sios) įžeisti pasiūlymą priėmei.

Kažkaip eilinį kartą labai smarkiai nutolau nuo temos. Na, gal ir ne taip jau smarkiai, bet… Pradinė rašliava turėjo būti apie tai, kaip ir kodėl aš pasikeičiau pavardę Feisbuke į “-ienė” (kiek žinau, Gūglas mane rastų ir pagal mergautinę –> “Evelina Neevelina”). Atsakymas yra viename Rugpjūčio mėnesio postų. Kažkodėl aš nusprendžiau, kad šita metamorfozė yra mažiau lame, nei relationship statuso pakeitimas. Pas mane realiai nėra iš vis joks statusas nustatytas – net single, kuris dažniausiai nieko nereiškia – nes aš atseit slepiu asmeninį gyvenimą. Nes noriu būti selebė ir reikia todėl viską slėpti po kaldra. Just joking.

Keisdama pavardę iš pradžių neįsivaizdavau, koks tai bus svarbus žingsis mano internetiniame (o gal net ir realiame) gyvenime bei nekaltų berniukų širdžių ėdimo karjeroje. Kelios raidės ir tapau išrtinta iš “Available Lietuvos rinkoje bobų” sąrašų. Nuo šiol bernai man neberašo smalsių žinučių per Facebook messages, o Facebook chate kalbina tik draugai, kurie nenusiteikę manęs kabinti.

Bet aš patenkinta.

Komentarai

Tai tu dar didesnė lame, nei tie apylame :))

Darko ( November 9, 2010 at 8:40 AM )

matyt vyras priverte

iii ( November 9, 2010 at 5:24 PM )

edukaciniais-statistiniais tikslais apie relationship statuso keitimą FB:
http://entertainment.oneindia.in/bollywood/gupshup/2009/aryan-vaid-marrired-190309.html

🙂

internetinis_vyras ( November 10, 2010 at 4:40 PM )

O tavo mergautine pavarde kartais nebuvo Pyrstaite?

Andrius ( November 12, 2010 at 7:37 PM )

Pyrstaitė buvo laikinai uždėta Tėvo ir Šūdų Kulto vado garbei. Lori Pyrstas – mano tėvas, gi žinai.

Neevelina – irgi skamba kaip nebloga pavardė, ką?

Beje, reali fainumu neatsilieka. :)))))

evelina ( November 12, 2010 at 7:54 PM )

Evelina, o tau geda del mergautine pavardes? Evelina Taškina nėra taip blogai juk?

Šaraškinas Taškinai :) ( November 13, 2010 at 2:43 PM )

Lol 🙂 privatumo, univero, guglo, motinos ir kt. sumetimais vengiau ją viešinti. Tik tiek. Nors ir taip visi žino, tai ką čia benuslėpsi…

evelina ( November 13, 2010 at 3:21 PM )

Idomiai cia darei, nes pagooglinus tavo pavarde pirmas rezultatas yra sitas komentaras – http://www.uroboras.lt/2010/04/22/kova-pries-komunizma-yra-amzina/comment-page-1/#comment-9404

cia univero, google, motinos ir kt. suemtimas ta kart savo tikra pavarde rasei? 😀

Andrius ( November 13, 2010 at 11:04 PM )

Nevaldau jachimaviciaus burnos 🙂

evelina ( November 13, 2010 at 11:46 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook